DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@A4ron oj nie nie nie
Jutro będę przeciwko realowi, a nie z espanyolem
To spora różnica
3
#NCSwizja
W drugiej rundzie nasz kraj będzie konkurować ze Szwajcarią
Szwajcaria: Rob Gasser & Laura Brehm - Vertigo
Polska: Diviners feat. Contacreast - Tropic Love
Głosowanie:
https://strawpoll.com/xVg71rBM6yr
Mogę oznaczać
Zapraszam do zabawy ;)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 przynajmniej w tym konkursie ma realne szanse na zwycięstwo ;)
4
Eurowizja zbliża się dużymi krokami, a wszyscy doskonale wiemy jakim gvnwem jest ten pseudo-muzyczny konkurs.
Dlatego postanowiłem zorganizować prawdziwy muzyczny konkurs - NCSwizja
Codziennie będę wrzucał 2 utwory na które każdy będzie mógł oddać głos. Z 20 utworów zostanie 10 które przejdą do finału, w którym rozstrzygnie się zwycięzca.
Zasady takie jak w eurowizji tylko lepiej:
- wykonawca musi być z kraju który reprezentuje (nie wliczając ewentualnych wokalistów)
- wszyscy wykonawcy jak i ich utwory zostały wylosowane, więc nie ma w tym żadnej mojej ingerencji
- nie ma żadnych punktów od jury; tylko głosy publiczności, czyli Wasze ;)
Dzisiaj Szwecja i Australia
Szwecja: Jim Yosef - Lights
Australia: CHENDA - Mr. Bully
Głosowanie:
https://strawpoll.com/GPgVY0zoBna
Zapraszam do głosowania, a jeśli ktoś chce być oznaczany to proszę dać znać ;)
@Konradowskyy @Batys
3
Mouse: P.I. For Hire skończone choć nie na tyle % na ile bym chciał. I tutaj w sumie jest aktualnie największy minus tej gry - nie ma nowej gry +. Więc jeśli ktoś chciałby zrobić platynę to albo musi bardzo dokładnie chodzić po lokacjach, albo po skończonej fabule odpalić grę od początku i w kolejnym podejściu spróbować.
Ale ogólnie bardzo przyjemna gra, a finałowy boss to jedna wielka masakra :D
Polecam wszystkim, szczególnie że jest to polska gra. Fajnie to wygląda w napisach końcowych
https://zapodaj.net/images/909a28fe40079.jpg
@Kgorecki2500
3
2026 is 2016 pt II
Wczoraj najpopularniejszy utwór od K-391 na NCS skończył 10 lat. Ponad 42 miliony wyświetleń i ponad pół miliona polubień. Podoba się?
@Konradowskyy @Batys
1
@wawrzyn1 owszem, na zasadzie: ,,wstawaj zes**łeś się"
9
Karny jest wtedy kiedy real madryt ma z tego korzyść
0
@Szklaner Simeone kiedy jego drużyna wygrywa 1-0 w pierwszej połowie be like :D
3
Fani Arsenalu i Atletico Madryt oglądając wczorajszy mecz
@Giwera @Szklaner
1
@Arden Max Allegri nie lubi tego
1
@Kgorecki2500 ej ale bez spojlerów Panie bo ja tuż przed tym poziomem jestem :D
1
@Kgorecki2500 aa ok myślałem że twojej roboty są XD
2
@Kgorecki2500 daj znać czy dobre wyszło
0
@Kgorecki2500 o kurczę, że też tego nie zauważyłem :D
6
Co było przed wydarzeniami z Rancza:
https://zapodaj.net/images/ed3356c1d9ed7.jpg
@July_6_BcN
4
@tomek8756 i to jeszcze dał tyle co wynoszą jego 3 miesięczne pensje
1
@michaleu a ok to sorry xd
No nie jestem fanem strategii typu ,,jeśli nie stracimy bramki to nie przegramy meczu"
3
@michaleu prawda boli XD
@Konradowskyy typowa włoska taktyka
10
Dlatego nie lubię stylu Allegriego - ważniejsze by nie stracić niż strzelić
1
@LOPEZ16 podobno te niższe wyniki w IQ czy innych są spowodowane nie tym że młode pokolenie jest ,,głupsze" tylko pytania są przestarzałe i niedopasowane do młodego pokolenia. No ale tutaj pewnie też pojawia się pytanie w jakim sensie są one nieprzystosowane
1
@PatrychoO bardzo fajne, tylko nie wiem czy @Kgorecki2500 też, ale ja mam kilka drobnych błędów podczas rozgrywki. Trochę upierdliwe, ale nie zmienia to faktu że gra naprawdę warta swojej ceny
0
@Andrzej_Majonez no fakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Lekarz: Zostało panu 222 godziny życia. Co zamierza Pan zrobić?
Ja: https://zapodaj.net/images/0afe12ab80052.png
1
@blakkudium ale siadło
3
@Kgorecki2500 no ale panie redakturze wypsneło mnie sie
17
Jednak to nic nie dało, nie dało nic moi drodzy
10
,,Chłop może w szoku jest"
1
@Kgorecki2500 ale oni nie robili takich cyrków i nie było wokół nich takiego smrodu jak w przypadku ubi