0

Teraz to żadnego spalonego nie zagwizdze....

0

Ale w sumie dziwne, że 50min w ciężkim meczu LM a Casemiro dalej nie ma min 5 fauli na żółta kartkę. Co więcej, on nie ma żadnego takiego faulu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale to skoro gola nie było to aż dziwne, że ci sędziowie nie dali czerwonej kartki dla Tagliafico

31

Bez jaj!!!!! 4 LM już można być pewnym dla kogo

0

!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Co Ci w studiu pieprzą......Mbappe piłkarz meczu? 2 gole? De Gea popełnił błąd przy pierwszym golu?????? W ciągu minuty 3 idiotyczne stwierdzenia

4

Tymczasem w PSG będzie dziś grał 10min debiutant przeciwko siłowym piłkarzom United. Puig nie zagra na Camp Nou z Huesca, bo go zdemolują....kolejny trener pokazuje, że argument wielu tutejszych ekspertów, że " ma jeszcze czas, niech zagra sezon w rezerwach" jest idiotyczny.

0

A wiesz, że VAR takich sytuacji nie sprawdza?

0

Wiem wiem, chodziło mi bardziej o " dobrą" politykę transferową PSG. Niech dalej kupują napastników, chcą kolejnych Dembele, czy Insigne, czy Dybala a w pomocy niech biega Alves

0

To jest niemożliwe jaka pomoc( a raczej jej brak) posiada PSG.... Pogba w formie to Top5 pomocników na świecie, a kogo ma dziś za rywala? Nikogo, bo Verratti to już dawno nie był w formie

0

To logiczne,że to by zależało od wyników i stylu

2

Alba-Cancelo

0

Jak to zobaczyłem to byłem w szoku. może i po odejściu Omegi potrzebowali mocnego pushu dla gaijin ( czy jak to się pisze) ale wg mnie trochę za mocno

0

Splash Brother. Nie byłem fanem NBA, ale jak zobaczyłem te rzuty Curry to zmieniłem zdanie. Natomiast nienawidzę Houston że względu na Hardena

2

Zbyt ciężki do rotacji, ale by wystawić piłkarzy całkowicie bez formy nie jest zbyt ciężki?

1

Brawooo za Avatar. Byłoby too sweet

2

Rewolucja123- dziś napisałeś, że nie mam argumentów by krytykować Valverde. Jest mnóstwo tych argumentów, ale wydaje mi się że dzisiejsze 90min wyraża więcej niż tysiące tych argumentów

0

Minuty dla piłkarzy z rezerw to nie argumenty tylko fakty

1

Za to Ty zawsze bronisz Valverde, często bez dobrych argumentów

0

Najlepszy:. To by było na tyle

39

I ten moment kiedy 19 drużyn w lidze ma bardziej kreatywna pomoc niż Barcelona

0

Hakimi debiutował w LM przeciwko Tottenhamowi.

0

Z Huesca na Camp Nou też nikt młody nie grał, czyli wtedy też okazji nie było?

0

No nikt nie wie w jakiej jest formie skoro wgl nie dostaje szans na grę

11

Ten skład należy skomentować tylko: xD. Valverde znowu udowodnił jak stawia ambitnie na młodych. Alba nie może zagrać? On prędzej tam Raikitica wystawi niż Mirandę. Nie może grać Arthur? To mamy 3 pomocników, którzy z kreatywnością nie mają nic wspólnego

2

Bez przesady. Ludzie są przewrażliwieni. Jak tak dalej pójdzie to zabronią cieszyć się z gola

0

Jakiego? Perspektywicznego? Hahahahah. Za niedługo jedynym wychowankiem zostanie Messi, Roberto i Pique

0

Nie. Idąc tym tokiem rozumowania, to każdy jest za ciężki, skoro do tej pory nie grali

1

W Hiszpanii to nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?