FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I co z tych powołań? Czemu nie możesz grać tych 20min
1
Trippier, Arnold, Carvalaj są zdecydowanie lepsi
2
Maszyna Robercik nie dał się kontuzji wg komentatorów..... Czy oni wszyscy w umowach mają wpisane wlazienie w 4 litery Lewandowskiemu....
0
Sto razy lepiej wystawic Denisa za Coutinho niż np Rafinhe. Wiem że o nim nic nie napisałes
2
Co tam robi Lewandowski?????
11
Nie rozumiem tego zdziwienia postawa Dembele. Gość zrobił bydło w BVB, zachował się jak szczeniak już wtety
5
Mądrze mówi.
0
Szkoda, że Dream jest jednak trochę słaby w ringu, bo gala ma niesamowity potencjał
3
Sport to mocno przesadził z tymi wyliczeniami
0
A co ten Bismarck ma do parówek?
0
Almas powinien mieć wejście od razu do main eventy, a nawet się nie łapie do składu SD. Gość jest genialny tak samo jak AJ czy Rollins
0
Ale trzeba jasno powiedzieć, że prawie wszystkie strzały leciały prosto w niego
0
Już bym wolał Carlitos niż Dembele. Gosc ma tyle strat że żadne statystyki go nie ratują
0
Czy dobrze widziałem że na rozgrzewce jest Rafinha??????? :d
4
Suarez to genialny napastnik, ale na ten jego " zwód na zamach" to nikt oprócz Wawrzyniaka by się nie nabrał
0
Wielkie dzięki
0
jak to jest z tym reddit. Nigdy z tego nie korzystałem, a teraz mam zamiar. Czy ktoś tutaj wytłumaczy na priv by nie zaśmiecac?
0
aaaaa no tak, Wasze zaszczytne grono trenerów i ekspertów; zacznijcie jakieś wykłady prowadzić xD przecież zwykły człowiek nie widzi jak Coutinho w 80min potrzebuje butli z tlenem, nie widzi jak Rafinha nie umie przyjąć piłki i celnie oddać. Do tego trzeba mieć oko trenera.
0
O pomstę do nieba jest Twój argument: Valverde wie co robi, ja Ci rzucę 4-5 sensowne argumenty przeciw, a i tak Twoja odpowiedź jest: "Wie co robi"
0
Skąd wiesz co bym pisał, skoro nigdy sie o tym nie przekonamy. Bo on myśli tu i teraz. Sorry, ale to chyba normalne, że martwię sie o to, że za 5 lat obudzimy się z Wiliiamem na skrzydle, Malcomem w Chelsea, Alena w Arsenalu, Mirandą w City.
0
Ja wiem wiem, odnośnie Valverde i jego decyzji to Ty masz zawsze rację.
0
Rusz swoją mózgownicą i przeczytaj co ja napisałem. Rok temu Tottenham był znacznie lepszym klubem niż teraz Valencia, Sevilla czy Inter. Więc troche argument bez sensu
0
ale Hakimi nie debiutował w Tottenhamie, tylko w Realu :D
2
Przerażające jest, że Valverde ma tylko 2 zdrowych środkowych obrońców, a i tak Chumi nie zagrał w żadnym meczu( Pucharu Króla nie licze bo to jest oczywiste). To jest dramatyczna wiadomość dla każdego ze szkółki, każdego młodego piłkarza, który przyjdzie z innego klubu. Argument o ciężkich rywalach jest również idiotyczny, ponieważ taki Hakimi zadebiutował w LM z Tottenhamem.
0
Jest i naczelny obrońca :D jak tam? Genialny mecz wczoraj był, genialny taktyczny umysł Valverde
0
Ty napisałeś, że chodzi mi o Valverde.
Ps: Vidal, Munir i Dembele/Semedo do wejścia to pewniaczki i nikt nie więcej
1
Zastanowiłem się i nadal nie wiem o co się prujesz. Są trenerzy, którzy nieważne od przebiegu meczu, od nieprzewidzianych kartek, kontuzji i tak zawsze wpuszczaja danych zawodników, także to nie jest glupie
0
Aaaa no tak pytam, akurat to by było nie głupie rozwiązanie
0
Czy na mecze La Liga musi być powoływanych 18pilkarzy? Czy jakby trener chciał to może powołać tylko 14?
0
tylko jak będziemy grali przeciwko silnym drużynom to z tech jego strat może paść wiele goli