FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty za to mądrze gadasz. Gdyby nie ter Stegen to mogliśmy spokojnie przegrywać 2-0
0
Od kilku tygodni ( żeby nie pisać miesięcy) gramy to samo. Podanie: do tyłu, wbok, do tyłu, w bok i do Messiego niech on coś zrobi. Argumentowali to skupieniem na LM, no ale ja tego nie widziałem( ta przewaga w strzałach nic nie dała skoro była może tylko 1-2 faktycznie dobra okazja). Nie wierze,że w 3 tyg wszystko się zmieni.
0
Nie wierzyłem w odpadnięcie z Romą. Tym bardziej wierzę, że przy takiej formie i taktyce odpadniemy bo solidnym 1-1 z Lyon
3
W Polsacie to nawet piłkarzem byłym nie trzeba być tylko piosenkarzem lub kucharzem
7
To njest nie pojęte i zwyczajnie chamskie jak traktuje Alene i Malcoma, zwłaszcza tego drugiego. Najlepszy piłkarz z Realem( lub jeden z lepszych) nic nie gra od kilku meczy. A Alena miażdży pod każdym względem Vidala w ostatnich tygodniach, a i tak musi wejść Arturo
24
Wywiad Iwanowa z Polsat Sport z Oblakiem to jeden z najgłupszych wywiadów jakie kiedykolwiek słyszałem:
1pytanie( a raczej stwierdzenie): środkowi obrońcy z golami.
2 pytanie: jak się grało przeciwko CR?( Bo to był jego pierwszy taki mecz).
3 pytanie: ciężki rzut wolny CR....
4 pytanie: gramy z waszą reprezentacja w eliminacjach
..........
0
Szczerze? Bez nominalnego zmiennika i tak by się znalazło 5-6 rozwiązań, które gorzej by na pewno nie działało niż z Suarezem wczoraj
27
Można zrobić 3 zmiany po 65min? Mozna. Można strzelić 2 gole grając o jednego mniej? Można. Można sciągnąć napastnika, który potyka się o właśnie nogi? Nie można.
0
A my ostatnio ile wygraliśmy w lidze z beniaminkiem? I to po golu z karnego
0
A przepraszam, to Alena za znacznie lepszą formę niż Vidal nie gra??? :D
0
Jak jeszcze po dzisiejszym meczu będą tu obrońcy Valverde to kolejki do okulisty powinny się potroić. Ten gość nie ma absolutnie nic, by pozostał trenerem
0
Kontuzji nie ma co nikomu życzyć, ale czerwona kartka dla Suareza to idealne rozwiązanie skoro genialny trener go nie zdejmie. Zawsze to wyrównanie szans
0
A podobno mieliśmy dziś zobaczyć ofensywną grę.... Niech przedłuża kontrakt do 2054 roku z Valverde
3
" każdy piłkarz Barcelony umie zrobić indywidualną akcję" co???????????? Kto to potrafi oprócz Messiego i Dembele?
0
A i tak zejdzie Dembele....
2
Cooo? To co powiesz o ewentualnym meczu z City na Etihad?
8
Jeden! Chciałbym od obrońców Valverde poznać jeden powód czemu ten gość z "9" cały czas gra u Ernesto...pomimo braku zmiennika to i tak na ten moment z 5-6 piłkarzy zagraloby lepiej
0
Komentarz usunięty
0
Fantastyczny to jest Twój idol. Trzeba być Valverde by grac Suarez w takiej formie
6
Ktoś tu pisał/ pytał za kogo ma grać Malcom. Przecież jest to nienormalne, by Suarez nadal grał. Gość ośmiesza z każdym kontaktem z piłką. Genialny piłkarz, ale nie może mieć takich wahań formy
0
Alba w Bayernie, Alaba w Barcelonie- komentatorzy trzymają poziom
1
Czyli zmiany: Vidal, Coutinho i Umtiti. Malcom za wczesno by grał znowu po dobrym meczu z Realem
0
Widziałem w wielu meczach, nie tylko Ty oglądasz rezerwy i radzę Ci to zapamiętać
0
Ok znawco. Skoro tylko ty masz rację to nie ma co z Tobą polemizować
1
Pozdro jak nie wyczules ironii. W ważnych meczach obydwoje mają takie samo doświadczenie na tej pozycji
0
To prędzej Suarez zagra z kontuzja na PO niż zagrałby Wague
3
Czyli w pomocy gra gość, który od 3 sezonów gral tam 5x? A na ławce Coutinho i Alena??? Toż to Puig już prędzej tam powinien zagrać
0
Tylko jeden w wieku 20 lat albo i mniej
0
Ten Vidal ...... kreatywność poziom Zagłębia Sosnowiec
0
Niestety, ale jest na to bardzo mała szansa. Liverpool vs Bayern to za duże marki by puszczać mecz Lyon