7

Zbyt ofensywny dla Valverde gracz

1

Przy obecnym "potencjale" na skrzydle to Grimaldo tam może zagrać

2

Jeżeli ten mecz nic nie wniesie do walki o mistrzostwo, a może pomóc by gwiazdeczki się obudziły to ma to sens

8

Jest tridente w pomocy, jest zabawa. Idę na stację po 9x kaw i zapałki by mi oczy potrzymywaly

21

na liście znajduje się 2 kreatywnych pomocników. Jeden zagra na skrzydle, a drugi nic, bo przecież trójka: Busi-Rakitić-Vidal idealnie ze sobą współpracują

6

Z Valverde jestem w 100% pewny że LM nie wygramy. Gość omamił wszystkich wynikami w lidze, gdzie po prostu rywale są tak słabi, że nie ma z kim rywalizować. Valverde+ Busquets, Vidal, Rakitic w pomocy się nie może dobrze skończyć ( a jestem pewien, że de Jong będzie tylko rezerwowym, bo nazwiska muszą grać i drwale)

0

Ale nie ma za co go cenić. Okrutne, ale prawdziwe

3

Jako naczelny krytyk Valverde, ciągle obrażany tutaj, wiele razy dostawałem odpowiedz " zobaczysz tryplet to się zamkniesz"..... I co? Przecież z nim to nic nie wygramy. To nie my wygrywamy ligę, tylko nikt inny jej nie chcę

0

Benzema był/ jest napastnikiem, który potrafił zmarnować 10 okazji, ale Suarez też tak ma od kilku miesięcy. Tylko, że jak Benzema przyjmuje piłkę to ucieknie mu na 30cm, a Suarezowi na 14m

1

Ndombele??? Jezus Maria.... Nam potrzebny Isco, De Bruyne, Eriksen i tego typu piłkarza. Mamy takiego, który gra na skrzydle i " el trenejro" nie ma jaj nim zagrać. Kto ma grać do przodu w tych gebialnyxb składach Valverde??

0

Messi to na + to chyba za nazwisko... Już bez jaj, zagrał tak słabo jak zazwyczaj w LM, znika w tych rozgrywkach.

0

Czyli nic nowego, zero kreatywności w środku pola?? Znowu poleganie na Messim i ter Stegenie

1

W następnym sezonie w 1/8( o ile oczywiście z Valverde wyjdziemy z grupy, bo to takie pewne nie jest) trafiamy na CSKA czy inny Apoel i trzeba będzie drżeć o wynik

0

Nie wystawiłby. Skoro przy wyniku 3-0 i tak ściąga napastnika( który zresztą powinien grać w pomocy od kilku miesięcy) a wpuszcza obrońcę to Dembele nie wiadomo czy by zagrał

3

Który zagrywa tyle podań prostopadłych co Gomes.....

0

No jeżeli po takim meczu znajdą się obrońcy Valverde to ja już wymiekam....

0

Ale w sensie przeciętnie na jednego piłkarza???

9

Napisałbym, że jestem zaskoczony wynikiem i grą, ale czy warto kłamać? Valverde już tak mydlił oczy milionom, że może wkoncu je otworzą. Już Zidane miał lepsza taktykę: wrzutka i ktoś z BBC strzeli; taktyka Valverde: podaj do Messiego, ten na 1-0 i w 10 bronimy, z czego i tak 5-6 razy tyłek ratuję ter Stegen

0

Przecież Lenglet prawie nie urwał koszulki Van Dijkowi. To powinien być karny

1

Wiem, że sędziowie mogą się mylić w obie strony, ale to jest niemożliwe jak często " przypadkowo" sędziują na korzyść Liverpoolu

0

Trzeba zapytać Gianni Hajto. Jak Vive dziś wygra to i tak nie mogą być pewni awansu :D

2

Bo wiele ludzi, w tym ja, zaczęło dzięki nim oglądać NBA. Jak człowiek zobaczył kompilacje rzutów Thonpsona czy Curry, to od razu chciał to zobaczyć na żywo. Lepiej to oglądać, niż ciągle pretensje i idiotyczne zachowania Hardena czy Paula

1

Rozmienia się na drobne w lidze o jakieś 2 klasy lepszej niż Ekstraklasa?

0

To Niemiec sędziował, ale nazwiska nie pamiętam

1

Xd.

0

Chodziło mi ogólnie o kontuzję, nie tylko mięśniowe

3

Ale pisanie, że zaczyna być szklany jak ten Walijczyk to nie hejt na Dembele tylko smutne stwierdzenie faktów

0

Barcelona jest wyraźnym faworytem, ale wygrała pierwszy mecz na wyjeździe zdecydowanie, także mogą sobie pozwolić przegrać 1 czy 2 bramkami. Na kupon bym nie dawał, tym bardziej że kurs pewnie niski

20

Mega cieszy obecność takich piłkarzy jak Todibo czy Puig, ale czy warto powoływać Boatenga kosztem Abela? Pierwszy już na nic się nie sprzyda

49

W historii futbolu*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?