FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czemu ludzie nie chcą transfrru Neymara bo źle się zachował ( oczywiście nie wierzę w transfer) ale chwalili jak sie zachowywał Dembele przed odejściem z BVB?
29
Najgorsze jest to, że przez takie decyzje Valverde będzie ciężko o kolejne transfery, bo piłkarze będą wiedzieć, że u niego gra 12-13 zawodników przez cały sezon
0
All In zrobiło swoje, ale jednak co WWE to WWE. Ale Vincent po tych galach w Australii i Arabii ma na tyle hajsu by ich zatrudnić. Nie po to by dorównać poziomem, ale by osłabić NJPW
3
Polecam obejrzeć mecze Fabiańskiego w lidze angielskiej. On tam co kolejkę notuję taki występ, jaki Szczęsny z Włochami.
1
Xddddd
1
Znaczy nie oglądam koszykówki aż tak by oceniać ich po poziomie sportowym. Ale wolę oglądać Curryego, ma większy luz i bardziej się bawi grą
1
Zostaniesz tutaj zjedzony, bo La rambla w większości woli LeBrona
0
No maja powrócić. Batista dzisiaj ma zacząć feud z HHH
0
wiem, ze BC tak ma, ale to już byłby wyższy poziom trollingu. Po za tym Bucksi już zbyt młodzi nie są, a jak chcą być uważani za najlepsi w historii, wiedzą, że muszą chociaż 2-3 lata w WWE spędzić, a Omega też jest na włascicieli NJPW wkurzony
1
najgorsze jest to, ze WM ma się kręcic wokół walk: Reigns vs the Rock oraz Triple H vs Batista.......
0
Pytanie dla fanów wrestlingu: jak myślicie, jak się skończy ta cała sytuacja z Bullet Club Elite? Dołączam do WWE w przyszłym roku? Co roku jest o tym głośno, ale tak jak teraz to chyba nigdy
12
Bo to nie jasna sytuacja. Ja również bym nie odgwizdał
0
Hahaha Piątek to się nagra chłopak
5
Lewy to Lewy tamto......pieprzą o nim cały czas. Piątek strzela jak porąbany, ale tamten musi grac
0
0
Nie wiem czy to ironia czy nie, ale Lewy gra fatalnie ostatnio i optymalny atak to Milik-Piatek
7
Nie przesadza. Dembele to teraz poziom Tello
0
Brazylii 1970 nie widziałem, ale Barcelona Guardioli była lepsza niż Hiszpania del Bosque
1
Wielka szkoda Jardima.
0
Rugby, tennis oraz siatkówka
3
Kontuzja.
1
Ma 21 lat i gra w rezerwach. Niektórzy mogą dalej być naiwni i wierzyć, że gra tam by odzyskać formę po kontuzji. On z Valverde nawet nie jest bliski powołania na mecz, a o samym zagraniu lepiej nie wspominać
0
Już zmarnowaliśmy karierę Aleni, i dopóki Valverde będzie na ławce to kolejni do zmarnowania to Xuenca, Miranda, Puig, czy Abel.
5
Dziecko nie, ale Valverde już tak
23
To tłumaczenie walka o utrzymanie było żałosne. Prędzej zagramy w 10 niż kimś z rezerw od pierwszej minuty w meczu ligowym.
0
Arthur w meczu ligowym też miał jakies niespotykane liczby od czasów Xaviego( nie pamiętam kto je tutaj wrzucał) a jaki był tego rezultat??
0
może w LM idzie odrobinę lepiej, ale czy 4-2 z Tottenhamem to zweryfikowało? Tam nie grało 5 podstawowych zawodników. Wynik cieszył, ale nie popadajmy w szał
21
Z czego 150 do Rakitic lub Pique
1
Chyba najlepszy do tarcia chrzanu
0
Z niego już nic nie będzie. Talent ma, ale z Valverde nigdy nie dostanie szansy. 21 lat i dalej gra w rezerwach. Tak wiem, że Xavi też późno zaczynał, ale to co innego