FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Salazar
0
przysięgam, ze nawet nie wchodziłem na ich stronę. Po za tym je nie mówie, ze dzisiaj któras druzyna była faworyzowana, tylko, ze w porównaniu do Lahoz, Klosa, czy Manzano to nie było tak zle
7
najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pomimo kilku dużych błędów, to jak na "klasę" hiszpańskich sędziów, dzisiejsze sędziowanie nie było takie złe
0
Tak niedokladnego Iniesty to ja jiz kilka lat nie widzialem, on i Paulinho zdecydowanie zawodzą
1
Real wczoraj za taki faul dostal karny.... Jednak zarowno jak i wczoraj nie bylo, no ale sa rowni i Real
0
Rakitic to gra jak natchniony, natomiast dzisiaj Inesta bardzo duzo niedokładności
0
Czy Coutinho, tak jak Dembele, umie grac doskonale lewa i prawa noga?
0
nie wiem, czy gra z Umtitim i Suarez jest dobra, z Alaves u siebie raczej spokojnie wygramy, a grozi im 5 zolta kartka
0
noo i znowu głowny roster nie dorówna NXT
0
Dokładnie, wiedziałem, że Gargano wyciągnie wszystko co najlepsze z Almasa, ale to co zrobili to było genialne. Ja wgl nie mam wątpliwości, ze to była najlepsza walka w NXT, ale też najlepsze takover w historii, i najlpesza walka w WWE od kilkunastu lat
1
wkoncu 5* moze dostać inna gala niz PWG lub NJPW. Gdyby kobiety były lepsze, to byłoby to najlepsze Takeover w historii. 28.01 a w WWE juz mamy walkę roku na 99%
1
nooo znając dzisiejsze czasy to tak pewnie będzie, ale wydaje mi się, ze jak minie ta sniezyca, to pójdą po ciało
0
i tak obaj powinni dostać jakies uhonorowanie, taka motywacja... tyle drogi w takim czasie
6
a Tobie to chyba za mocno słońce przygrzało, którego nie było. Przecież nikt mu nie kazał iść tam, przeciez nie zostało mu 12h zycia tak jak "nam" w Twoim załozeniu. Himalaizm to najbardziej niebezpieczne hobby i kazdy moze miec swoje zdanie na ten temat; wyobrazmy sytuacje, wktorej Bielecki i Urubko giną idąc po niego( hipotetyczne zalozenie)
0
A co sie stalo? Bo cos slabo to pamiętam
4
tak patrząc na dzisiejszą cieszynkę CR to teraz już wiem czemu faworytem do zastępienia Zidane jest Loew
0
no poziom wyciagania zoltych kartek w dzisiejszym meczu nawet dorownuje temu przeciwko Espanyol
4
przeciez Suarez dostał by zoltą kartke za symulke, a im gwiżdzą karnego
1
Francja jest obecnie gnieciona przez Hiszpanię w piłce recznej, czyżby zmierzch genialnej generacji i chyba najlepszej kadry w historii piłki ręcznej?
1
nooo moze jestem dziwny, ale nie notuje kazdego faulu. Przeciez ten faul Alby był bardziej ostry niz ten na Busquetsie
1
Przeviez takich fauli jak na Busim to jest mnóstwo, nawet w meczach towarzyskich
0
Moze mi ktos wytlumaczyc jedna rzecz, bo troche nie rozumiem: w statystykach pomeczowych często pilkarze maja statystyke: dryblingow(udanych) oraz pojedynków wygranych. Czym one sie różnią
2
Pamiętając wszystkie mecze z Espanyolem, to nie widzialem. To ze Lahoz nie umial im dawac kartek za ciagniecie koszylek to nie problem ich. Widzialem mnostwo fauli, ale zdecydowana wiekszosc to faule taktyczne. Oprocz Suareza, jaki faul byl ostry i typowo bezmyślny?
1
ale pomimo wczesniejszych obaw, wg mnie Espanyol nie grał wczoraj strasznie agresywnie( pomijając faul na Suarezie). Nie widzialem typowych polowań na nogi, a tego się spodziewalem
0
MVP dzisiaj jest zdecydowany, pan w zoltej koszulce nie pozwolil by jakiś 22 ziomeczków skradło mu show
1
Hahahahha to jest dramat, on jest niemozliwy
3
Tak jak dzisiaj pisalem, jak sie ma umiejetnosci Coutinho yo nie trzeba czasu na aklimatyzacje i zgranie
2
Pierwsza dziura
0
Valverde odrodzil Albe, z ter Stegena zrobil najlepszego bramkarza, ale co zrobił z Rakiticiem?? To jest idealny piłkarz do tej taktyki
1
Suarez musi zejsc. On tego nie skończy