0

Dla mnie to nic nie zmienia. Jego gra jest dzisiaj komiczna

0

Najgorsze ze oprocz Paulinho nikt z lawki nic nie wniesie do gry. Suarez to powinien juz byc pod prysznicem, jest totalnie beznadziejny dzisiaj

0

Noo oby, bo to słabo wygladalo. Kregi szyjnetez mogly zostac uszkodzone

1

W takiej sytuacji zdfowie Mbappe jest najwazniejsze, ale raczej na Real nie wyzdrowieje i juz mega oslabienie

2

Ale mamy szpital....z tego calkiem dobra ekipe mozna by bylo zbudować

0

Taaaaaaa..... O twojej to nawet nie bede pisal, bo raczej jej nie posiadasz

6

O klasie Gomesa swiadczy fakt jak jest w dzisiejszym meczu odbierany
Zanotowal 2 dobre podania, pressing i juz jest chwalony, pomijajac 3 głupie straty. Jak niskie sa oczekiwania wobec niego

3

Nie tylko dzis

0

Ale on tak gra, ze kazdy dyrektor sportowy od razu skresla go z listy transferowej

0

To jeszcze ktos mysli ze on odpali?

15

Typowy Gomes. Biegnie w zwolnionym tempie, strata rownowagi i nie celne podanie :D

1

dobry sarkazm

0

Jak będą takie warunki jak wczoraj to bedzie loteria i nic nie bedzie pewne

1

Kac jest dla slabych:D

1

Nie ogladalem ani jednego, ale jest jednym z najlepszych pilkarzy w lidze, ktora jest lepsza niz Ekstraklasa, gra regularnie, jest co chwile wybierany do 11 kolejki, MVP kolejki tez byl, wiec nie wiem czemu nie powinien dostac szansy

0

No Dimitrov vs Kyrgios chyba najlepszy mecz narazie podczas AO

0

Taak.

0

Kebab zarełko- najlepszy w Krakowie :D

4

Radwańska to chyba najbardziej przereklamowana sportowczyni w Polsce od dekady

0

Od Messiego nie dało sie byc gorszym, tylko nie pisz ze Denisowi sie udalo. Alena wogole nie bylo na boisku i niby lepszy....

3

Haahahahaah xd Denis 2.0?? Dobrych zawodow nie rozegral, ale nie byl tak irytujacy jak Messi, i tak slaby jak Alena

0

To jest skandal

6

Kupuja takich zawodnikow, a potem sie dziwią ze wygrywaja tylko Bundeslige, a w LM dostają oklep. Przeciez tem Goretzka jest gorszy od Vidala, Thiago czy Tolliso

0

on po 2-3 sezonach zaczął dobrze grac

0

pamiętam jak jako jeden z nielicznych na niego liczyłem, ale po 30-40 meczach sam już przestałem wierzyć

0

Czy jakas stacja pokaże dzisiejsze kwalifikacje w lotach? Jakie sa prognozowane warunki

0

Goretzka do najlepszych bardzo duzo brakuje, przynajmniej to jest moje zdanie

5

Gdyby tak byl ten licznik 8.03.2017 to by padl rekord na 100%

8

zaraz po pojawieniu się Eleven na rynku było zupełenie inaczej, znaczy na odwrót. Teraz gosci z Canał+ nie da się słuchać, a kiedys byli znakomici, teraz jedyny poważny komentator La Ligi lub CdR to Ćwiąkała

7

juz widze te wskazniki w La Liga w błedach sedziowskich:
bez Var-u: 80%
z Var-em: 75%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?