FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już zmarnowaliśmy karierę Aleni, i dopóki Valverde będzie na ławce to kolejni do zmarnowania to Xuenca, Miranda, Puig, czy Abel.
5
Dziecko nie, ale Valverde już tak
23
To tłumaczenie walka o utrzymanie było żałosne. Prędzej zagramy w 10 niż kimś z rezerw od pierwszej minuty w meczu ligowym.
0
Arthur w meczu ligowym też miał jakies niespotykane liczby od czasów Xaviego( nie pamiętam kto je tutaj wrzucał) a jaki był tego rezultat??
0
może w LM idzie odrobinę lepiej, ale czy 4-2 z Tottenhamem to zweryfikowało? Tam nie grało 5 podstawowych zawodników. Wynik cieszył, ale nie popadajmy w szał
21
Z czego 150 do Rakitic lub Pique
1
Chyba najlepszy do tarcia chrzanu
0
Z niego już nic nie będzie. Talent ma, ale z Valverde nigdy nie dostanie szansy. 21 lat i dalej gra w rezerwach. Tak wiem, że Xavi też późno zaczynał, ale to co innego
18
Hajto to idiota. Komentator sportowy który nie wie kiedy jest spalony
0
Lewy był na spalonym, ale Portugalczyk już nie byl
5
Hajto to przepisów nie zna, jak mówi że Lewy nie był na spalonym
0
Kurzawa lepsza noga niż Messi :D
0
Jak myślicie, czy PS4 będzie tańsza w czarny piątek, czy przed świętami?
0
Chodziło mi z Valverde na lawce
0
Krążą legendy, że kiedyś wygramy mecz bez Messiego
6
Człowiek woli obejrzeć Harry'ego Pottera po raz 26, niż Barcelonę. Good job Ernest.....
1
Nie ma drugiego tak słabego prawego obrońcy w podejmowaniu decyzji niż Semedo
4
Najgorsze jest to, że ta beznadziejna gra nikogo nie dziwi. Obecnie dziwic może mecz rozegrany poprawnie
6
Dopóki jest Valverde treningi mu muszą wystarczyć
1
Myślicie, że Malcom ma szansę zostać powołanym na pierwszy mecz CdR?
3
Z Valverde nie zagra. Nie wiem jakim cudem go tak bronisz. Co z tego, że Dembele ma doświadczenie, skoro tego nie widać
28
Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną
0
To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie
0
Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......
0
Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego
4
Chyba na ławkę.
0
Xd
3
Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu
0
Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę
2
a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy