0

no to jezeli Sport tak napisał to jest duza nadzieje jeszcze na jego transfer

0

Wlasnie co jest dziwne, większość tutaj nie chce Eriksena, z dwojki Eriksen- Coutinho zdecydowanie wolę Dunczyka

0

Czyli wg wiekszosci tytaj Eriksen nie ma: dryblingu, wystarczajacego panowanie nad piłka, techniki. Normalnie Maczynski wersja 2.0

0

Moj towar jest na canal + i na Eleven(w zeszlym sezonie na Eurosporcie). Ten towar nosi nazwe: ogladanie meczy Eriksena i Thiago i obserwacja

0

Akurat panowaniem nad piłka to on bije na i Coutinho i Thiago, jedyne czego mu brakuje to umiejetnosci okiwania 2-3 pilkarzy

0

Kane, Alli, Sterling, Henderson, Jones, Smalling- tych zawodnikow nie ma, a z nimi ta kadra juz by wygladala bardzo dobrze

0

Zdecydowanie tak

0

Eriksen golazo

0

jeszcze nie wiadomo kto nie pojedzie

0

Te chlopy to by ta rure zlamali

0

Dokladnie. Tylko rugby

0

Na Eurosporcie zaczyna sie mecz najlepszej dyscypliny sportowej :D

10

Insigne by mial pewne w miejsce chyba w każdej reprezentacji( moze oprocz Hiszpanii i Francji), a we Włoszech, gdzie wybitnych skrzydlowych nie ma nie gra naet minuty

0

spowodował czy nie, został kopnięty od tyłu w udo, a pilki nie dotknął- 100% karny

0

ale najbardziej klarowny karny powinien byc dla Włochów i to by było na 1-0. Napastniak Włoch wyprzedzil obrońce i włozył noge przed niego, a te reki takie troche nijakie, jakby zagwizdal to tez by nic sie nie stalo

0

Ale Lahoz wali kartkami :D no i wg mnie po jednym karnym obie reprezentacje powinny dostac

0

ja nie wiem co ten Ventura robi, dają Insigne na ławke

2

Ma przeblyski raz na 6 spotkan bo mniej wiecej co 6 meczy gra. W samym wrzesniu co gral regularnie widzialem u niego wiecej przeblysku niz u Deulofeu i Gomesa razem przez caly obecny sezon

0

znacię jakąs stronę z piosenkami, ze wpisując określone słowo wyskoczą mi wszystkie piosenki, które mają to słowo w tytule? składnia zdania troche krzywa, ale mam nadzieję ze da się to zrozumieć :D

0

wtedy Bartomeu okaze sie mistrzem interesow :D

1

Quaresma to mial talent bez watpienia wiekszy ni Ronaldo, gdyby tylko udalo mu sie go wykorzystac...

0

WWE chcialo odpowiedziec na walke Kenny vs Y2J, no i mnie to cieszy. The Beast vs the pfenomenal one

0

Piraci z Karaibów, Prison Break/Lost( do 4 sezonu), Johnny Depp, nazwisk aktorek duzo nie pamiętam to tez napisxe Emma Stone

11

Alkohol ma to fo siebie, ze nieważne ile jego jest, prawie zawsze jest za malo, i w takich przypadkach 24h jest idealnym rozwiązaniem

5

Deulofeu kolejne beznadziejne zawody, czy to z lawki, czy w podstawowej 11, a Denis podziwia kolegów 2 miesiąc z lawki

3

Gdyby Denis gral tyle minut u Enrique i Valverde to mielibysmy wlasna wersje Asensio

0

Bramka piekna, ale Ramos na spalonym byl, a i Vitolo byl mocno pociagany i mw czy tam karnego nie powinno byc dla LP

0

Jesli komentuje Serie A to jeszcze nie jest najgorszy

19

Swiecicki to najgorszy komentator odkad ogladam futbol(15lat). Wgl nie ukrywa swojego kibicowania Realowi

0

jest tutaj ktoś, kto poleci jakieś książki zwiazane z zarzadzaniem projektów? ogolne postrzeganie, zasady, z roznymi cytatatmi, które mogą pomoc w duzym stopniu w pracy licencjackiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?