2

To zwykle chamstwo co ten gość robi z Malcom. Prędzej wpuści Coutinho bez nogi niż jego

0

Czemu ten Valverde na siłę musi pchać tego Vidala???? Ten człowiek od 3msc nic nie daje tej drużynie. To jest śmieszne, a ludzie potem mówią że Valverde ufa Aleni.......właśnie widać jak mu ufa skoro w ważnych meczach nie gra

1

Boże......znowu ten Vidal się rozgrzewa. Alena, Malcom byliby 100x lepszym rozwiązaniem. Chilijczyk na prawdę nic nie daje ostatnio

0

Tego jednak możemy zazdrościć Realowi. Trenera, który nie boi się stawiać na młodych. Młody pomocnik wejdzie u nich na ok 40min, a u nas Alena zapewne wgl nie zagra.

2

Ramos czerwona

1

Jak to się stanęło xddd

1

Przecież ten Busquets to tykającą bomba. Jak jest w formie to niech się kiwa we własnym polu karnym, ale on w formie nie jest od kilku miesięcy. Niech gra spokojnie, asekuracyjnie, albo usiądzie na ławce

0

Znowu genialny początek Busquets.

7

GTA San Andreas

1

Oby chociaż dziś wszedł Alena, a nie Vidal

0

Jadę do dziewczyny z kochanką

0

Coutinho w pomocy to może zagrał z 5meczy w tym sezonie. Arthur zgoda, ale jego nie można nazywać ofensywnym pomocnikiem. Dostał kontuzji i co? Zamiast grać Alena, który jako jedyny z tych zdrowych umie coś z przodu zrobić, gra Vidal lub Roberto, którzy są zdecydowanie pod formą

0

Ale w meczu z Valladoid też graliśmy dramatycznie, bardzo nudno. W ofensywie nie ma żadnej taktyki ( oprócz Messi-Alba) i nie ważne jaki jest rywal.

4

No bo gramy defensywny futbol. Z taka kadra gramy 3 defensywnych pomocników

16

Ocena ter Stegena i reszty pokazuje, ze to po raz kolejny indywidualność wygrała mecz, a nie taktyka. Real grając tylko na wrzutki wygrywal LM, to może i my grając bez żadnej taktyki mamy faktycznie szansę na LM

0

Z tym Kubica to dobre

0

Wg Ciebie po środowym meczu powinienem być zadowolony? Że pomimo 3 defensywnych pomocników ter Stegen musiał ratować nas w 4 sytuacjach? Czy z beznadziejnego stylu?

0

Skoro są powody to tak.

0

No w ważnych meczach to faktycznie Alena gra cały czas......

0

Alena i Arthur to jedyna normalna opcja, także pewnie żaden z nich nie zagra.

6

Ale nikt nie marzy nawet byśmy grali jak za Pepa. My gramy jak 3ligowiec z Polski. Kreatywność to nie widzę żadnej od 2-3msc

0

Ale trener jest od motywacji, której brakuje. Trener jest od wystawiania składu, gdzie powinni grać najlepsi, a nie za nazwisko ( Suarez przez kilka tygodni, Busquets fatalna forma, Vidal gra nie wiadomo dlaczego). I jeszcze kilka rzeczy można napisać czego nie robi Valverde. W zeszłym sezonie tylko dzięki tej dwójce były takie wyniki i nikt nie może z tym polemizować

0

Ale w tych 100 meczach Valverde 90% wygrał mu ter Stegen lub Messi. Nie byliśmy lepsi wcziraj

0

To co? Ospreay czeka :D

3

Tylko że on jak grał to nie był gorszy od tych, którzy jednak grają regularnie

0

Znaczy nie mówię że faulu na Viniciusie nie było, bo to też ewidentny karny, ale to jednak wyglądało inaczej. A Raikitica i Suarez to takie same faule, a raz był karny, a raz nie

1

Jak to jest wczoraj z tym karnym? Przecież faule na Rakitic oraz Suarezie to dwie bliźniacze sytuację.

1

Ale tu chodzi o styl.

1

Gramy tak nudno, tak beznadziejnie, w każdym meczu ratuje nas albo Messi albo ter Stegen, bez pomysłu.......a i tak wygrywamy. Faktycznie wygramy ta LM, przecież z takim fartem to jest pewne

0

I teraz czy na te 20minu nie może wejść młody Alena, zamiast Vidala?? Nie, nie może bo na alwce jest "genialny" Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?