FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo po prostu WWE robi powoli miejsce dla Paige ktora juz za niedługo ma wrócić
1
WWE juz od dawna robi z siebie debili. Zwolnienie Emmy to kolejny dramat
3
Jeszcze nigdy bie napisalem dobrego slowa o Gomesie, ale przy Ronaldo Andre wyglada jak profesor
0
A czy tam noga Marcelo czy Ramosa nie byla na rowni z pilkarzem Girony? Bo widzialem tylko jedna powtórkę
0
Hahahahahahaha ale chyba spalony
0
4-2 wychodzi Girona to Borja Garcia strzela z 25m 10m obok bramki
0
Tyle narzekania ze Roberto gra na PO. On przynajmniej gra, a Denis ktory na poczatku sezonu byl najlepszym pilkarzem ofensywnym oprocz Messiego, w calym pazdzierniku zagral moze 100min( nie licze meczu w CdR)
0
Ja jestem pewien ze to nie chodzi o gre na treningach. Tu chodzi o to ze Gomes kosztowal 35mln a Denis 3mln. Wszystkimi aspektami sportowymi Denis w tym sezonie miazdzyl Rakiticia, Gomesa i Deulofeu(ktory mial tylko 2 mecze dobre)
3
Serio? Mam go pochwalic bo zrobil wolne moejsce Messiemu??( co i tak jest watpliwe, wg mnie po prostu nie chcialo mu sie biec dalej)? My tu mowimy o Barcelonie, klubie ktory zawsze chce wygrywac trofeum, a nie o jakiej lidze podworkowej. Jak teraz chwalimy go za takie rzeczy, to juz w nastepnym meczu bedziemy zadowoleni ze sam sobie buty zasznurowal
9
Akurat to Gomes robi najlepiej na swiecie. Znikac i robic przestrzeń rywalom, a ze czasami przypadkowo kyos z Barcelony na tym skorzysta....
2
Wiekszosc decyzji Valverde dla mnie jest idiotyczna, ale poki osiaga wyniki( pomimo fatalngeo stylu) to niech podejmuje dalej. Brak Semedo, brak Denisa, gra Gomesa, za czesta gra Rakiticia....i jeszcze by troche tego wymienil
2
Cwiąkala to bedzie chwalił Paulinho nawet jak nie bedzei grał, nie mowie ze zle zagra, ale szału wielkiego nie robil
64
Rok 2026. Denis nadal sie rozgrzewa
1
Ale bys sie cieszyl gdyby tak Denis odszedl i byl kluczowa postacia druzyny walaczacej o najwyzsze cele. Bo jak notmalny trener da mu szanse to on z niej skorzysta i bedzie waznym zawodnikiem owej druzyny
2
Valverde narazie to tylko wyniki bronia i swietna gra ter Stegena( Messiego nie licze)
0
Ale bym zobaczyl takiego Messiego i Denisa klepiacego miedzy sobą... Dobrze ze ostatni raz mogli to zrobic 2m-cy temu
0
Gomes czekaj dalej na piłkę, oglądam futbol od 14 lat i jeszcze nigdy nie widzialem takiego drewna w tak klasowej druzyny
0
Skoro Valverde juz wystawia na sile tego Gomesa, to czemu jak wykonujemy rzut rozny to Gomes jest przed polem karnym pomimo swojego wzrostu? Kolejne dziwne zalozenie Valverde
2
Ja zaczynam coraz bardziej sie martwic o przyszlosc Messiego. Przeciez jak on widzi ze gra z Gomesem i Rakiticirm to go szlak trafia. Nie zdziwie sie ze zacznie myslec nad transferem
1
ja nie wierze ze Gomes nie ma zadnych wtyków u Lucho i Valverde, to jest nie pojete
3
Gomes zamiast Denisa. Co to **** ma byc? Ile on jeszcze meczy nas bedzie denerwowal by kazdy zobaczyl ze jest beznadziejny
0
Jakby tak faulowal obronca Bayernu to by rywal dostal zolta za symulke.
0
Nie cala, ja bym chcial zobaczy pomoc: Busquets-Paulinho-Denis
0
Az wstyd ze w Krakowie mieszkaja kibice Realu
1
Bo obecnie Kane miażdży kazdego napastnika
2
Kraków zdecydowanie
0
bukmacherka to jest jednak prze******. Jak zawsze w hokeju pada duzo bramek, to akurat teraz musi byc tylko 2-0
0
Wygladowo zdecydowanie Gomez
0
Denis? Za dobrze gral na poczatku sezonu, to teraz musis 15 meczy siedziec na lawce, 5 juz ma za sobą
12
W meczach presezonu tylko Alena pojechal do USA, gdzie w Realu, City czy United po 6-7 zawodnikow gralo w meczach towarzyskich. W pierwszym meczu CdR najprawdopodobniej tylko Alena zagra w pierwszym skladzie. Coraz gorzej Ci trenerzy patrza na młodzież. A pomyslec ze Zidane postawił w LM z Tottenhamem na Hakimiego. U nas w takiej sytuacji zagralby tam predzej Suarez miz ktos z rezerw