FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak za wyrażanie własnych opinii bez używania wulgaryzmów byłyby baby to fajnie. Ty masz prawo bronić Valverde, w większości przypadków robisz to całkowicie bez umyślnie, ja mam prawo narzekać jak co mi nie paduje
0
Tak śmiejemy się z Realu, ale zwycięstwo gwarantuje im 18latek, a u nas największa perła w La Masii od dobrych 10 lat gra w rezerwach w wieku 21 lat, a jak została powołana na mecz z 19 drużyna to wielkie święto
1
Asensio pakiet Casemiro posiada
1
Po co dać szansę na grę Aleni, przecież to aż beniaminek
0
Pomyliło Ci się, to GSW wygrało 116:99
1
Nie prawda. Nigdy na telefonie nie wchodziłem na stronie Realu, a czasami mi się ich opony pojawiąka
0
Najgorsza gala od dobrych 1at w WWE.....co zrobili z Shane to śmiech na sali. Znowu podłoża AJ dla Lesnara... A walka o UV kosmiczna, normalnie 8star
1
Najlepiej rzuty rożne u nas wykonuje Denis. On + Lenglet to byłby gol co 4 dośrodkowanie
1
Dla somsiada to za passata 4 lata
13
Po co daje grać Samperowi i Denisowi?? Skoro i tak kariery nie zrobią, na wiosnę nie będzie z nich korzystał, to lepiej już postawić na młodych, ale takich naprawdę młodych
0
Szkoda, że tak genialny gość jak Almas ma tak słaba pozycję, bo śmiało mógłby zastąpić Bryan i zapewne walka bylbaby lepsza
0
ma ktoś link do całego meczu z Realem z Eleven? pewnie już były takie ale ni zapisałem
0
Tak, jestem jednym z pierwszych antyfanow Vakverde, ale wiem że ostatnie 3 mecze wygraliśmy dzięki niemu. Ale to nie zmienia faktu, że względem wielu piłkarzy zachowuje się bardzo dziwnie
0
Zobacz komentarze moje przed taka durna ocena
0
Przypomne, że np Hakimi zadebiutował w meczu z Tottenhamem
0
Nie mamy pewności że sobie nie poradzą póki nie zagrają, i nie mam na myśli jakiś zespół z niższych lig
0
No dostał, gratulację i co w związku z tym? Zagrał wielkie 0minut
8
Fani Valverde nie widzą, że to o 46miinut więcej niż Alena, Puiq, Miranda, Chumi
3
Komentarz usunięty
0
Genialny. Znacznie bardziej mi podszedł niż np Breaking Nad, ale wiadomo że każdy ma inny gust
6
Jeśli uważasz, że w zeszłym sezonie była jakakolwiek inna taktyka nix: podaj do Messiego może coś zrobi, to znaczy że nie oglądałeś meczy
37
Zycie jest porąbane. Cały tamten i początek tego sezonu Valverde ratuje tylko geniusz Messiego. W znacznej większości meczy tylko dzięki niemu wygrywaliśmy bo nie było żadnej taktyki i pomysłu na grę. A teraz 2 najlepsze mecze pod wodzą Valverde zagraliśmy bez Messiego
50
W Japonii jest inny czas, on już wiedział
0
Dokładnie.
0
Taktyczny.
0
Taktyk.
0
Tak
3
No i jak tu ocenić Rafinhe? W ataku gramy przez niego w 10, ale jak jesteśmy bez piłki to zasuwa za 2 i często asekuruje genialnie Roberto
8
Nie. To jest pewniak niezależnie od wyniku
0
Czyli znowu będą zmiany Semedo, Vidal oraz Munir....