FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra du*a z twarzy...czemu wg Cb ma niewiele w głowie
0
Może źle to ująłem. Kilka dni temu był mecz chyba Pfiladelphia vs Boston i ten komentator z Canal+ mówił, że to " gorący mecz", także myślałem że jest ich więcej
0
Nie znam się za bardzo na NBA, ale od jakiegoś czasu jak jest w TV to oglądane, także mam pytanie do bardziej znających temat: pomiędzy którymi drużynami mecze są takie " gorące", z jakąś historia, lub po prostu że się nie lubią delikatnie mówiąc
1
52 minuty tylko dlategk, że była kontuzja. Nie wiem co masz do niepełnosprawnych, ale współczuję
5
Tylko Valverde by zrobił taką zmianę tak 20 min później.
0
Kto im broni? Nie każdy ma tyle funduszu co Liverpool czy City. Liverpool nie miało pieniędzy obrońcy, to cyk- Dijk za 70mln. Prawda jest tak, że jakby Koguty miało co sezon możliwość wydania 100-150mln to by wygrali ta ligę, jednak fani Liverpoolu, Arsenalu czy City tego nie mogą zaakceptować
2
A wydają????
2
Kto ma oczy stwierdzi, że od 1,5roku Suarez nie można nazywać najlepszym napastnikiem
0
Ja tam go nie cierpiałem. Raz w roku walczy od 5 lat a i tak jest w Main Event. 10 minut wejście
3
Kane!!!! A ktoś tu pisał że drewno....gdyby każde drewno strzelało takie gole. Najlepszy środkowy napastnik
0
Ten argument, że Stoch wygrał już 2x to niech wygra Kurek to taki śmieszny trochę. Kurek powinien być może 5, maksymalnie 3
1
No przecież jak Denis czasem zagra to tutaj jest afera
0
Boże...widzisz i nie grzmisz
0
Kto by się spodziewał.... geniusz. Real by wygrał LM bez Navasa? AtM by wygrało bez Oblaka?
0
Taktyk.
3
Fabiański, obok De Gei, to najlepszy bramkarz w PL od 5 lat. Przecież taki Ederson jest od niego tylko lepszy w grze nogami
0
Ale to były jakieś tapingi, że tak twierdzisz? Wgl ciekawie co zrobią dla Cole? Riddle by go wypromować?
1
Wg mnie to wszystko idzie do triple threat match: Gargano vs Black vs Ciampa
21
Bez chwili wątpliwości De Ligta.
17
Suarez oprócz meczu z PSG i minięciu Luiza( wtedy był bez formy) nikogo nie umie minąć.
2
A jaka była ta konkurencja??? Real, który do listopada grał taką kupę, że olał rozgrywki już wtedy?
3
Nie, będziemy go chwalić, że większość usypia na meczu Barcelony. Na razie to on wygrał tylko ligę, gdzie wgl nie było konkurencji.
1
Jakby miał tyle na transfery co Klopp, Guardiola czy Mourinho by wygrali spokojnie ta ligę
0
Krakatau to jest ten co kiedys miał największy wybuch w historii?
8
Tylko ślepy stwierdzi, że Barcelona Valverde gra atrakcyjny futbol
0
A w jakiej sytuacji niby mieli go włączyć???
11
Lepiej odpaść z Chelsea w takim stylu, niż z Roma( zespołem 2 klasy niżej niż tamtesza Chelsea) bez stylu.
0
W Barcelonie styl jest również ważny co wyniki.
18
Ale tych meczy byli zdecydowanie mniej. Porównywanie ery Valverde i Guardioli to obraża dla tego drugiego. Nie ma absolutnie żadnych czynników, w których Valverde choć w małym stopniu jest zbliżony do Pepa. Styl, szkółka,pressing, brak gry na czas, gra piłką na połowie rywali i jeszcze kilka rzeczy można wymienić
0
Dokładnie, Omega jest genialny, ale przy Ospreay wygląda na zwykłego gościa :D