- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1892 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
29
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1892 Culés
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NzAzODM0OTIwMDrNBsiIM5II2FrHAPg%3D&kind=MAIN
Co sądzicie?
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Andi18 On jeszcze nie wygrał. :-)
0
@ViscaBarca123 Jak oceniasz kupon? :)
4
@kuba1624 W meczu Atletico uważam, że raczej nie będzie 3 goli i Liverpool ze swoją obroną może stracić bramkę. Reszta wydaje się ok. :) Ale ja to się nie znam. :-))
0
@kuba1624 życze powodzenia, ale ze Liverpool wygra do 0.... good luck, z ich obroną to by i Rasiak strzelił
1
@FCB24 Nie no Maribor na wyjezdzie krzywdy Liverpoolowi nie powinien zrobic....chyba :D
1
@kuba1624 Ja stawiam podobnie, tylko ze w meczu Porto-Lipsk obie drużyny strzela gola.
0
@Zeidarusek Zastanawiałem się nad tym, ale wybrałem 2.5 gola myslę, że powinni 3 bramki strzelic no ale zobaczymy. :)
1
@kuba1624 Ja bym tak w życiu nie postawił, chyba, że za 2 zł :D Liverpool(nigdy nie stawiam, że ktoś nie strzeli, nawet San Marino raz Polsce strzeliło, a przegrać na takim czymś kupon...), Atletico(w pierwszym meczu 0:0), Dortmund(za mały kurs jak na formę Borussi), Porto według mnie zbyt ryzykowne.
Ja też dosyć ryzykownie postawiłem (Basel- nie wiem jak grają, ale na wyjeździe wygrali 2:0) jak na siebie, ale nie aż tak :)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzAzMDUxMjUwMDq%2FNGMRLsvqfFTDHs8%3D&kind=MAIN
0
@antoniabc Liverpool na wyjezdzie z Mariborem 7-0. Atletico gralo na trudnym terenie, tam kazdem się ciężko gra u siebie powinni ich zmiesc. Dortmund moze i nie zachwyca formą, ale u siebie z Nikozja dadza rade tak mysle a Porto ryzykowne? Pewnie tak,ale co w bukmacherce ryzykowne nie jest. Na tym to polega. ;)
0
@kuba1624 Czasami lubię zagrać ryzykownie ale jak gram za 10, 20 zł to staram się "pewniakami", np. Po kursie 2,2 itp.
Z ryzykownych to taki postawiłem :D
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzA0MDg1MTIwMDq0Piv4c29lLloKkHg=&kind=MAIN
A na lige mistrzów ten (kurs niecałe 18 ;) )
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI3NzA0MDcxMzUwMDodSl6ChMp5MTjsQUg=&kind=MAIN