0

przeciez ja nie napisałem ze strach go wpuszczać ze wzgledów zdrowotnych.

0

noo troche zatracił, ale porównując do np 4miesięcznej przerwy Dembele, to 20dni to okres niezauwazalny. Czy przy sposobie gry Coutinho, jego cechach, jego zaletach musi sie przystosowac? Wg mnie nie, on juz "to" ma; ogladam kilkanascie spotakn Liverpoolu, i Brazylii i czasami miałem wrazenie, ze on zna DNA Barcy lepiej, niz wiekszosc zawodników obecnie grających u nas

0

karny w mecz LM przeciwko City, Mascherano pokazał ter Stegenowi gdzie się ma rzucić, no i obornił, tak w skrocie

0

Coutinho ma taki styl gry, taką technikę, że jestem pewien ze od razu zacznie grać niesamowicie, pauzował ,,tylko" 20dni, takze rytmu meczowego nie zatracił

2

przeciez zagrał na takim poziomie jak Alena, czy Vidal, Messi był odrobinę tylko lepszy. Grał tak jak Gomes przez cały tamten sezon, a trzeba pamietać ile dostali szans: Gomes ich miał zdecydowanie więcej, i zdecydowanie za duzo

9

smieszą mnie ludzie, którzy twierdzą, ze Denis nie umie grać. W Villareal kluczowa postac, u nas w sierpniu i wrzesniu najlepszy piłkarz ofensywny oprócz MEssiego i Alby. Wtedy go szanowaliscie, ale jak zaczal grać co 5meczy to od razu beka z niego

3

ale grali o 2h wczesniej, takze to troche wyrównuje. Wypoczety CR7 to jest nadzieja dla Valenci, która wg mnie jest faworytem tego meczu

1

Sturridge z Icardim mogli by się dobrze dogadywać na boisku, gdyby ten pierwszy był zdrowy

0

chodziło mi o La Liga

4

tylko szkoda, ze sie nie dogaduje z nimi na boisku. Jego statystyki idelanie to pokazują- 0 goli i asyst

2

Bo pojedyncze osoby mnie nie interesuja, ale jak robi to jedna z największych gazet w Hiszpanii to troche wstyd

0

no jak większość często go wysmiewałem, to teraz akurat go troche rozumiem: jesteś jedną z najpopularniejszych ludzi na świecei, masz kilkaset milionów obserwujących i zarobiłes kilka mln $$ dzięki twarzy, wynik meczu bezpieczny, krew się leje jak deszcz w tropikach. Nie skoczylo się, ale mogło

1

nie uwazacie, ze jedank Mundo troche przesadziło z tą okładką? Mozna go nie lubić, smiac sie z niego, z jego gry, ale wyglądalo to dramatycznie, i mogło naprawde zle sie skonczyć i nie wiem czy to dobry pomysl, by akurat teraz sie z tego smiac

12

Szczescie Realu w LM juz sie zaczyna

0

jesli dobrze pamietam, to ktos pisał, że za darmo go pozyskali

33

no nie wytrzymam. Jezeli po tym filmiku ludzie stwierdzają ze rozegrał zawody, to tylko pokazuje jak małe są oczekiwania wobec niego. Zobaczyłem 2-3 zagrania nieszablonowe, a reszta zagrań to potrafi 80% pomocników w La Liga. Po za tym szkoda, że nie pokazali wszystkich strat i idealnie zepsutej kontry. Moze i nie jest tak tragicznie jak poł roku temu, ale to nadal poziom dramatyczny

0

to sie nazywa przepuścic piłke pomiędzy nogami

1

zawodowym sportowcem nie jestem, ale przecietnie pilkarz pokonuje 10km/90minut. Czy to jest takie ciezkie dla osoby, która ćwiczy całe zycie? Sam był dał rade biegać w Barcelonie tyle

0

Chung rozegrał fenomenalne zawody, ile on miał winnerów.... genialne wykorzystanie całego kortu

0

najgorsze u Belga jest to, ze te 3tyg mogą nagle przerodzić się w 3 miesiące, ale trzeba zyc nadzieją

3

a najlepsze w ewentualnie takim ustawieniu jest to, że ławka będzie równie potezna: Iniesta, Dembele, Paulinho i Paco

0

Djokovic dopiero co wraca po kontuzji, ale to co gra Chung to fenomen, mega pozytywnie zaskoczył

1

Tak jak mozna bylo sie spodziewac. Genialnie, ale Rakitic i tak byl najlepszy z pomocnikow, oczywiscie wg mnie

0

To akurat proste: sex-taśma i pupil Perez i Zidane

4

Denis ma znacznie lepsze liczby od Gomesa. Mnie smucą ludzie, ktorzy nadal mysla ze Gomes odpali. Ja jestem pewien ze trenerzy sa zmuszani przez klub by go wystawic, bo to jest az niemozliwe by taki gracz dostal tyle szans. Jedyne co on daje to pressing, ale 95% użytkowników tutaj daloby tyle samo, albo i wiecej

4

ale w tym studio Eleven się klóca.... :D mimo ze wiekszosc gada głupoty, to czasami mnie smiesza

3

Ile??? Ronaldo 11? Przeciez to jest niemozliwe

75

Nie zdziwie sie, jak Messi bedzie mial kiedys 13 udanych drybling na 12 prób

0

Zderzenie z bramkarzem OL, zle to wyglądało

0

0-4, 5min zostalo, ciezki mecz za kilka dni, a Valverde zamiast wpuscic dawno Alene to czeka i daje Deulofeu..... Dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?