5

Laliga be like:
- Spalony wielkości błędu statystycznego - sprawdzony w 5 sekund ze 100% pewnością
- Chłop na kilometrowym spalonym - to trzeba na spokojnie usiąść i narysować

6

Nie ma hvja żeby oni w 5 sekund stwierdzili że jest taki spalony
Kolejny wał

5

W lalidze to trzeba wykupić jakiś pakiet premium żeby pokazywali powtórkę ze spalonym

0

Dla kogo była dedykowana ta bramka?

5

Dla wszystkich którzy muszą jutro wcześniej wstać (ja też) - łączymy się z Wami w bólu

1

@SuperTransfery dobra już chyba lepszego zastosowania dla tego utworu (Back From The Dead) nie będzie więc to dla Ciebie :D
Witamy z powrotem


1

@Konradowskyy no i bardzo dobrze
Teraz nie tylko na tu cierpię :D

0

@July_6_BcN heh tylko problem widzisz jest taki że ja treść tej teczki już ujawniłem więc nie masz tu mocy :D

1

@lithotripter no ja też tylko w robocie jestem niestety na nie skazany, a tak po cichu bez niczego siedzieć to lipa
I tak źle i tak niedobrze

0

@July_6_BcN ,,ja mam wszelką wiedzę na temat wszystkich użytkowników"
Ta? To powiedz jaki jest mój ulubiony utwór?

1

@lithotripter za późno, już to usłyszałem w radiu całe :(

1

@Kgorecki2500 jako nadworny zwolennik konsoli od Sony zgadzam się z przedmówcami @RomanGroza i @Gosciuu

1

0

0

@Gap12 mi tam się podoba :D
Ale mam coś spokojniejszego z techno


5

@ArcziArtt i to jest poprawa odpowiedź :D

16

W twoim wypadku milczenie nie jest złotem. Jest szansą

0

@Tigana nah nikt mi bajek nie sprzedaje
I tak jak wspomniałem co kto lubi. Mi nie przeszkadza że gram 30 fps z lepszą grafiką lub 60 fps z gorszą grafiką, czy strzelanki czy rpg - nieważne. Wolę konsolę. To dla mnie jest jak to nazwałeś wolność

2

Widać jak toktik i instagram wpłynęły na to które utwory stają się viralowe. Kiedyś tylko Feel Good byłby z tych wszystkich popularny (no i może Shine remix). Ostatni to Miffi caffe


@Konradowskyy @Batys

0

@NeroTFP1 chwila, chwila jeszcze jedno ważne pytanie
Sernik z rodzynkami czy bez?

0

@Kgorecki2500 no cóż
I am speed
A grasz czy tylko zdjęcie masz?

1

@Filipem czy ktoś powiedział techno?


4

Z gry Mouse P.I. For Hire
Jakbyście mieli problem z windą XD
https://zapodaj.net/plik-dor9sh7Fqk

@Kgorecki2500

3

@Kgorecki2500 spoko spoko
7,5 still za drogo jak dla mnie XD
A co do komfortu to ja jednak wolę grać na telewizorku w fotelu na padzie. No ale wiadomo co kto lubi i preferuje
Umówmy się ta ,,wojenka" między konsolowcami a PC jest bezsensowna bo każdy ma inne priorytety i każdemu będzie co innego odpowiadać ;)

1

@Kgorecki2500 no dobra miałem nie kupować ale zachęciłeś mnie
Poczekam tylko na promke

0

@Kgorecki2500 no tak bo z moim XD
Oj cichaj tam psujesz narrację że konsola >>>> pc
Edit: e e e co zmieniasz komentarz jak odpowiadam
https://share.google/A7fI2H43PTHgr0qIr
Edit 2: konsola za 2,5 tys - za droga
Tymczasem komp za 10 tyś któremu trzeba co roku kartę graficzną wymieniać - idealnie

3

@Kgorecki2500 ehh pecetowcy i te wasze problemy, kup se PS5 i 100GB będziesz pobierał 15 minut :D

0

@MateS ostatnio to z tym optymizmem różnie...
Jeszcze nie tak dawno każdego dnia bym powiedział że panuje optymizm...

1

Czy jest ktoś ciekawy do ściągnięcia z Tottenhamu w przypadku ich spadku za rozsądne pieniądze?
Nie śledzę Premier league więc pytam ekspertów :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?