0

No jak za wyrażanie własnych opinii bez używania wulgaryzmów byłyby baby to fajnie. Ty masz prawo bronić Valverde, w większości przypadków robisz to całkowicie bez umyślnie, ja mam prawo narzekać jak co mi nie paduje

0

Tak śmiejemy się z Realu, ale zwycięstwo gwarantuje im 18latek, a u nas największa perła w La Masii od dobrych 10 lat gra w rezerwach w wieku 21 lat, a jak została powołana na mecz z 19 drużyna to wielkie święto

1

Asensio pakiet Casemiro posiada

1

Po co dać szansę na grę Aleni, przecież to aż beniaminek

0

Pomyliło Ci się, to GSW wygrało 116:99

1

Nie prawda. Nigdy na telefonie nie wchodziłem na stronie Realu, a czasami mi się ich opony pojawiąka

0

Najgorsza gala od dobrych 1at w WWE.....co zrobili z Shane to śmiech na sali. Znowu podłoża AJ dla Lesnara... A walka o UV kosmiczna, normalnie 8star

1

Najlepiej rzuty rożne u nas wykonuje Denis. On + Lenglet to byłby gol co 4 dośrodkowanie

1

Dla somsiada to za passata 4 lata

13

Po co daje grać Samperowi i Denisowi?? Skoro i tak kariery nie zrobią, na wiosnę nie będzie z nich korzystał, to lepiej już postawić na młodych, ale takich naprawdę młodych

0

Szkoda, że tak genialny gość jak Almas ma tak słaba pozycję, bo śmiało mógłby zastąpić Bryan i zapewne walka bylbaby lepsza

0

ma ktoś link do całego meczu z Realem z Eleven? pewnie już były takie ale ni zapisałem

0

Tak, jestem jednym z pierwszych antyfanow Vakverde, ale wiem że ostatnie 3 mecze wygraliśmy dzięki niemu. Ale to nie zmienia faktu, że względem wielu piłkarzy zachowuje się bardzo dziwnie

0

Zobacz komentarze moje przed taka durna ocena

0

Przypomne, że np Hakimi zadebiutował w meczu z Tottenhamem

0

Nie mamy pewności że sobie nie poradzą póki nie zagrają, i nie mam na myśli jakiś zespół z niższych lig

0

No dostał, gratulację i co w związku z tym? Zagrał wielkie 0minut

8

Fani Valverde nie widzą, że to o 46miinut więcej niż Alena, Puiq, Miranda, Chumi

3

Komentarz usunięty

0

Genialny. Znacznie bardziej mi podszedł niż np Breaking Nad, ale wiadomo że każdy ma inny gust

6

Jeśli uważasz, że w zeszłym sezonie była jakakolwiek inna taktyka nix: podaj do Messiego może coś zrobi, to znaczy że nie oglądałeś meczy

37

Zycie jest porąbane. Cały tamten i początek tego sezonu Valverde ratuje tylko geniusz Messiego. W znacznej większości meczy tylko dzięki niemu wygrywaliśmy bo nie było żadnej taktyki i pomysłu na grę. A teraz 2 najlepsze mecze pod wodzą Valverde zagraliśmy bez Messiego

50

W Japonii jest inny czas, on już wiedział

0

Dokładnie.

0

Taktyczny.

0

Taktyk.

0

Tak

3

No i jak tu ocenić Rafinhe? W ataku gramy przez niego w 10, ale jak jesteśmy bez piłki to zasuwa za 2 i często asekuruje genialnie Roberto

8

Nie. To jest pewniak niezależnie od wyniku

0

Czyli znowu będą zmiany Semedo, Vidal oraz Munir....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?