1

Dobra du*a z twarzy...czemu wg Cb ma niewiele w głowie

0

Może źle to ująłem. Kilka dni temu był mecz chyba Pfiladelphia vs Boston i ten komentator z Canal+ mówił, że to " gorący mecz", także myślałem że jest ich więcej

0

Nie znam się za bardzo na NBA, ale od jakiegoś czasu jak jest w TV to oglądane, także mam pytanie do bardziej znających temat: pomiędzy którymi drużynami mecze są takie " gorące", z jakąś historia, lub po prostu że się nie lubią delikatnie mówiąc

1

52 minuty tylko dlategk, że była kontuzja. Nie wiem co masz do niepełnosprawnych, ale współczuję

5

Tylko Valverde by zrobił taką zmianę tak 20 min później.

0

Kto im broni? Nie każdy ma tyle funduszu co Liverpool czy City. Liverpool nie miało pieniędzy obrońcy, to cyk- Dijk za 70mln. Prawda jest tak, że jakby Koguty miało co sezon możliwość wydania 100-150mln to by wygrali ta ligę, jednak fani Liverpoolu, Arsenalu czy City tego nie mogą zaakceptować

2

A wydają????

2

Kto ma oczy stwierdzi, że od 1,5roku Suarez nie można nazywać najlepszym napastnikiem

0

Ja tam go nie cierpiałem. Raz w roku walczy od 5 lat a i tak jest w Main Event. 10 minut wejście

3

Kane!!!! A ktoś tu pisał że drewno....gdyby każde drewno strzelało takie gole. Najlepszy środkowy napastnik

0

Ten argument, że Stoch wygrał już 2x to niech wygra Kurek to taki śmieszny trochę. Kurek powinien być może 5, maksymalnie 3

1

No przecież jak Denis czasem zagra to tutaj jest afera

0

Boże...widzisz i nie grzmisz

0

Kto by się spodziewał.... geniusz. Real by wygrał LM bez Navasa? AtM by wygrało bez Oblaka?

0

Taktyk.

3

Fabiański, obok De Gei, to najlepszy bramkarz w PL od 5 lat. Przecież taki Ederson jest od niego tylko lepszy w grze nogami

0

Ale to były jakieś tapingi, że tak twierdzisz? Wgl ciekawie co zrobią dla Cole? Riddle by go wypromować?

1

Wg mnie to wszystko idzie do triple threat match: Gargano vs Black vs Ciampa

21

Bez chwili wątpliwości De Ligta.

17

Suarez oprócz meczu z PSG i minięciu Luiza( wtedy był bez formy) nikogo nie umie minąć.

2

A jaka była ta konkurencja??? Real, który do listopada grał taką kupę, że olał rozgrywki już wtedy?

3

Nie, będziemy go chwalić, że większość usypia na meczu Barcelony. Na razie to on wygrał tylko ligę, gdzie wgl nie było konkurencji.

1

Jakby miał tyle na transfery co Klopp, Guardiola czy Mourinho by wygrali spokojnie ta ligę

0

Krakatau to jest ten co kiedys miał największy wybuch w historii?

8

Tylko ślepy stwierdzi, że Barcelona Valverde gra atrakcyjny futbol

0

A w jakiej sytuacji niby mieli go włączyć???

11

Lepiej odpaść z Chelsea w takim stylu, niż z Roma( zespołem 2 klasy niżej niż tamtesza Chelsea) bez stylu.

0

W Barcelonie styl jest również ważny co wyniki.

18

Ale tych meczy byli zdecydowanie mniej. Porównywanie ery Valverde i Guardioli to obraża dla tego drugiego. Nie ma absolutnie żadnych czynników, w których Valverde choć w małym stopniu jest zbliżony do Pepa. Styl, szkółka,pressing, brak gry na czas, gra piłką na połowie rywali i jeszcze kilka rzeczy można wymienić

0

Dokładnie, Omega jest genialny, ale przy Ospreay wygląda na zwykłego gościa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?