2

No jezeli Valverde wystawi Gomesa, Paulinho, Vidala i Umtiti to skonczy sie 1-3. Pewnie wielu obecnosc Umtiti na moje liście, ale chlop jest tak zmęczony, ze Rasiak by wygral z nim pojedynek biegowy, a co dopiero Griezmann

0

akurat komentarze z tutaj to ja nie biorę na serio w większosci. Jezeli nie pamiętasz jak grał na przełomie sierpnia/września polecam Google i tam znalezc te mecze. Obok Messiego najlepszy w ofensywie. Zaliczyl serie 5-6 dobrych meczy by potem siedzieć 2msc na ławce, podczas gdy Gomes przez cały pobyt w Barcelonie zaliczył 2-3 dobre spotkania a ciągle dostaje szanse

7

Nie mamy żadnej taktyki, pisałem to już w październiku ( niedowiarki mogą sprawdzić), laga i do Messiego. System rotacji jest ponizej krytyki- ja z 50kg plecakiem pod górę będe szybszy niż on; Suarez dzisiaj nic nie dawał bo bał się kartki, to tak jakby kupić komuś zapałki bez tej siarki co odpala; Paulinho i Vidal to już bez komentarza. I jeszcze jedno: czy Valverde ma jakieś pretensje do zawodników jak zagrają dobrze? Denis we wrześniu grał bardzo dobrze- przesiedział potem 7 meczy na ławce, Paco jak gra to gra dobrze- ale gra rzadko za kare chyba; Mina był najlepszy podczas swojego debiutu ligowego- i wywala tylko pot na treningach

3

Taktyka Valverde- od 15 min kazdy podaje do Messiego

7

Suarez jaki grzeczny przy tej ręce...

0

Zagrożony absencja Suarez, nastepny mecz z Atletico i Lahoz to mieszanka wybuchowa

11

Noo redakcja znowu sie popisala.... Czemu moj post sprzed 15min zostal usunięty?
PS: po tym poście jak dlugiego bana dostane od was?

4

A ja tam chce by Luis zobaczyl dzis żółta kartkę. Pomimo wynikow szlak mnie trafia, jak Valverde "rotuje" skladem. Paco jest zdrowy i mkze grac, ale nie bo po co. Moze to by zmienilo podejscie trenera do zmienników

2

Dzisiaj nasza lewa strona bedzie pusta jako nigdy.... Digne w ataku prawie nic nie daje, bez skrzydłowego, chyba ze tam Valverde znowu idiotycznie ustawi Suareza

1

Czyli znowu pierwsza polowa bedzie do pominięcia.... Jak oddamy w niej 3 strzały to bedzie cud

0

ten farmer z Argentyny jest jednym z 5 najlepszych trenerów na świecie, a napewno najlepszym młodego pokolenia. Jestem pewien, że gdyby miał taki fundusz jak Mourinho, to on wygrałby Premier League

0

Jedyna piosenka tego multi kulti która jest w miarę fajna :D

3

Tylko Bartra mial 2 mecze dobre na 50

15

ja juz bym wolal Pogbe niz Griezmanna; nie chodzi o umiejętności, ale po prostu taki pomocnik jest nam bardziej potrzebny niż napastnik

6

Ale Real dzieki takim pilkarzom, jak James i Morata na lawce wygrali 2 LM z rzędu, podczas gdy u nas siedzieli Turan i Gomes. Lawka jest rownie wazna co pierwsza 11

13

Ostatnio Pique jest pewniejszy niz Umtiti

0

eee w Krakowie nie ma zadnego wiatru :D

3

algierski Messi

39

jak Coutinho i Dembele się tak zachowywali by przejść do nas do polskie media pisały o braku profesjonalizmu.... teraz pewnie napiszą o ambicji Lewego

0

Australijska gorsza od polskiej??? no napewno nie

0

nie mylą mi się, bo zarówna jedna, jak i druga jest postrzegana jako liga egzotyczna

0

Polska lige tak slabo ogladam, ze nazwiska mi sie mylą... Juz przyklad Paulinho pokazal ze wszyscy pilkarze jadą tam po hajs

2

To powinna byc oczywistość. Rozumiem wahania, gdybysmy mieli na skrzydlach i na pozycji SPO wielką konkurencje, ale teraz?? Zero. Liga australijska jest i tak lepsza niz ekstraklasa, wiec jezeli dalo sie szanse Peszko i Makuszynskiemu, to Mierzej ttm bardziej zasluguje

33

Na zdjęciu widzimy marzenia wielu mężczyzn, a obok Puchar Świata...

0

I zatrudnil Wengera na sezonu pół

3

Most Valuable Player? Cristiano Ronaldo

1

Hahahah co Tottenham gra... Oni juz chyba nie maja szans by wygrać, takiego pecha dawno nie widzialem, a raczej braku skuteczności

0

Valverde i powołanie kogos z rezerw, oprócz Aleni i Arnaiza??? Przeciez nie ma obecnie zadnego wielkiego klubu, w którym tak mało stawia się na szkółke

61

Cale szczescie ze narazie nikt nie powiedzial Coutinho, ze w Barcelonie nie mozna strzelac z dystansu

0

Umtiti to ostatnio gra jak Pique na poczatku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?