DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal weź ty się uspokój, ci piłkarze jeszcze by chcieli kiedyś pograć w piłkę a ty im takie rzeczy robisz
W sumie to piłkarze Espanyolu to rób tak dalej i więcej :D
13
Ten retro design wygląda lepiej niż obecny
Change my mind
0
Laliga nostalgia bait XD
1
@18Pawel99 @Adran360 dlaczego
Jakiś nowy event w Fifie czy co :D
0
Co to za dziwny retro design tej laligi?
1
Przed meczem zachęcam do wypełnienia mojej ankiety do pracy dyplomowej. Ankieta jest anonimowa i zajmie około 5 minut
Dziękuję :)
https://forms.cloud.microsoft/e/0swx35eNPc
2
@Batys no cóż znowu trzeba robić popcorn bo się szykuje dyskusja na gorące
0
@Demollation dziękuję :)
3
2026 is 2016 pt II
Dzisiaj trochę mniej znany, ale myślę że warty uwagi Progressive House świętujący 10 urodziny. Miłego słuchania ;)
@Konradowskyy @Batys
0
@JimMorrisonFCB dziękuję :)
0
@Szklaner Panie ja będę hojny i Panu nawet dychę dam
https://a.allegroimg.com/s512/11839c/2b8a929d42b38d2a6ab119ae1641/10-zl-zlotych-2016-stan-I-seria-CB
Edit: takie pytanie właśnie miałem rozdzielone na dwa oddzielne, ale promotorka mi kazała zrobić jako jedno pytanie
@Piorex dziękuję :)
1
@Dari0G bardzo dziękuję. Możesz być pewien że dobrze te dane wykorzystamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@July_6_BcN dzięki ;)
4
Mam prośbę
Moglibyście wypełnić moją i mojego kolegi ankietę do pracy dyplomowej?
Bardzo dziękuję ;)
https://forms.cloud.microsoft/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vD2sU-sIDisZHsSrNevojQo5URUE0RENJM0VQNERYMldMWDUwVThJV1hMRS4u
https://forms.cloud.microsoft/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vD-hgjaRkprlOiGDvfbrFF3tUQ0dZQjY2MFNTV0RKSVBPMVRUQTlWS05WRi4u
@FanBarcy88 @Demollation
1
@Konradowskyy jeszcze zobacz Ultimate Chicken Horse i GangBeasts
Nie grałem ale widziałem filmiki i spoko wyglądają
1
@Konradowskyy Rayman jest git, ale to trochę starsza produkcja
Cuphead bardzo polecam nawet jako single
Z LEGO to dobrze wspominam LEGO Marvel super Heroes (jest też druga część ale mi jakoś nie przypadła do gustu jak pierwsza)
2
@Dieselzor @Andrzej_Majonez @Popitek12
be like
https://cdn-useast1.kapwing.com/static/templates/spider-man-triple-meme-template-thumbnail-bd9f4c63.webp
1
@Konradowskyy tylko NCS
Nie mam czasu, a przede wszystkim chęci i potrzeby żeby śledzić inne wytwórnie
Nowa seria to będą takie muzyczne propozycje tylko bardziej rozbudowane po prostu. I raz w tygodniu, a nie codziennie jak do tej pory
Już parę miesięcy temu chciałem to zrobić ale darowałem sobie żeby niepotrzebnego zamieszania nie robić
Ale kontent z NCS może się dzięki temu rozbudować, bo parę pomysłów jeszcze mam ;)
6
@DragonxNF
I nastał ten dzień
Udostępniłem właśnie ostatnią muzyczną propozycję. Trochę oszukałem z tą 500 bo ,,Coming Home" to najstarszy dostępny utwór na kanale YouTube NCS, no ale nic dzisiaj nie wrzucili, a nie chciałem tego sztucznie przeciągać.
Jako że ta seria się kończy chciałbym w tym dniu i przy tej okazji przede wszystkim Wam podziękować, każdemu z osobna.
DZIĘKUJĘ!!!
Dziękuję, niezależnie od tego czy sledziliście tę serię od jej początków, czy dołączyliście w trakcie, a czasem nawet pod koniec.
Dziękuję za wszystkie komentarze, te pozytywne jak i jak te negatywne.
Dziękuję, że niejednokrotnie mogłem podzielić się moimi opiniami na temat niektórych utworów, poznać Wasze opinie, a także dzielić się miłością do muzyki i do wytwórni NCS.
Przede wszystkim jednak dziękuję za to że po prostu byliście. Gdyby nie Wasze zainteresowanie to pewnie zakończyłbym tę serię szybciej niż się ona zaczęła, a tak to widząc każdego dnia chociaż jednego herba miałem poczucie że jest ktoś kto chce żebym to kontynuował.
Mam też nadzieję że wśród tych wielu utworów znaleźliście chociaż jeden który Wam się szczerze spodobał, albo że przynajmniej w małym stopniu zainteresowałem Was tą wytwórnią :)
Możecie oczywiście napisać co Wam się najbardziej spodobało, co dodaliście do swojej playlisty itp. Chętnie poczytam :)
Coś się kończy, a coś zaczyna
Seria ,,Muzyczne propozycje" oficjalnie zostaje zakończona. Zacznę jednak kolejną serię pod nazwą ,,NCS Review" (nazwa wstępna więc może się zmienić. Jestem otwarty na propozycje). Będzie ona polegać na tym samym co u zagranicznych youtuberów, czyli będę oceniał utwory z całego tygodnia i te opinie (oraz oczywiście same utwory) będę tu wrzucał. Będę jednak oceniał i udostępnianiał WSZYSTKIE wydane na NCS utwory, w przeciwieństwie do muzycznych propozycji, bo tam udostępnieniałem tylko to co sam polubiłem i mam zapisane na swojej prywatnej playliście. Także różnorodność i liczba utworów się zwiększy. Czy to dobrze? I tak i nie. Zresztą sami zobaczycie. Planuję to robić co tydzień w niedzielę lub, co bardziej prawdopodobne, w poniedziałek (zależnie od tego kiedy wysłucham wszystkich utworów z danego tygodnia). Jak to będzie wyglądało to wyjdzie w praniu i te pierwsze ,,odcinki" będą trochę eksperymentalne i może nieułożone/chaotyczne, ale z czasem się wszystko ułoży. Dlatego też jestem otwarty na propozycje i sugestie dotyczące wyglądu tej nowej serii. Również chciałbym, przy okazji zmiany formy, żebyście Wy też się włączali w dyskusję i oceniali te utwory razem ze mną, czy to słownie czy zwyczajną skalą od 1-10. Nie zmuszam oczywiście, ale chętnie będę te opinie czytał i dyskutował ;)
Mam jeszcze do Was małą prośbę.
Chciałbym abyście dali mi znać czy chcecie być oznaczani w tej nowej serii. Rozumiem że udostępnieniam cały czas tylko utwory z NCS (i to się nie zmieni), co nie każdemu może się podobać. Udostępniłem też ponad pół tysiąca kawałków (włączając dodatki) więc oczywiście jest że dla niektórych z Was może to być po prostu za dużo, co całkowicie rozumiem. Tak samo fani starego NCS mogą uznać że nie jest to już to samo i nie mają ochoty na śledzenie tej wytwórni. Niezależnie od powodów napiszcie mi proszę jeśli nie chcecie być oznaczani w tej nowej serii. Jeśli jednak chcecie to nie musicie nic pisać, będę te osoby dalej oznaczał tak jak do tej pory.
Tutaj jeszcze podrzucam wszystkie muzyczne propozycje jakie udostępniłem (ta sama kolejność)
Playlista YT: https://youtube.com/playlist?list=PLyVOURjXp3ipTSrWfkUDNcDEBxtKi1nd5&si=NY0kCY9AStVmqPt9
Tekst: https://ntpd.eu/jW85Q/
Także dziękuję Wam jeszcze raz i, mam nadzieję, do usłyszenia za niedługo ;)
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
6
Muzyczna propozycja #500
SirensCeol - Coming Home
Gatunek: Dubstep
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16731613#comment-16731613
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@DragonxNF
Jaki fajny tęczowy wizualizer
Mokrego dyngusa!
7
Muzyczna propozycja #499
HXPETRAIN - colors
Gatunek: Speed House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16729449#comment-16729449
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@Roobo u mnie bardziej uzależnia muzyka
0
@Konradowskyy panie ale to dopiero 14 a to już polityka na stół wlatuje?
Dejta chociaż w te świnta spokój
4
@DragonxNF
Wesołych Świąt Wielkanocnych ;)
6
Muzyczna propozycja #498
Mblue, George Cooksey - Raindrops
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16722551#comment-16722551
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
8
Yamal ty jesteś chłopie nienormalny
I za to cię kochamy :D
1
Balde przez cały sezon nie zrobił tyle co Cancelo w tej jednej akcji
3
Najnowsze wiadomości - Yamala popier***ło
0
Tu się chyba tylko na jednej czerwonej nie skończy jak tak dalej pójdzie
3
Już widzę ten ryk u białych (co najlepsze w tym wypadku jestem w stanie ich trochę zrozumieć)