FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tiaaaa, to samo czytałem przed meczem z Romą rok temu, czy przed dwumeczem Ajax vs Real. Ajax gra genialnie, i jak zagrają na swoim poziomie z LM z tego sezonu to spokojnie mogą wygrać
19
Bogiem nie jest, ale jest jednym z 3 kluczowych piłkarzy w Ajaxie. Bez niego awans będzie o wiele trudniej niż z nim
0
Aaa bo właśnie cały czas było 0-0 a już wykrzyknik byl
18
Pokazał, że wcale nie musi ogrywać się jeszcze 2-3 lata w rezerwach. Dobre spotkanie, przy Aleni wyglądał wręcz bardzo dobrze
0
Co oznacza wykrzyknik przy Pogbie na livescore?
2
Gdyby nie Boateng to ten mecz nie miałby w sumie prawie wg minusów.
1
Może źle sformułowałem. Chodziło mi o ligi, w których grał Mierzejewski. O Tajlandii to wgl lepiej nic nie mówić
0
No wiadomo, obie słabe :D
1
Lepszy, nie gorszy
1
Śmieszne, jak ludzie nie doceniają tych lig, w których grał... Nie mówię teraz o Tobie, ale ogólnie. W polskiej lidze to on byłby bezkonkurencyjny
0
Jestem studentem. Kiedyś ustąpiłem miejsca w autobusie, to zostałem wyzywany że traktuje ją bezczelnie i ona wcale taka stara nie jest.
16
Spokojnie, dla fachowców z La Rambli ma jeszcze tak z 3-5 lat ogrywania się w Barcelonie B, potem kolejne 3 lata to wchodzenie na 10-15minut w meczu ligowym z Huesca, a potem stwierdzą, że nie ma talentu na grę u nas
0
Przecież wyjdzie podstawowy skład
0
Valverde ma mieć na tyle odwagi, by z któregoś z nich zrezygnować??? Ktoś w to jeszcze wierzy?
2
Z gra na własnej połowie??? Powodzenia.
0
Robaczki to bardziej Ci którym podoba się Valverde
4
Raz go by zapytali czemu zawsze się cofają po golu albo o i minuty dla Aleni i traktowanie go bezczelnie
0
Jak już porownujesz jednego trenera do drugiego to porównuj pod każdym kątem
0
Messi może mieć i o 50goli mniej w LM, gdyby człowiek u niego widział zaangażowanie w tych rozgrywkach, a od 2015 to w fazie pucharowej chodzi po murawie jak kobieta po galerii
0
Najważniejszy wynik....tak może powiedzieć Chelsea czy inny zespół gdzie styl nie ma znaczenia.
2
Komentarz usunięty
1
Za to jak ten gość traktuje młodych to powinni mu w pysk dać. To jest zwyczajne chamstwo.
0
Z czym? Z wyśmiewanym tutaj United przez 70min gramy broniąc się na własnej połowie xd i tak z każdym rywalem
3
Valverde to powinien trenować klub jak Chelsea, Atletico czy drużyny włoskie.
0
Ceniłem Twoje ciekawostki, ale jak dla Cb Vidal nie jest defensywnym piłkarzem to elo
0
Najlepszy drybler, strzelec i asystent na świecie normalnie....
3
Miej na ławce Malcoma i Dembele. Wpuść defensywnych piłkarzy. Barcelonę prowadzi rodzina Mourinho, chociaż i ten raczej takiego autobusu by nie postawił
0
To teraz Umtiti za Coutinho, Roberto za Arthura i Vidal za Suareza xd
2
Człowiek przełączył na 3min na drugi mecz i z niechęcią przełączył z powrotem. Valverde zniszczył wszystko to, co w Barcelonie najpiękniejsze.
0
Jak grając bez jaj , bez stylu, tak defensywnie gdy się obejmie prowadzenie można mieć takie wyniki ....