FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem pewien, że on prędzej czy później wyląduje w AEW, nie wiem w jakiejroli, ale wystąpi
0
Tylko, że np Guardiola nie boi się zdjąć Aguero gdy słabo gra. A u nas Suarez by musiał dostać otwartego złamania nogi w 17 miejscach by Valverde go zmienil.
1
Tylko przez to męczenie Suareza finał LM to możemy oglądać bez Barcelony. Skoro mistrzostwo już jest prawie pewne, to już w każdym meczu po 3-4 podstawowych zawodników powinno odpoczywać
8
Malcom bardzo dobrze się spisał pod nieobecność Dembele. Suarez ledwo żyje. Ale po co spróbować choćby na te 15min Malcoma na szpicy.....
8
Malcom za Dembele, a Coutinho za Vidala to by były zmiany na miarę Barcelony. Ofensywne.
0
Najgorsze jest to, że u nas nikt oprócz Messiego takiego podania nie zagra
8
Patrząc na to że City powinno mieć karny jeszcze bardziej ewidentny to raczej nie okradzione.
0
Reus z obecnego sezonu to byłby wzmocnieniem kazdej drużyny
0
Dele jak Messi :D
7
Ale Valverde też wymienia zazwyczaj po 1-2 zawodników na mecz, nie więcej. Wyobrażasz sobie, że przeciwko Atletico czy Realowi postawi na Puig zamiast Rakiticia lub Busquetsa? Pozycja inna, ale Foden to też nie defensywny jak Fernanfinho
0
Poprawiłeś, jak już napisałem. Jesus ma już 23 lata, a oprócz pierwszego sezonu w City gra bardzo mało i nie zachwyca.
0
Tylko że tu mowa o Jesusie, a nie Sane.
2
Ceny poszły do góry, ale bez przesady. Nikt więcej niż 70mln za niego nie da
0
czy da się odzyskać konto na fortunie jak się nie pamięta psuedonimu??? bo nigdzie nie widzę opcji, by wysłali na adres mailowy
4
Tak, ofensywny Guardiola bo jakbyś nie wiedział, to w podstawowym składzie nie grał defensywny pomocnik
0
Polecam jeszcze raz obejrzeć te mecze. Business w formie, i Arthur przed kontuzją to inna półka niż Henderson i Fabinho, ale teraz to oni są lepsi
2
2 miesiące temu byłby to dla mnie szok, ale teraz? Nie
0
Kiedy ostatnio oglądałeś grę Busquetsa i Arthura, a dwójkę z Liverpoolu?
41
Ajax w teorii jest słabszy o klasę od Juventusu
26
Gol uznany prawidłowo
0
Jeżeli zakładamy obecną formę, to Furmino wygrywa, a i Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho czy Henderson
24
Człowiek oglądał setki( może o tysiące) meczy, ale to to bez wątpienia Top5
1
Ktoś musi się podłożyć dla Romualda
0
Aż tak wierzysz w uczciwość sportowców??? Niektórzy piłkarze? Podaj chociaż 3 nazwiska, którzy tak zrobili
2
Przecież 9/10 piłkarzy by się cieszyło by robic pozory
0
Czemu tak nikt nie lubi GSW??
0
To zależy od gustu.
0
Co za drugą połowę w tym hicie. Nareszcie hit ligi angielskiej z udziałem Chelsea nie jest kitem
0
Za takie coś powinna być kara na 10 spotkań
0
Denis jak grał to jeszcze rzadziej, a też był tutaj wyśmiewany. A grał przyzwoicie