FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeźwy na ten moment. Jak najebany to zazdroszczę
0
O co wam wszystkim chodzi??? Messi kurde przeciwko Romie gra gówno, a Wy zamiast go docenić to się śmiejecie???? Każdy by tutaj chciał, by Messi w LM grał w tych rozgrywkach tak jak Ronaldo
0
I jaki z tego wniosek? Wielkie 0 LM dla nas w ostatnich sezonach
0
A wiesz, że niestety w LM to Ronaldo niszczy Messiego pod każdym względem i nikt normalny nie zaprzeczy
1
Ale nie w LM, bo tam to akurat jest jeden król i niestety nie gra w naszych barwach
2
Zdecydowanie Mexes w LM w barwach Milanu przeciw Anderlechtowi
2
Wiadomo, to co wyżej napisane, ale też nie zapomnę gola Iniesty z 0-4 bez Messiego z Realem
0
No jak zobaczyłem wyniki i kolejność to człowiek się załamał. Shield było fajne przez 6-9msc, a teraz te ich powroty co miesiąc są aż przykre. Co za idioci tam pracują
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
To jest jeden z lepszych artykułów zapowiadających mecz. Genialny artykuł
1
Kolasinac jak Messi, puścił pawia
0
Nie, bo nie miał kiedy
5
"Valverde chciałby, żeby drużyna zachowała równowagę, utrzymywała się przy piłce i nie tworzyła luk między formacjami."- czyli to co zawsze. 5 kaw to obowiązek
0
Ale też fajne zachowanie piłkarzy Birmingham pomimo derbów. Nie zaczęli się pchać z rywalami tylko zobaczyli co z poszkodowanym
1
Już widzę jak tak Suarez robi :D
0
ja się ośmieszam?? Wiesz, podobno Todibo na treningach też gra znakomicie. Czemu nie zagrał z Realem? Skoro sugerujemy się treningami to powinien grać od dawna
0
w tych meczach zagrał całe 27minut..... o Pucharze Katalonii nie pisz, taki mecz to cięzko liczyć na poważnie
0
Po tym jak wszyscy mówili przez 2 lata, że Gomes na treningach wygląda prawie jak Xavi, to sam przyznasz, że z treningów nie nie idzie wywnioskować.
1
Ale jak przegrywa? Za całośc kariery tak, i Roberto i Vidal byli zdecydowanie lepsi. ALe w styczniu i w lutym Alena wukorzystał każdą okazję, gdy Vidal się kompromitował swoimi występami. I jakie są tego konsekwencję? Vidal ostatnio gra, Alena nie. Każdy chyba przyzna, że Valverde nie wystawia, tych którzy grają dobrze, tylko swoich pupilów. Przykład Aleni oraz Malcoma to pokazują najlepiej
0
A Ty znowu nie widzisz problemu....
0
A ile gra? Alena powinien być pierwszym zawodnikiem do wejścia do pomocy, a przed nim w kolejce jest jeszcze Roberto i Vidal. Ostatnie 5 meczy pokazuje jak Valverde jemu "ufa".... Tylko nie pisz o poziomie rywala, bo już jest w takim wieku, że musi grać w ważnych meczach, a nie o puchar Katalonii
1
Wiatr jest duży, także musi wystawić podstawę, by nie zawiało za mocno
1
Vidal i Rafinha to powinni odejść. Transfer Chilijczyka i tak był bez sensu. Skoro Puig ma dołączyć do pierwszej drużyny ( nie wiem po co skoro przy Valverde zagra 50min przez cały sezon) to i Raikitic do tej dwójki powinien dołączyć
27
Skoro i tak nie ma prawa wejść na trening to niech sobie chłop pożyje
4
Szkoda, że go nie zapytają o ciągle olewanie młodych
0
Skąd mogę teraz pobrać Office? Bo od 2 dni człowieka szuka i zawsze trzeba się logować na ich stronie
2
Serio nawet w takim meczu nie zagra Alena? To już jest śmiech na sali. To już jest nienormalne. Po co te plotki, że od przyszłego sezonu Puig ma być członkiem pierwszej drużyny??? Przy Valverde on nawet nie zadebiutuje w lidze. Transfery 40latkow do środka pola, jak Vidala czy Paulinho, są beznadziejne bo tylko zabierają minuty
1
Ale czy Valverde to wgl ogląda te mecze i wyciąga z nich jakieś wnioski??? Najpierw w takim meczu nie robi prawie żadnych rotacji. A po za tym, zawsze, w każdym meczu, jak nie ma Dembele to gramy bez ataku, bo wystarczy Messiego pokryć i nie ma żadnego zagrożenia. Takie rzeczywidzi zwykły kibic, a nie widzi gość, który jest trenerem????
0
A dalej są tacy, którzy wolą Coutinho niż Malcoma
0
I widząc to jak gra podstawowy skład, rezerwy byłby logiczne, skoro teraz sobie nie radzą