0

Był kiedyś podobno taki genialny piłkarz na treningach, chyba jakiś Andre Gomes jeśli się nie mylę. A jak przychodził mecz to byla modlitwa by nikt mu piłki nie podal

0

Nie, ale skoro Malcom gra lepiej niż on, to co? Coutinho ma grać tylko dlatego że kosztował 160mln, a Malcom ma siedzieć bo tylko 40?

6

W meczu z Realem udowodnił jaki jest słaby

0

Tylko, że za 2 lata obudzimy się z Vidalem i Rakitic bo w takim meczach nie gra Alena, w normalnych okolicznościach to i Puig powinien siedzieć na ławce z beniaminkiem

1

Alena, Malcom i Dembele w takim meczu to obowiązek. Ale nie, nic się Valverde nie nauczył z zeszłego roku.

0

Dawno nie czekałem na składy tak jak dziś, pewnie się mocno rozczaruje, no ale....

0

Bardzo dyplomatycznie

4

60 lat.

0

Czyli z bieniaminkiem i siebie bez młodego Aleni i bez szansy gry dla Malcoma? Tylko bez argumenty o meczu z Girona, bo to inna ranga meczu

0

Skład Sportu jest idealny, no ale....

15

Z beniaminkiem u siebie nawet nie zagra Alena czy Malcom??? A potem głosy, że Valverde ufa Aleni...

4

No ale Vardy jest lepszy niż Lukaku :D

0

Wg mnie teraz jest tylko 2 faworytów: Messi i Griezmann, ewentualnie ktoś z City lub Liverpool jakby ktoś z nich zdobył potrójna koronę

3

Top3 Złotej Piłki solidarni w LM

4

Po tym co się odwaliło wcziraj i dziś, to za tydzień Lyon jest faworytem :D

0

Niby tak, ale Aspas ma już swoje lata

32

Chyba że jest na minusie. To wtedy obie awansują

0

W tym meczu ilość zmian jest nie ograniczona?

0

Taktyki.

0

Manita is coming

0

Niestety wyszła....

0

Ajax w tym dwumeczu to przepięknie się ogląda

2

Ale asysta........ Kosmos

1

Ja myślę że ten piłkarz przed Courtouis był na spalonym i gol nie słuszny

0

Ciekawe, czy jakby ter Stegen grał w Bundeslidze, na przykład w BVB to czy byłby podstawowym bramkarzem.

6

Tylko żeby Todibo nie miał tego samego nauczyciela co Bale

2

Już widzę te minuty dla Puiga, które powinien otrzymywać już w tym sezonie. Rok 2023- Puig się ogrywa w rezerwach

1

Jeżeli defensywny pomocnik grający często pomiędzy SO notuje notorycznie po 3-4 straty w jednej połowie to nie jest dobrze

0

No we wszystkim. To tak jak porównywać Hazarda do Mahreza

2

Ale podobno statystyki się nie liczą. Jak Ronaldo kopał się po czole, ale miał 50goli to każdy mu umniejszał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?