FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie uwazacie, ze to trafienie wczorajsze Suareza było jego najpiękniejszym w naszych barwach?
7
Bez Iniesty, bez Dembele, bez Coutinho; za to z Gomesem..... Valverde bedzie musial duzoooo kombinować
0
Hahaha nooo to byli dobre, takie mocne 2/10
0
Gomes to chyba utknął na kiblu w szatni, bo nie wyszedl
0
A tak chwalony byl ten Ederson...a dzisiaj to jakis sabotazysta
0
Jak myslicie, kto z obecnej kadry ma najsilniejsze uderzenie? Chodzi mi tylko o siłę, nie celność
0
Noo moja opinia jest taka ze tylko impact robi gorsze walki niz wwe. No i te walki sa slabo rozpisywane, no Aj vs Owens na SS mial potencjal na walke roku, bo obaj sa genialni, ale walka byla zle rozpisana
0
Bo byl okres gdzie wgl nie dawal 5*, ale od 2016 tam w ciagu roku daje 15x5* co jest troche przesadą
0
Jak ktos jest wielkim fanem Rickiego to musi byc petarda
0
No bo njpw i pwg robi obecnie najlepsze walki zdecydowanie. Jednak fakt jest zapatrzony, ale czy mozna mu sie dziwic? A Omega to jest dla niego GOAT, ale tez nie mozna sie dziwic, bo obecnie nest najlepszy na swiecie, przynajmniej to jest moje zdanie
0
Noooo jak to zobaczylem to padlem, dobrze ze docenil Young Bucks i Omega vs Jericho, ale wg mnie za nisko fatal 4way
0
Aaa no to moj błąd , ale postawienie tezy, ze ktos jest w formie przy rozegraniu 110min jest dla mnie conajmniej dziwne
0
Alena, Oriol i Arnaiz- kazdy z nich po puerwszym dwumeczu zasluzyl na gre w CdR i co? I tylko jeden siedzi na lawce. Oni mieli jedną szanse i ja wykorzystali, Gomes 89 w miare dobrze wykorzystal
1
Jezeli on dla Cb jest w tym sezonie w formie, to ja nie wróżę swietlanej przyszlosci dla pomocy Barcelony
2
Czekalem na ta ocene po kazdym meczu w zeszlym sezonie i przez ten sezon i wiesz co? Nie pomylilem sie ani razu. Ilez mozna czekac na tę jedna, pozytywna ocenę?
1
Gomes powinien obok Turana otwuerac ta listę
25
Jeden w miare przyzwoitu wystep z Celta i juz nie pamietacie jaki Gomes jest fatalny w Barcelonie??? 90min zaslepilo ponad caly sezon? Fraza:" Gomes wystrzeli" juz byla pisana tutaj setki razy, wiec dzisiaj tez nie wystrzeli
20
to zdjecie jest tutaj czesciej wrzucane niz zdjecia cieszynek Messiego
0
Wiem, ze dla wielu to co napisze to brak szacunku dla rywali, ale po powrocie Dembele, transferze Coutinho i Miny oraz biorac pod uwage nasza grę na jesien, niezdobycie min 2 pucharow to bedzie dla mnie sezon nie udany
33
Ramos to jeszcze bardziej jest wciskany niz Iniesta.
0
Jestem jedna z ostatnich osob, na ktore mozna mowic sztywniak.... Ale sa rzeczy ktore najzwyczajniej na swiecie nie wypada
0
No troche to slabo wyglada wg mnie. W Brazylii robic takie rzeczy to normalne, ale w Europie, a szczegolnie w takim klubie jak Barca?? Mam nadzieje tego nigdy nie zobaczyć
1
Nie żartuje. Mlody juz nie jest, ale na 100% ma wiekszy talenr od Rafinhi, ktory jak dostal prawdziwa szansę to ja wykorzystal, po czym poszedl w odstawke. Co Rafinha dawal? Zajecie dla lekarzy?
2
Denis w wrzesniu gral na takim poziomie, o jakim zdrowy Rafinha moze pomarzyć
3
Napewno lepszy od Gomesa, ale nie kosztowal 35mln
0
Lepsza niz w zeszlym sezonie, ale to nie oznacza dobra. Mats w kazdym meczu, nawet z najgorszymi druzynami musi bronic sytuację, ktora tylko de Gea bylby wstanie obronic. W kilku meczach gdyby nie on to bysmy przegrali, takze w obronie nadal jes wiele do poprawy
1
ogólna opinia jest taka, ze Valverde idealnie poukładał drużyne, idealnie zrównoważył i poprawił grę defensywną. Moje zdanie jest inne: on poprawil MAtS, obrona nadal jest słaba, przeciez w kazdym meczu ter Stegen musi bronic 3-4 sytuacje trudne, lub bardzo trudne. Takze nie powiem komu zawdzieczamy wiecej, ale jestem pewine, ze gdyby nie MAtS to nawet nie wiem czy bylibysmy liderem
0
Czy tylko mi sie wydawało czy on kulał?
0
5 strzalow???? Mialem wrazenie ze ich z 9-10 bylo
13
Aspas zrobil Ronaldo