1

Szewińska( tylko z legendy), Stoch( wiem, że gdyby nie Małysz to by go nie bylo, ale jednak 3 złota olimpijskie oraz 2x TCS robi swoje) oraz Kowalczyk

2

Dokładnie. Warto też pamiętać, że przed sezonem wszyscy mówili, że nie odpuszczą ligi na rzecz LM

0

a ile razy nas ratował VV? Ludzie mają manię pamiętać o błędach. VV troche ich miał, ale razy ratował 4 litery?

0

To jest moja opinia, z którą nie trzeba się zgadzać. Czym poprę? Po prostu tym , że Valdes kilka lat grał na wysokim poziomie, miał błędy jak każdy. W/w trójka wg mnie jeszcze nie osiągnęła w swojej karierze poziomu, na którym byl w pewnym momencie VV

0

doceniany tak. czy lepszy? Tu już bym polemizował

3

sorry, ale nie wierzę, że ta drużyna wygra 3-4 mecze pod rząd. Tylko nie pisz, że co ze mnie za kibic skoro nie wierzy. Wiara podparta jest wynikami oraz stylem w tym sezonie

4

Valdes był przeciętny???????? no bez jaj. Obecni bramkarzy, jak Ederson, Allison, czy Navas nie mają do niego podjazdu. Miał babole, ale tak jak każdy inny bramkarz

1

no widzisz.... w sumie to nie ma co się dziwić Dembele, że się nie zjawia skoro wieje nudą

1

bez urazy, ale Ciebie takie prowadzenie satysfakcjonuje? Rywale są w takiej formie, że już powinniśmy mieć min 5pkt przewagi nad resztą stawki, gdyby nie głupie porażki/remisy z słbasyzmi rywalami

4

a nie było mówione tak, przez piłkarzy, zarząd, kibiców, że Barca to za duży klub by zapomnieć o lidze na rzecz LM?

0

ale Inter, pomimo ostatnich lat posuchy, zawsze będzie drużyną na którą motywacja automatycznie wzrasta

4

Mnie bardzo ciekawi co się dzieje w tym sezonie w Barcelonie na treningach. W rondo nie grają, bo klepać to potrafią jedynie Pique i Lenglet między sobą; założeń defensywnych nie trenują, bo ta seria straconych goli jest co najmniej komiczna; założeń ofensywnych też nie, bo w większości meczy ciężko to oglądać; nad psychiką również nie trenują skoro na każdy mecz z rywalem o niższej marce grają bez zaangażowania; stałych fragmentów nie trenują, bo z nich goli też nie zdobywamy.

0

Ciężko określić. Mecz bardzo równy

0

Czy finał będzie na Sportklubie bo nadal nie ma meczu?

0

Dziś na Sportklubie będzie final?

0

Eee tam, i tak Valverde wystawi Rakitic w następnej kolejce

0

Zamiast wpuścić w miarę kreatywnego Alene to lepiej kolejnego box to box Vidala, czy Munira

18

Brawo Valverde. Ściągaj gościa, który przez genialne zachowania kolegów nie mógł się pokazać. Messi, Suarez, Rakitic, Busquets- każdy z nich gra piach większy niż Malcom

0

Wolę już Gumbau niż Busquets w większości meczy w tym sezonie

2

Krążą legendy, że Malcom dostanie podanie od Messiego

10

Bogu winien Malcom zejdzie, bo wszyscy podają do Messiego, zamiast do niego mimo że się dobrze wystawia. Suarez ma znowu swojego ziomkami to przecież do nikogo nie poda innego

6

Pomocnicy wracali wolniej niż ludzie na marszu

1

Genialna obrona. 4 obrońców i 6 piłkarzy Betisu

0

Messi może by chociaż raz podał do Malcoma

4

Jak już dziś Alena nie zagra tych 25min to gość już chyba nie będzie na tyle naiwny i nie będzie myślał że zrobi tu karierę. Brak Dembele, brak Rafinhi. Ale i tak pewnie wejdzie Vidal, Semedo oraz Munir

2

Liverpool ma w tym sezonie szczęście do sędziów w lidze, oprócz tego meczu z Arsenalem

0

Wiesz może, ile będzie trwała kontuzja Curryego?

6

Rafinha tu, Rafinha tam. Po jasną cholerę on gra. Gra piach totalny, ten też ma jakieś taśmy Vakverde?

36

Sorry, ale wg mnie nie ma nic głupszego niż po pijaku chwalic się za kim się jest

0

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale uważam, że gdyby nie kontuzję to coroczna nominacja do ZP to: Messi, Ronaldo oraz Reus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?