DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Laliga be like:
- Spalony wielkości błędu statystycznego - sprawdzony w 5 sekund ze 100% pewnością
- Chłop na kilometrowym spalonym - to trzeba na spokojnie usiąść i narysować
6
Nie ma hvja żeby oni w 5 sekund stwierdzili że jest taki spalony
Kolejny wał
5
W lalidze to trzeba wykupić jakiś pakiet premium żeby pokazywali powtórkę ze spalonym
0
Dla kogo była dedykowana ta bramka?
5
Dla wszystkich którzy muszą jutro wcześniej wstać (ja też) - łączymy się z Wami w bólu
1
@SuperTransfery dobra już chyba lepszego zastosowania dla tego utworu (Back From The Dead) nie będzie więc to dla Ciebie :D
Witamy z powrotem
1
@Konradowskyy no i bardzo dobrze
Teraz nie tylko na tu cierpię :D
0
@July_6_BcN heh tylko problem widzisz jest taki że ja treść tej teczki już ujawniłem więc nie masz tu mocy :D
1
@lithotripter no ja też tylko w robocie jestem niestety na nie skazany, a tak po cichu bez niczego siedzieć to lipa
I tak źle i tak niedobrze
0
@July_6_BcN ,,ja mam wszelką wiedzę na temat wszystkich użytkowników"
Ta? To powiedz jaki jest mój ulubiony utwór?
1
@lithotripter za późno, już to usłyszałem w radiu całe :(
1
@Kgorecki2500 jako nadworny zwolennik konsoli od Sony zgadzam się z przedmówcami @RomanGroza i @Gosciuu
1
O ja pier... co to jest?
https://zapodaj.net/images/e192d40dd02c7.jpg
@Konradowskyy @Batys
0
@pluszek
0
@Gap12 mi tam się podoba :D
Ale mam coś spokojniejszego z techno
5
@ArcziArtt i to jest poprawa odpowiedź :D
16
W twoim wypadku milczenie nie jest złotem. Jest szansą
0
@Tigana nah nikt mi bajek nie sprzedaje
I tak jak wspomniałem co kto lubi. Mi nie przeszkadza że gram 30 fps z lepszą grafiką lub 60 fps z gorszą grafiką, czy strzelanki czy rpg - nieważne. Wolę konsolę. To dla mnie jest jak to nazwałeś wolność
2
Widać jak toktik i instagram wpłynęły na to które utwory stają się viralowe. Kiedyś tylko Feel Good byłby z tych wszystkich popularny (no i może Shine remix). Ostatni to Miffi caffe
@Konradowskyy @Batys
0
@Chimera ehh...
https://media.tenor.com/EwIXlF66GBYAAAAe/slepnac-dario.png
0
@NeroTFP1 chwila, chwila jeszcze jedno ważne pytanie
Sernik z rodzynkami czy bez?
0
@Kgorecki2500 no cóż
I am speed
A grasz czy tylko zdjęcie masz?
1
@Filipem czy ktoś powiedział techno?
4
Z gry Mouse P.I. For Hire
Jakbyście mieli problem z windą XD
https://zapodaj.net/plik-dor9sh7Fqk
@Kgorecki2500
3
@Kgorecki2500 spoko spoko
7,5 still za drogo jak dla mnie XD
A co do komfortu to ja jednak wolę grać na telewizorku w fotelu na padzie. No ale wiadomo co kto lubi i preferuje
Umówmy się ta ,,wojenka" między konsolowcami a PC jest bezsensowna bo każdy ma inne priorytety i każdemu będzie co innego odpowiadać ;)
1
@Kgorecki2500 no dobra miałem nie kupować ale zachęciłeś mnie
Poczekam tylko na promke
0
@Kgorecki2500 no tak bo z moim XD
Oj cichaj tam psujesz narrację że konsola >>>> pc
Edit: e e e co zmieniasz komentarz jak odpowiadam
https://share.google/A7fI2H43PTHgr0qIr
Edit 2: konsola za 2,5 tys - za droga
Tymczasem komp za 10 tyś któremu trzeba co roku kartę graficzną wymieniać - idealnie
3
@Kgorecki2500 ehh pecetowcy i te wasze problemy, kup se PS5 i 100GB będziesz pobierał 15 minut :D
0
@MateS ostatnio to z tym optymizmem różnie...
Jeszcze nie tak dawno każdego dnia bym powiedział że panuje optymizm...
1
Czy jest ktoś ciekawy do ściągnięcia z Tottenhamu w przypadku ich spadku za rozsądne pieniądze?
Nie śledzę Premier league więc pytam ekspertów :p