- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 827 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 827 Culés
15
Zainteresowanie Barcelony de Ligtem (urodzony 12 sierpnia 1999 rok) skłoniło mnie do przeanalizowania transferów Klubu z ostatnich 25 lat. Oto lista najmłodszych zawodników, jacy trafili do Dumy Katalonii na przestrzeni tego okresu:
- Rochemback, 19 lat i 7 miesięcy;
- Saviola, 19 lat i 7 miesięcy;
- Simao, 19 lat i 8 miesięcy;
- Ronaldo, 19 lat i 9 miesięcy;
- Quaresma, 19 lat i 10 miesięcy;
- Dembele, 20 lat i 3 miesiące;
- Caceres, 21 lat i 3 miesiące;
- Neymar, 21 lat i 5 miesięcy;
- Pique, 21 lata i 5 miesięcy;
- Denis, 21 lat i 6 miesięcy (odkupiony z Sevilli);
- Geovanni, 21 lat i 6 miesięcy;
- Keirrison, 21 lat i 7 miesięcy;
- Henrique, 21 lat - 9 miesięcy;
- Zenden, 21 lat i 10 miesięcy;
- ter Stegen, 22 lata i 3 miesiące;
- Alexis, 22 lata i 7 miesięcy.
4
@hen0x Patrząc na tych zawodników trzeba przyznać, że większość niestety nie sprawdziła się w Barcelonie.
5
@JimMorrisonFCB Ano. Jedynie Pique został opcją długoterminową, ale pamiętać trzeba o tym, że spędził swoje w La Masii. Wydaje się, że ter Stegen też zostanie w Klubie na lata. Ronaldo i Neymar postanowili się ulotnić, choć byli ważnymi zawodnikami. No i zostają Denis i Dembele. Dużo oczekiwania są przede wszystkim w stosunku do tego drugiego. Reszta zawodników do zapomnienia.
1
@hen0x Quaresma to mial talent bez watpienia wiekszy ni Ronaldo, gdyby tylko udalo mu sie go wykorzystac...
2
@hen0x Zawsze liczyłem na Quaresme cały czas miałem nadzieje że on odpali. Myślałem też że Saviola będzie świetnym napastnikiem przez lata.
0
@hen0x Denis Suarez? Z Sevilli? Myslalem, ze z Villareal :o
0
@al Fayed No tak, skróciłem mu życie o rok. :D
Nie powinno go w tym miejscu w ogóle być. Jak miał 21 lat to wrócił z wypożyczenia do Sevilli, a rok później został odkupiony z Villarreal. :P
0
@hen0x Aa oki :D