4

Tiaaaa, to samo czytałem przed meczem z Romą rok temu, czy przed dwumeczem Ajax vs Real. Ajax gra genialnie, i jak zagrają na swoim poziomie z LM z tego sezonu to spokojnie mogą wygrać

19

Bogiem nie jest, ale jest jednym z 3 kluczowych piłkarzy w Ajaxie. Bez niego awans będzie o wiele trudniej niż z nim

0

Aaa bo właśnie cały czas było 0-0 a już wykrzyknik byl

18

Pokazał, że wcale nie musi ogrywać się jeszcze 2-3 lata w rezerwach. Dobre spotkanie, przy Aleni wyglądał wręcz bardzo dobrze

0

Co oznacza wykrzyknik przy Pogbie na livescore?

2

Gdyby nie Boateng to ten mecz nie miałby w sumie prawie wg minusów.

1

Może źle sformułowałem. Chodziło mi o ligi, w których grał Mierzejewski. O Tajlandii to wgl lepiej nic nie mówić

0

No wiadomo, obie słabe :D

1

Lepszy, nie gorszy

1

Śmieszne, jak ludzie nie doceniają tych lig, w których grał... Nie mówię teraz o Tobie, ale ogólnie. W polskiej lidze to on byłby bezkonkurencyjny

0

Jestem studentem. Kiedyś ustąpiłem miejsca w autobusie, to zostałem wyzywany że traktuje ją bezczelnie i ona wcale taka stara nie jest.

16

Spokojnie, dla fachowców z La Rambli ma jeszcze tak z 3-5 lat ogrywania się w Barcelonie B, potem kolejne 3 lata to wchodzenie na 10-15minut w meczu ligowym z Huesca, a potem stwierdzą, że nie ma talentu na grę u nas

0

Przecież wyjdzie podstawowy skład

0

Valverde ma mieć na tyle odwagi, by z któregoś z nich zrezygnować??? Ktoś w to jeszcze wierzy?

2

Z gra na własnej połowie??? Powodzenia.

0

Robaczki to bardziej Ci którym podoba się Valverde

4

Raz go by zapytali czemu zawsze się cofają po golu albo o i minuty dla Aleni i traktowanie go bezczelnie

0

Jak już porownujesz jednego trenera do drugiego to porównuj pod każdym kątem

0

Messi może mieć i o 50goli mniej w LM, gdyby człowiek u niego widział zaangażowanie w tych rozgrywkach, a od 2015 to w fazie pucharowej chodzi po murawie jak kobieta po galerii

0

Najważniejszy wynik....tak może powiedzieć Chelsea czy inny zespół gdzie styl nie ma znaczenia.

2

Komentarz usunięty

1

Za to jak ten gość traktuje młodych to powinni mu w pysk dać. To jest zwyczajne chamstwo.

0

Z czym? Z wyśmiewanym tutaj United przez 70min gramy broniąc się na własnej połowie xd i tak z każdym rywalem

3

Valverde to powinien trenować klub jak Chelsea, Atletico czy drużyny włoskie.

0

Ceniłem Twoje ciekawostki, ale jak dla Cb Vidal nie jest defensywnym piłkarzem to elo

0

Najlepszy drybler, strzelec i asystent na świecie normalnie....

3

Miej na ławce Malcoma i Dembele. Wpuść defensywnych piłkarzy. Barcelonę prowadzi rodzina Mourinho, chociaż i ten raczej takiego autobusu by nie postawił

0

To teraz Umtiti za Coutinho, Roberto za Arthura i Vidal za Suareza xd

2

Człowiek przełączył na 3min na drugi mecz i z niechęcią przełączył z powrotem. Valverde zniszczył wszystko to, co w Barcelonie najpiękniejsze.

0

Jak grając bez jaj , bez stylu, tak defensywnie gdy się obejmie prowadzenie można mieć takie wyniki ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?