0

Ja jestem pewien, że on prędzej czy później wyląduje w AEW, nie wiem w jakiejroli, ale wystąpi

0

Tylko, że np Guardiola nie boi się zdjąć Aguero gdy słabo gra. A u nas Suarez by musiał dostać otwartego złamania nogi w 17 miejscach by Valverde go zmienil.

1

Tylko przez to męczenie Suareza finał LM to możemy oglądać bez Barcelony. Skoro mistrzostwo już jest prawie pewne, to już w każdym meczu po 3-4 podstawowych zawodników powinno odpoczywać

8

Malcom bardzo dobrze się spisał pod nieobecność Dembele. Suarez ledwo żyje. Ale po co spróbować choćby na te 15min Malcoma na szpicy.....

8

Malcom za Dembele, a Coutinho za Vidala to by były zmiany na miarę Barcelony. Ofensywne.

0

Najgorsze jest to, że u nas nikt oprócz Messiego takiego podania nie zagra

8

Patrząc na to że City powinno mieć karny jeszcze bardziej ewidentny to raczej nie okradzione.

0

Reus z obecnego sezonu to byłby wzmocnieniem kazdej drużyny

0

Dele jak Messi :D

7

Ale Valverde też wymienia zazwyczaj po 1-2 zawodników na mecz, nie więcej. Wyobrażasz sobie, że przeciwko Atletico czy Realowi postawi na Puig zamiast Rakiticia lub Busquetsa? Pozycja inna, ale Foden to też nie defensywny jak Fernanfinho

0

Poprawiłeś, jak już napisałem. Jesus ma już 23 lata, a oprócz pierwszego sezonu w City gra bardzo mało i nie zachwyca.

0

Tylko że tu mowa o Jesusie, a nie Sane.

2

Ceny poszły do góry, ale bez przesady. Nikt więcej niż 70mln za niego nie da

0

czy da się odzyskać konto na fortunie jak się nie pamięta psuedonimu??? bo nigdzie nie widzę opcji, by wysłali na adres mailowy

4

Tak, ofensywny Guardiola bo jakbyś nie wiedział, to w podstawowym składzie nie grał defensywny pomocnik

0

Polecam jeszcze raz obejrzeć te mecze. Business w formie, i Arthur przed kontuzją to inna półka niż Henderson i Fabinho, ale teraz to oni są lepsi

2

2 miesiące temu byłby to dla mnie szok, ale teraz? Nie

0

Kiedy ostatnio oglądałeś grę Busquetsa i Arthura, a dwójkę z Liverpoolu?

41

Ajax w teorii jest słabszy o klasę od Juventusu

26

Gol uznany prawidłowo

0

Jeżeli zakładamy obecną formę, to Furmino wygrywa, a i Busquets i Arthur nie są lepsi niż Fabinho czy Henderson

24

Człowiek oglądał setki( może o tysiące) meczy, ale to to bez wątpienia Top5

1

Ktoś musi się podłożyć dla Romualda

0

Aż tak wierzysz w uczciwość sportowców??? Niektórzy piłkarze? Podaj chociaż 3 nazwiska, którzy tak zrobili

2

Przecież 9/10 piłkarzy by się cieszyło by robic pozory

0

Czemu tak nikt nie lubi GSW??

0

To zależy od gustu.

0

Co za drugą połowę w tym hicie. Nareszcie hit ligi angielskiej z udziałem Chelsea nie jest kitem

0

Za takie coś powinna być kara na 10 spotkań

0

Denis jak grał to jeszcze rzadziej, a też był tutaj wyśmiewany. A grał przyzwoicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?