0

Tu się chyba tylko na jednej czerwonej nie skończy jak tak dalej pójdzie

3

Już widzę ten ryk u białych (co najlepsze w tym wypadku jestem w stanie ich trochę zrozumieć)

0

Podoba mi się jak Etoto oddaje rzeczywistość w swojej reklamie i Najman zostaje znokautowany bez problemu w 3 sekundy

1

Technologia aj ej

11

Wszyscy dobrze wiemy że to karny dla realu

1

Ledwo Araujo zszedł a już bramka zdobyta
Nie ma przypadków, są tylko znaki :D

0

@Ramon_Villaverde to przesądzone że Canal+ będzie miał prawa do całej laligi od następnego sezonu?

1

@fcbarcafan19 na drugim zdjęciu - We...are...Venom

1

@Konradowskyy mówisz o tym?
https://www.lego.com/pl-pl/product/lionel-messi-soccer-highlights-43011
Kompletnie nie moja bajka
Nie wiadomo za bardzo co to jest a kosztuje 130 złotych
To już lepszy ten no ale cena...
https://www.lego.com/pl-pl/product/lionel-messi-soccer-legend-43015

0

@Bykunn dla mnie te ceny są szokujące
Wiadomo zawsze te zestawy LEGO nie były jakieś tanie, ale przez ostatnie lata te ceny są dla mnie chore.
Za jakiś mały, byle jaki zestawik musisz zapłacić kilkadziesiąt złotych
Człowiek by sobie czasem kupił jakiś zestaw i poukładał, ale raz że nie ma miejsca żeby to trzymać i przede wszystkim to za drogo wychodzi

2

Zobaczyłem reklamę pucharu świata z LEGO - chcę go kupić

Zobaczyłem cenę za ten puchar - nie chcę go kupić
:D
@Kgorecki2500

1

@Pablozeusz ja bym wolał
1. Drużyna Hansiego Flicka
2. Dwie wygrane
3. Powrót Raphinhii

2

@DragonxNF
I cyk kolejny ulubieniec @Batysa :D
Tak, wiem wiem, kolejna nowa wersja starego klasyka, ale nadal fajna (przynajmniej dla mnie)
IMO lepiej tak niż kolejny funk remix
A później mieliśmy powrót legendy Barrena Gatesa. Miałem nadzieję, ale niestety nie spodobało mi się


6

Muzyczna propozycja #497

Diviners, Ren - Savannah 2026 (Japanese Version)
Gatunek: Tropical House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16720720#comment-16720720

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

@kanver_ a no to lubimyczytać ma jakieś nieaktualne widać dane, bo od 3 tomu nawet tytuły są po angielsku
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/273165/oathbringer

https://lubimyczytac.pl/cykl/15448/archiwum-burzowego-swiatla

0

@Zoker no właśnie zauważyłem że tylko 2 pierwsze tomy są po polsku. Ciekawe czemu bo ta seria ma już sporo lat

1

@Zoker o kurde pierwszy tom i ponad 1100 stron :D

2

@DragonxNF
Jest to na tyle fajne że musiałem ten utwór uwzględnić osobno w propozycjach

7

Muzyczna propozycja #496

Igrxs & Anæth - Empty Stares
Gatunek: Jumpstyle/Melodic Dubstep/Hardwave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16718372#comment-16718372

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Sulimo znam ten ból :/
Na przyszłość pisz sobie najpierw na jakimś notatniku, a później skopiuj i wklej

5

Prowadzący omnibusa pyta się Natalii Przybysz kto wygra?
Natalia: Miłka
Prowadzący: Dlaczego?
N: Bo jest dziewczyną
XD

Spojler: Miłka przegrała

1

@Batys leci co chwila w radiu u mnie w pracy więc niedługo będzie ona przeze mnie znienawidzona :D

2

@Kgorecki2500 siebie by oclił

3

2026 is 2026 pt II

I dzisiaj kolejny klasyk z NCS świętuje swoje 10 urodziny - ,,Back From The Dead" Ponad 19 mln wyświetleń
Szkoda że Desmeon już nie tworzy muzyki, brakuje takiego drumstepu na NCS :(


@Konradowskyy @Batys

0

@cracker no u mnie to raczej początek będzie spokojny :D
Jakiś darmowy program, słuchawki te co mam i tyle. Zwłaszcza że nie mam żadnego pojęcia o tworzeniu muzyki więc najpierw jakieś podstawy

1

@macio_944 no ja też zamierzam po pracy dyplomowej chociaż spróbować coś zrobić na jakimś programie
Długo już się do tego zbieram, ale myślę że już jest raczej bliżej niż dalej

2

Możecie być zainteresowani ;)
Ogólnie polecam kanał bo kilka już gatunków zrobił jakby ktoś chciał się pouczyć tworzenia muzyki elektronicznej
Ponadto nie mogę nie wspomnieć o tym że Andromedik jest dobrze znany na NCS, a wokal który słychać było również w jednym z utworów z NCS pt. ,,Freaky"
Nieźle się złożyło :D


@macio_944 @esem91 @Konradowskyy @Batys

5

@NeroTFP1 nie oglądałem go (niestety, bo zacząłem dużo później śledzić Barçe), ale wydaję mi się że tym co go wyróżnia i sprawia że nikt inny tego nie robi tak jak zauważył @Criss18Barca jest to że on po prostu się bawił z piłką na boisku. Inni raczej starają się grać skutecznie, bezbłędnie, a on raczej stawiał na dobrą zabawę z piłką. Oczywiście jego niesamowite umiejętności też mu w tym pomagały

2

@DragonxNF
CERES to kolejna duża postać w muzyce (przynajmniej tak mówią). W sumie na to też wskazują liczby, bo robi miesięcznie ponad 3 mln odtworzeń na Spotify

6

Muzyczna propozycja #495

CERES, TAME - Pull Me Down
Gatunek: Techno/Future Rave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16716063#comment-16716063

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?