FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka piekna, ale Ramos na spalonym byl, a i Vitolo byl mocno pociagany i mw czy tam karnego nie powinno byc dla LP
0
Jesli komentuje Serie A to jeszcze nie jest najgorszy
19
Swiecicki to najgorszy komentator odkad ogladam futbol(15lat). Wgl nie ukrywa swojego kibicowania Realowi
0
jest tutaj ktoś, kto poleci jakieś książki zwiazane z zarzadzaniem projektów? ogolne postrzeganie, zasady, z roznymi cytatatmi, które mogą pomoc w duzym stopniu w pracy licencjackiej
0
Chelsea vs United - mecz ktory pasuje obejrzeć, chociaz czlowiek wie, ze bedzie 0-0 bo cholernie nudmym meczu
2
Przeciez jakby Pochettino mial kadre jak City to by juz mial kilkanascie trofeum. Pochettino od dwoch lat jest najlepszym trenerem na wyspach
0
WWE robi najgorsze walki we wszystkich federacjach jakich znam( moze tylko impact moze sie ,,rownac"). NJPW to jest kosmos, a jak w walce jest Omega, Okada, Naito, Ospreay, Ishii i Elgin to wiem ze musze oglądać, PWG tez w ciagu roku zrobi 6-7 walk niesamowitych i kilkanascie dobrych walk
1
Ja juz w WWE ogladam tylko pojedyncze walki, co sie tam porobilo to jest dramat, Lesnar mistrz a walczy 5x na rok, Mahala to juz nawet komentowac nie bede i moglbym wymieniac 100 takich spraw. W NJPW nie ma story bo tam wszystko jest skiwrowane na akcje w ringu, a nie gadanie
1
Mam wrazenie, ze Omega nawet ze mna bylby wstanie wykrecic dobra walkę :D juz 3 walki zapowiedziane i juz sie nie moge doczekac xd NJPW niszczy od kilku lat WWE
1
Dla danow wrestlingu, a sa tutaj tacy na 100%:
NJPW Wrestle Kingdom 4.01.2018- Kenny Omega vs Chris Jericho. The Cleaner vs Best in the world.
0
Valverde najwiekszy blad popelnia wlasnie wzgledem Denisa. Jak dawal mu grac we wrześniu to mial Pana Pilkarza. Jednak potem zaczal stawiac na Deulofeu i Gomesa( czego nikt normalny nie zrozumie) i teraz wybil z rytmu Denisa i juz nie gra tak dobrze, a Deulofeu i Gomes to nigdy nie beda pilkarze na miare choćby BVB, czy Monaco
0
widziałem tutaj wiele polecanych seriali, ale rzadko są tutaj opinie o Rick and Morty. Jakieś opinie, warto?
3
Brawo Valverde za obiektywną ocene wzgledem Denisa. Jak zimno musi byc u niego w domu ze wystawia tyle drewna. Gdyby gral Denis na tyle na ile zasluguje juz mielibysmy zawodnika do poerwszej 11. A ty proszę, rozgrzewa sie mlody i perspektywiczny Mascherano
1
Gotowi do wejścia Deulofeu i Denis. Valverde: dam szanse jeszcze Sevilli, Denis biegnij na lawke, zagrasz za kilka tygodni 10min
0
Wejdzie Deulofeu. Gorzej byc nie moze, a Denis dalej siedzi..... Valverde nie rozumiem goscia. Caly wrzesien najlepszy w ataku oprocz Messiego, i w nagrode pazdziernik na lawce, i sie za chwile okaże ze i listopad
0
Paulinho i Deulofeu na rozgrzewce. Denis niech odchodzi z tego klubu, bo zasluguje na grę a jej otrzymuje najmniej
0
Monaco -2.5 handi, padeborn, valencia 1/1.5+ i jezzcze 2 meczw oprocz Newcastle
0
Dziekuje Newcastle za kupon.
0
Co za ilosc strzalow, tu juz powinno byc 5:0 spokojnie
0
Na ławce Deulofeu, Paulinho i Denis. Czyli Denis zacznie sie rozgrzewac od 55min i wgl nie wejdzie na boisku
2
Wiem ze Lewandowski kedt gwiazda w Polsce, ale Miroslawski w ciagu 15min powiedzial jego naziwsko chyba 27x
0
Jakie sa wasze doswiadczenia w obstawianiu mniej znanych lig( np Finlandii, Armeni, Chorwacji), jak i calkowicie egzotycznych lig( np. Katar, Chile, Bangladesz)
1
Powodzenia, ale jak Ci wejda tutaj chociaz 2 mecz to sie zdziwię
0
Ja tam licze ze jednak zagra kontuzjowany Gomes, tak pchany do pierwszej 11 za nic to i teraz pewnie zagra
2
Zle zagral w Pireusie? Wspaniałych zawodow nie rozegral, a powinien skoro w calym pazdzierniku zagral chyba 100!!!!minut( CdR nie liczw), a ostatni raz przed LM pokawil sie chyba w meczu z Las Palmas.
We wrzesniu gral Denis, w październiku Gomes. Niech kazdy zobaczy na liczby i sama gre tych zawodnikow, przeciez Andre musi miec jakies wtyki w zarządzie
0
jak to było w okienku transferowym: Alli jest słaby i się nadaje tylko do Premier League
2
Koguty graja w ustawieniu bardzo defensywnym, ofensywni tylko Eriksen, Alli i Kane
15
Besiktas jest faworytem w tym meczu wg mnie
0
Temat poruszany tutaj bardzo często, takze też sie zapytam: jaki telefon polecacie miedzy 1000-1500, oczywiscie tańszy tez moze byc, ewentualnie troche drozszy tez
0
życze powodzenia, ale ze Liverpool wygra do 0.... good luck, z ich obroną to by i Rasiak strzelił