0

Wielkim fanem Milanu nie jestem, ale killa meczu ich widzialem i wczorajszy rowniez. Co myslicie o Bonuccim? W Juve byl jednym z 3 najlepszych na swiecie, a w Milanie gra slaboooo. Czy to Juve go "ciągnęło", czy tylko chwilowy spadek formy?

0

Przed 1.kolejka w skladzie w FPL wystawilem Kane, Salaha i de Bruyne, do tej pory nawet tam nie wchodzilem, ale chyba mi tam tych pkt sie uzbierało

1

Od konca wrzesnie ciezko tutaj bylo znaleźć pochwaly dla Deulofeu, takze to nie jest takie nagle

1

Zgaduje zw jeszcze James, Lukaku, nie wiem po ile de Bruyne

12

to jest 11 całej rundy

2

sytuacja podobno co z ter Stegenem, powinien byc nr 1 w bramce Niemiec, a jak wyzdrowieje to bedzei grał Neuer, tak w Hiszpani bedzei grał Carvalaj

5

spedzam na La Rambli ok 30min dziennie i widzialem tyle komentarzy o tym, ze czesciej widzialem tylko o Coutinho.

23

ile razy bedą jeszcze posty o tych 91golach??? codziennie po 15-20. Wyczyn niemozliwy, ale to bylo 5lat temu i naprawde, jak ktos miała zapamietac to zapamietal

0

jakby Kane poszedł do Realu to bedzięmy mieli przerąbane, znając jego umiejętnosci gry głową i ilosc wrzutek w meczu Realu

0

jakie polacacie komedie ze studentami i imprezami? Zeby sie odstresowac

65

Coutinho bez zadnej wątpliwości

0

Takich głupot dawno nie czytalem. Pracus to nie tylko odbioru, ale i pressing, wybieganie, agresja i ciagly atak na rywala. Wybrales druzyny, ktore dominują w srodku pola, a Barca Valverde napewno do takich nie nalezy

0

Mamy obecnie 2 suoer stoperow, bo jednak Vermaelena nadal jest troche nie pewny( chodzi o kontuzje, nie o forme) i jednak oprócz de Ligta potrzeba solidnego doświadczonego

0

XDD tez tak potrafię. Ile trzeba tlumaczyx, ze Rakitic ma zupelnie inne zadania niz wczesniej Xavi i ze swoich zadan wywiązuje sie kapitalnie. W kazdej druzynie musi byc pracus w pomocy i u nas to jest Rakitic.

1

Ale zarówno Seri jak i de Ligt nie zapewnia druzynie odpowiedniwgo poziomi by wygrac Lige Mistrzow

1

Pique to powinien byc 1 kapitanem

0

Dokladnie, tam gra polega na akcji, ktora trwa 10sekund i reszta przerwy, kiedy i tak czas jest odliczany.

0

Popek to się wczoraj zesrał ze Strachu :D

0

Takie pytanko: czy w La Loga jest jakis przepis, ze w jednej kolejce gra jednocześnie: Real vs Barcelona oraz Espanyol vs Atletico? Bo mam wrazenie ze tak jest bardzo czesto

1

Bo Messi w pierwszej polowie nie istnial i tylko zapatrzony fan powie inaczej. Oczywiscie, jak wszyscy tutaj ustawiam go na piedestale, ale w pierwszej polowie wyglądał gorzej niz CR7, to jest moje zdanie

0

Nigdzie nie napisalem ze mecz to jedna polowa, ale warto wspomnieć ze w tej polowie zaliczyl kilka bardzo groznych strat, dlatego nie można pisac o wybitnym meczu. Zeby nie bylo ze nie doceniam tego co zrobil w drugiej polowie, ale biorąc pod uwage obie polowy i plusy i minusy, to dla mnie szali nie ma

1

Bo byl najgorszym pilkarzem w pierwszej połowie w naszej druzynie? I jedno podanie w pierwszych 45min do Paulinho tego nie zmieni

0

A jakoe byly pretensje ze the Guardian ustawil wysoko Kane bo jest Anglikiem. Lewy jest wspanialym napastnikiem, ale obecnie Kane jest najlepszy na świecie

5

Z calym szacunkiem do Dembele, ale Mbappe jest lepszy

0

Mi tylko ten Rabiot tutaj jakos nie pasuje, jeszcze nie prezentuje tego poziomu

14

No niestety na ta chwile on nie ma z kim walczyc o to miejsce

0

kolejna seria mojego ulubionego serialu Prison break- petarda, a nie wiecie czy maja w planach zrobic jeszcze kolejną część Piratów z Karaibów? Bo 5 miała być definitywnie ostatnia, ale jednak sama końcówka robi nadzieje

0

A czemu nie?

11

ależ ten Eleven jest promadrycki.... na twiterze wstawili skrot meczu Real-Barca, gdzie Real wygrał 5-0 z sezonu 94/95, pomimo faktu ze w ostatnich latach jednostronne derby to specjalizacja Barcy

0

do Guardioli to nie nikt porównania pod tym wzgledem, ale Valverde nie ma do nikogo podjazdu jeśli bierzemy pod uwage stawianie na młodzież. On to prędzej by ustawił np Paco na lewej obronie( przy ewentualnej kontuzji Alby i Digne) niż kogos z rezerw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?