0

Ty za to mądrze gadasz. Gdyby nie ter Stegen to mogliśmy spokojnie przegrywać 2-0

0

Od kilku tygodni ( żeby nie pisać miesięcy) gramy to samo. Podanie: do tyłu, wbok, do tyłu, w bok i do Messiego niech on coś zrobi. Argumentowali to skupieniem na LM, no ale ja tego nie widziałem( ta przewaga w strzałach nic nie dała skoro była może tylko 1-2 faktycznie dobra okazja). Nie wierze,że w 3 tyg wszystko się zmieni.

0

Nie wierzyłem w odpadnięcie z Romą. Tym bardziej wierzę, że przy takiej formie i taktyce odpadniemy bo solidnym 1-1 z Lyon

3

W Polsacie to nawet piłkarzem byłym nie trzeba być tylko piosenkarzem lub kucharzem

7

To njest nie pojęte i zwyczajnie chamskie jak traktuje Alene i Malcoma, zwłaszcza tego drugiego. Najlepszy piłkarz z Realem( lub jeden z lepszych) nic nie gra od kilku meczy. A Alena miażdży pod każdym względem Vidala w ostatnich tygodniach, a i tak musi wejść Arturo

24

Wywiad Iwanowa z Polsat Sport z Oblakiem to jeden z najgłupszych wywiadów jakie kiedykolwiek słyszałem:
1pytanie( a raczej stwierdzenie): środkowi obrońcy z golami.
2 pytanie: jak się grało przeciwko CR?( Bo to był jego pierwszy taki mecz).
3 pytanie: ciężki rzut wolny CR....
4 pytanie: gramy z waszą reprezentacja w eliminacjach
..........

0

Szczerze? Bez nominalnego zmiennika i tak by się znalazło 5-6 rozwiązań, które gorzej by na pewno nie działało niż z Suarezem wczoraj

27

Można zrobić 3 zmiany po 65min? Mozna. Można strzelić 2 gole grając o jednego mniej? Można. Można sciągnąć napastnika, który potyka się o właśnie nogi? Nie można.

0

A my ostatnio ile wygraliśmy w lidze z beniaminkiem? I to po golu z karnego

0

A przepraszam, to Alena za znacznie lepszą formę niż Vidal nie gra??? :D

0

Jak jeszcze po dzisiejszym meczu będą tu obrońcy Valverde to kolejki do okulisty powinny się potroić. Ten gość nie ma absolutnie nic, by pozostał trenerem

0

Kontuzji nie ma co nikomu życzyć, ale czerwona kartka dla Suareza to idealne rozwiązanie skoro genialny trener go nie zdejmie. Zawsze to wyrównanie szans

0

A podobno mieliśmy dziś zobaczyć ofensywną grę.... Niech przedłuża kontrakt do 2054 roku z Valverde

3

" każdy piłkarz Barcelony umie zrobić indywidualną akcję" co???????????? Kto to potrafi oprócz Messiego i Dembele?

0

A i tak zejdzie Dembele....

2

Cooo? To co powiesz o ewentualnym meczu z City na Etihad?

8

Jeden! Chciałbym od obrońców Valverde poznać jeden powód czemu ten gość z "9" cały czas gra u Ernesto...pomimo braku zmiennika to i tak na ten moment z 5-6 piłkarzy zagraloby lepiej

0

Komentarz usunięty

0

Fantastyczny to jest Twój idol. Trzeba być Valverde by grac Suarez w takiej formie

6

Ktoś tu pisał/ pytał za kogo ma grać Malcom. Przecież jest to nienormalne, by Suarez nadal grał. Gość ośmiesza z każdym kontaktem z piłką. Genialny piłkarz, ale nie może mieć takich wahań formy

0

Alba w Bayernie, Alaba w Barcelonie- komentatorzy trzymają poziom

1

Czyli zmiany: Vidal, Coutinho i Umtiti. Malcom za wczesno by grał znowu po dobrym meczu z Realem

0

Widziałem w wielu meczach, nie tylko Ty oglądasz rezerwy i radzę Ci to zapamiętać

0

Ok znawco. Skoro tylko ty masz rację to nie ma co z Tobą polemizować

1

Pozdro jak nie wyczules ironii. W ważnych meczach obydwoje mają takie samo doświadczenie na tej pozycji

0

To prędzej Suarez zagra z kontuzja na PO niż zagrałby Wague

3

Czyli w pomocy gra gość, który od 3 sezonów gral tam 5x? A na ławce Coutinho i Alena??? Toż to Puig już prędzej tam powinien zagrać

0

Tylko jeden w wieku 20 lat albo i mniej

0

Ten Vidal ...... kreatywność poziom Zagłębia Sosnowiec

0

Niestety, ale jest na to bardzo mała szansa. Liverpool vs Bayern to za duże marki by puszczać mecz Lyon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?