FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No jezeli Valverde wystawi Gomesa, Paulinho, Vidala i Umtiti to skonczy sie 1-3. Pewnie wielu obecnosc Umtiti na moje liście, ale chlop jest tak zmęczony, ze Rasiak by wygral z nim pojedynek biegowy, a co dopiero Griezmann
0
akurat komentarze z tutaj to ja nie biorę na serio w większosci. Jezeli nie pamiętasz jak grał na przełomie sierpnia/września polecam Google i tam znalezc te mecze. Obok Messiego najlepszy w ofensywie. Zaliczyl serie 5-6 dobrych meczy by potem siedzieć 2msc na ławce, podczas gdy Gomes przez cały pobyt w Barcelonie zaliczył 2-3 dobre spotkania a ciągle dostaje szanse
7
Nie mamy żadnej taktyki, pisałem to już w październiku ( niedowiarki mogą sprawdzić), laga i do Messiego. System rotacji jest ponizej krytyki- ja z 50kg plecakiem pod górę będe szybszy niż on; Suarez dzisiaj nic nie dawał bo bał się kartki, to tak jakby kupić komuś zapałki bez tej siarki co odpala; Paulinho i Vidal to już bez komentarza. I jeszcze jedno: czy Valverde ma jakieś pretensje do zawodników jak zagrają dobrze? Denis we wrześniu grał bardzo dobrze- przesiedział potem 7 meczy na ławce, Paco jak gra to gra dobrze- ale gra rzadko za kare chyba; Mina był najlepszy podczas swojego debiutu ligowego- i wywala tylko pot na treningach
3
Taktyka Valverde- od 15 min kazdy podaje do Messiego
7
Suarez jaki grzeczny przy tej ręce...
0
Zagrożony absencja Suarez, nastepny mecz z Atletico i Lahoz to mieszanka wybuchowa
11
Noo redakcja znowu sie popisala.... Czemu moj post sprzed 15min zostal usunięty?
PS: po tym poście jak dlugiego bana dostane od was?
4
A ja tam chce by Luis zobaczyl dzis żółta kartkę. Pomimo wynikow szlak mnie trafia, jak Valverde "rotuje" skladem. Paco jest zdrowy i mkze grac, ale nie bo po co. Moze to by zmienilo podejscie trenera do zmienników
2
Dzisiaj nasza lewa strona bedzie pusta jako nigdy.... Digne w ataku prawie nic nie daje, bez skrzydłowego, chyba ze tam Valverde znowu idiotycznie ustawi Suareza
1
Czyli znowu pierwsza polowa bedzie do pominięcia.... Jak oddamy w niej 3 strzały to bedzie cud
0
ten farmer z Argentyny jest jednym z 5 najlepszych trenerów na świecie, a napewno najlepszym młodego pokolenia. Jestem pewien, że gdyby miał taki fundusz jak Mourinho, to on wygrałby Premier League
0
Jedyna piosenka tego multi kulti która jest w miarę fajna :D
3
Tylko Bartra mial 2 mecze dobre na 50
15
ja juz bym wolal Pogbe niz Griezmanna; nie chodzi o umiejętności, ale po prostu taki pomocnik jest nam bardziej potrzebny niż napastnik
6
Ale Real dzieki takim pilkarzom, jak James i Morata na lawce wygrali 2 LM z rzędu, podczas gdy u nas siedzieli Turan i Gomes. Lawka jest rownie wazna co pierwsza 11
13
Ostatnio Pique jest pewniejszy niz Umtiti
0
eee w Krakowie nie ma zadnego wiatru :D
3
algierski Messi
39
jak Coutinho i Dembele się tak zachowywali by przejść do nas do polskie media pisały o braku profesjonalizmu.... teraz pewnie napiszą o ambicji Lewego
0
Australijska gorsza od polskiej??? no napewno nie
0
nie mylą mi się, bo zarówna jedna, jak i druga jest postrzegana jako liga egzotyczna
0
Polska lige tak slabo ogladam, ze nazwiska mi sie mylą... Juz przyklad Paulinho pokazal ze wszyscy pilkarze jadą tam po hajs
2
To powinna byc oczywistość. Rozumiem wahania, gdybysmy mieli na skrzydlach i na pozycji SPO wielką konkurencje, ale teraz?? Zero. Liga australijska jest i tak lepsza niz ekstraklasa, wiec jezeli dalo sie szanse Peszko i Makuszynskiemu, to Mierzej ttm bardziej zasluguje
33
Na zdjęciu widzimy marzenia wielu mężczyzn, a obok Puchar Świata...
0
I zatrudnil Wengera na sezonu pół
3
Most Valuable Player? Cristiano Ronaldo
1
Hahahah co Tottenham gra... Oni juz chyba nie maja szans by wygrać, takiego pecha dawno nie widzialem, a raczej braku skuteczności
0
Valverde i powołanie kogos z rezerw, oprócz Aleni i Arnaiza??? Przeciez nie ma obecnie zadnego wielkiego klubu, w którym tak mało stawia się na szkółke
61
Cale szczescie ze narazie nikt nie powiedzial Coutinho, ze w Barcelonie nie mozna strzelac z dystansu
0
Umtiti to ostatnio gra jak Pique na poczatku sezonu