- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1108 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1108 Culés
0
i takie mecze pokazują młodym, że lepiej stąd jak najszybciej pryskać..
Jedyny naturalny zastępca Alby. Po co go wystawiać :D
Dobrze, że nie można jeszcze klonować ludzi, bo Robertów i Rakiticiów to my byśmy po pięciu mieli
0
@Pedeudo Ja się nie domagam wystawienia Mirandy w tym meczu, bo to trudny teren. Ale uważam, że skoro został powołany, to powinien być chociaż na tej ławce rezerwowych. I tyle.
4
@Pedeudo a skąd wiesz w jakiej dyspozycji i formie jest Miranda ?
tylko Valverde winny, co jak co ale jak La Rambla się uprze się na jedno to ciągle to samo......
0
@Messibestplayerintheworld no tak :D
Valverde nieomylny- jak zawsze.
3
@Messibestplayerintheworld Skoro nie byłby w formie to nie powinien wgl zostac powołany
4
@GenerałXavi Różnica taka, że wtedy powołanie Juana miałoby jakikolwiek sens. Jasne, wolę Alenę z ławki i to zdecydowanie bardziej prawdopodobna zmiana, ale wciąż nie widzę sensu powołania Mirandy. Mógł zostać w Barcy B i zagrać z Conquense.
0
@Pedeudo Dobra skończcie płakać. Podjął taką decyzję Valverde i trzeba to uszanować.
0
@Messibestplayerintheworld No nikt nie wie w jakiej jest formie skoro wgl nie dostaje szans na grę
0
@matirix20 bla bla bla :D
jest coś takiego jak własne zdanie.
Widzę, że swojego nie masz
0
@GenerałXavi No tak. Sam Dembele mówił, że jest w 100% gotowy i po kontuzji nie ma śladów. Dodatkowo potwierdza to zielone światło, które otrzymał.
0
@FCB24 miał szansę i można powiedzieć że ich nie wykorzystał
Ja go nie skreślam ale skoro cieniutko zagrał nie tak dawno z Levante to tym bardziej Bilbao na San Mames nie powinien grać