0

Już zmarnowaliśmy karierę Aleni, i dopóki Valverde będzie na ławce to kolejni do zmarnowania to Xuenca, Miranda, Puig, czy Abel.

5

Dziecko nie, ale Valverde już tak

23

To tłumaczenie walka o utrzymanie było żałosne. Prędzej zagramy w 10 niż kimś z rezerw od pierwszej minuty w meczu ligowym.

0

Arthur w meczu ligowym też miał jakies niespotykane liczby od czasów Xaviego( nie pamiętam kto je tutaj wrzucał) a jaki był tego rezultat??

0

może w LM idzie odrobinę lepiej, ale czy 4-2 z Tottenhamem to zweryfikowało? Tam nie grało 5 podstawowych zawodników. Wynik cieszył, ale nie popadajmy w szał

21

Z czego 150 do Rakitic lub Pique

1

Chyba najlepszy do tarcia chrzanu

0

Z niego już nic nie będzie. Talent ma, ale z Valverde nigdy nie dostanie szansy. 21 lat i dalej gra w rezerwach. Tak wiem, że Xavi też późno zaczynał, ale to co innego

18

Hajto to idiota. Komentator sportowy który nie wie kiedy jest spalony

0

Lewy był na spalonym, ale Portugalczyk już nie byl

5

Hajto to przepisów nie zna, jak mówi że Lewy nie był na spalonym

0

Kurzawa lepsza noga niż Messi :D

0

Jak myślicie, czy PS4 będzie tańsza w czarny piątek, czy przed świętami?

0

Chodziło mi z Valverde na lawce

0

Krążą legendy, że kiedyś wygramy mecz bez Messiego

6

Człowiek woli obejrzeć Harry'ego Pottera po raz 26, niż Barcelonę. Good job Ernest.....

1

Nie ma drugiego tak słabego prawego obrońcy w podejmowaniu decyzji niż Semedo

4

Najgorsze jest to, że ta beznadziejna gra nikogo nie dziwi. Obecnie dziwic może mecz rozegrany poprawnie

6

Dopóki jest Valverde treningi mu muszą wystarczyć

1

Myślicie, że Malcom ma szansę zostać powołanym na pierwszy mecz CdR?

3

Z Valverde nie zagra. Nie wiem jakim cudem go tak bronisz. Co z tego, że Dembele ma doświadczenie, skoro tego nie widać

28

Malcom: słuchaj Monchi, głupia sprawa z tą Barceloną

0

To Roslon, zawsze mi się mylą Roslon z Pełka, dlatego napisałem to w nasiasie

0

Ale ten Pełka ( czy jak on się nazywa) jest jednostronny......

0

Bo nie umie zachować założeń taktycznych, no i traci mnóstwo piłek, a taki Guedes, czy Rodrigo skorzystaja z tego

4

Chyba na ławkę.

0

Xd

3

Wg mnie nie. Podobnie jak Dembele to taki jeździec bez głowy, o taktyce to on zawiele nie wie, przynajmniej takiego go pamiętam z gry w Sportingu

0

Jak nie lubię Liverpoolu to YNWA zawsze powoduje gęsią skórkę

2

a to jest problem, bo człowiek płaci za canał +sport, canał + sport 2 i gówno obejrzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?