0

Bramka piekna, ale Ramos na spalonym byl, a i Vitolo byl mocno pociagany i mw czy tam karnego nie powinno byc dla LP

0

Jesli komentuje Serie A to jeszcze nie jest najgorszy

19

Swiecicki to najgorszy komentator odkad ogladam futbol(15lat). Wgl nie ukrywa swojego kibicowania Realowi

0

jest tutaj ktoś, kto poleci jakieś książki zwiazane z zarzadzaniem projektów? ogolne postrzeganie, zasady, z roznymi cytatatmi, które mogą pomoc w duzym stopniu w pracy licencjackiej

0

Chelsea vs United - mecz ktory pasuje obejrzeć, chociaz czlowiek wie, ze bedzie 0-0 bo cholernie nudmym meczu

2

Przeciez jakby Pochettino mial kadre jak City to by juz mial kilkanascie trofeum. Pochettino od dwoch lat jest najlepszym trenerem na wyspach

0

WWE robi najgorsze walki we wszystkich federacjach jakich znam( moze tylko impact moze sie ,,rownac"). NJPW to jest kosmos, a jak w walce jest Omega, Okada, Naito, Ospreay, Ishii i Elgin to wiem ze musze oglądać, PWG tez w ciagu roku zrobi 6-7 walk niesamowitych i kilkanascie dobrych walk

1

Ja juz w WWE ogladam tylko pojedyncze walki, co sie tam porobilo to jest dramat, Lesnar mistrz a walczy 5x na rok, Mahala to juz nawet komentowac nie bede i moglbym wymieniac 100 takich spraw. W NJPW nie ma story bo tam wszystko jest skiwrowane na akcje w ringu, a nie gadanie

1

Mam wrazenie, ze Omega nawet ze mna bylby wstanie wykrecic dobra walkę :D juz 3 walki zapowiedziane i juz sie nie moge doczekac xd NJPW niszczy od kilku lat WWE

1

Dla danow wrestlingu, a sa tutaj tacy na 100%:
NJPW Wrestle Kingdom 4.01.2018- Kenny Omega vs Chris Jericho. The Cleaner vs Best in the world.

0

Valverde najwiekszy blad popelnia wlasnie wzgledem Denisa. Jak dawal mu grac we wrześniu to mial Pana Pilkarza. Jednak potem zaczal stawiac na Deulofeu i Gomesa( czego nikt normalny nie zrozumie) i teraz wybil z rytmu Denisa i juz nie gra tak dobrze, a Deulofeu i Gomes to nigdy nie beda pilkarze na miare choćby BVB, czy Monaco

0

widziałem tutaj wiele polecanych seriali, ale rzadko są tutaj opinie o Rick and Morty. Jakieś opinie, warto?

3

Brawo Valverde za obiektywną ocene wzgledem Denisa. Jak zimno musi byc u niego w domu ze wystawia tyle drewna. Gdyby gral Denis na tyle na ile zasluguje juz mielibysmy zawodnika do poerwszej 11. A ty proszę, rozgrzewa sie mlody i perspektywiczny Mascherano

1

Gotowi do wejścia Deulofeu i Denis. Valverde: dam szanse jeszcze Sevilli, Denis biegnij na lawke, zagrasz za kilka tygodni 10min

0

Wejdzie Deulofeu. Gorzej byc nie moze, a Denis dalej siedzi..... Valverde nie rozumiem goscia. Caly wrzesien najlepszy w ataku oprocz Messiego, i w nagrode pazdziernik na lawce, i sie za chwile okaże ze i listopad

0

Paulinho i Deulofeu na rozgrzewce. Denis niech odchodzi z tego klubu, bo zasluguje na grę a jej otrzymuje najmniej

0

Monaco -2.5 handi, padeborn, valencia 1/1.5+ i jezzcze 2 meczw oprocz Newcastle

0

Dziekuje Newcastle za kupon.

0

Co za ilosc strzalow, tu juz powinno byc 5:0 spokojnie

0

Na ławce Deulofeu, Paulinho i Denis. Czyli Denis zacznie sie rozgrzewac od 55min i wgl nie wejdzie na boisku

2

Wiem ze Lewandowski kedt gwiazda w Polsce, ale Miroslawski w ciagu 15min powiedzial jego naziwsko chyba 27x

0

Jakie sa wasze doswiadczenia w obstawianiu mniej znanych lig( np Finlandii, Armeni, Chorwacji), jak i calkowicie egzotycznych lig( np. Katar, Chile, Bangladesz)

1

Powodzenia, ale jak Ci wejda tutaj chociaz 2 mecz to sie zdziwię

0

Ja tam licze ze jednak zagra kontuzjowany Gomes, tak pchany do pierwszej 11 za nic to i teraz pewnie zagra

2

Zle zagral w Pireusie? Wspaniałych zawodow nie rozegral, a powinien skoro w calym pazdzierniku zagral chyba 100!!!!minut( CdR nie liczw), a ostatni raz przed LM pokawil sie chyba w meczu z Las Palmas.
We wrzesniu gral Denis, w październiku Gomes. Niech kazdy zobaczy na liczby i sama gre tych zawodnikow, przeciez Andre musi miec jakies wtyki w zarządzie

0

jak to było w okienku transferowym: Alli jest słaby i się nadaje tylko do Premier League

2

Koguty graja w ustawieniu bardzo defensywnym, ofensywni tylko Eriksen, Alli i Kane

15

Besiktas jest faworytem w tym meczu wg mnie

0

Temat poruszany tutaj bardzo często, takze też sie zapytam: jaki telefon polecacie miedzy 1000-1500, oczywiscie tańszy tez moze byc, ewentualnie troche drozszy tez

0

życze powodzenia, ale ze Liverpool wygra do 0.... good luck, z ich obroną to by i Rasiak strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?