FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był kiedyś podobno taki genialny piłkarz na treningach, chyba jakiś Andre Gomes jeśli się nie mylę. A jak przychodził mecz to byla modlitwa by nikt mu piłki nie podal
0
Nie, ale skoro Malcom gra lepiej niż on, to co? Coutinho ma grać tylko dlatego że kosztował 160mln, a Malcom ma siedzieć bo tylko 40?
6
W meczu z Realem udowodnił jaki jest słaby
0
Tylko, że za 2 lata obudzimy się z Vidalem i Rakitic bo w takim meczach nie gra Alena, w normalnych okolicznościach to i Puig powinien siedzieć na ławce z beniaminkiem
1
Alena, Malcom i Dembele w takim meczu to obowiązek. Ale nie, nic się Valverde nie nauczył z zeszłego roku.
0
Dawno nie czekałem na składy tak jak dziś, pewnie się mocno rozczaruje, no ale....
0
Bardzo dyplomatycznie
4
60 lat.
0
Czyli z bieniaminkiem i siebie bez młodego Aleni i bez szansy gry dla Malcoma? Tylko bez argumenty o meczu z Girona, bo to inna ranga meczu
0
Skład Sportu jest idealny, no ale....
15
Z beniaminkiem u siebie nawet nie zagra Alena czy Malcom??? A potem głosy, że Valverde ufa Aleni...
4
No ale Vardy jest lepszy niż Lukaku :D
0
Wg mnie teraz jest tylko 2 faworytów: Messi i Griezmann, ewentualnie ktoś z City lub Liverpool jakby ktoś z nich zdobył potrójna koronę
3
Top3 Złotej Piłki solidarni w LM
4
Po tym co się odwaliło wcziraj i dziś, to za tydzień Lyon jest faworytem :D
0
Niby tak, ale Aspas ma już swoje lata
32
Chyba że jest na minusie. To wtedy obie awansują
0
W tym meczu ilość zmian jest nie ograniczona?
0
Taktyki.
0
Manita is coming
0
Niestety wyszła....
0
Ajax w tym dwumeczu to przepięknie się ogląda
2
Ale asysta........ Kosmos
1
Ja myślę że ten piłkarz przed Courtouis był na spalonym i gol nie słuszny
0
Ciekawe, czy jakby ter Stegen grał w Bundeslidze, na przykład w BVB to czy byłby podstawowym bramkarzem.
6
Tylko żeby Todibo nie miał tego samego nauczyciela co Bale
2
Już widzę te minuty dla Puiga, które powinien otrzymywać już w tym sezonie. Rok 2023- Puig się ogrywa w rezerwach
1
Jeżeli defensywny pomocnik grający często pomiędzy SO notuje notorycznie po 3-4 straty w jednej połowie to nie jest dobrze
0
No we wszystkim. To tak jak porównywać Hazarda do Mahreza
2
Ale podobno statystyki się nie liczą. Jak Ronaldo kopał się po czole, ale miał 50goli to każdy mu umniejszał