5

@A4ron oj nie nie nie
Jutro będę przeciwko realowi, a nie z espanyolem
To spora różnica

3

#NCSwizja

W drugiej rundzie nasz kraj będzie konkurować ze Szwajcarią

Szwajcaria: Rob Gasser & Laura Brehm - Vertigo


Polska: Diviners feat. Contacreast - Tropic Love


Głosowanie:
https://strawpoll.com/xVg71rBM6yr

Mogę oznaczać
Zapraszam do zabawy ;)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
@FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 przynajmniej w tym konkursie ma realne szanse na zwycięstwo ;)

4

Eurowizja zbliża się dużymi krokami, a wszyscy doskonale wiemy jakim gvnwem jest ten pseudo-muzyczny konkurs.

Dlatego postanowiłem zorganizować prawdziwy muzyczny konkurs - NCSwizja

Codziennie będę wrzucał 2 utwory na które każdy będzie mógł oddać głos. Z 20 utworów zostanie 10 które przejdą do finału, w którym rozstrzygnie się zwycięzca.

Zasady takie jak w eurowizji tylko lepiej:
- wykonawca musi być z kraju który reprezentuje (nie wliczając ewentualnych wokalistów)
- wszyscy wykonawcy jak i ich utwory zostały wylosowane, więc nie ma w tym żadnej mojej ingerencji
- nie ma żadnych punktów od jury; tylko głosy publiczności, czyli Wasze ;)

Dzisiaj Szwecja i Australia

Szwecja: Jim Yosef - Lights


Australia: CHENDA - Mr. Bully

Głosowanie:
https://strawpoll.com/GPgVY0zoBna

Zapraszam do głosowania, a jeśli ktoś chce być oznaczany to proszę dać znać ;)

@Konradowskyy @Batys

3

Mouse: P.I. For Hire skończone choć nie na tyle % na ile bym chciał. I tutaj w sumie jest aktualnie największy minus tej gry - nie ma nowej gry +. Więc jeśli ktoś chciałby zrobić platynę to albo musi bardzo dokładnie chodzić po lokacjach, albo po skończonej fabule odpalić grę od początku i w kolejnym podejściu spróbować.
Ale ogólnie bardzo przyjemna gra, a finałowy boss to jedna wielka masakra :D
Polecam wszystkim, szczególnie że jest to polska gra. Fajnie to wygląda w napisach końcowych
https://zapodaj.net/images/909a28fe40079.jpg

@Kgorecki2500

3

2026 is 2016 pt II

Wczoraj najpopularniejszy utwór od K-391 na NCS skończył 10 lat. Ponad 42 miliony wyświetleń i ponad pół miliona polubień. Podoba się?


@Konradowskyy @Batys

1

@wawrzyn1 owszem, na zasadzie: ,,wstawaj zes**łeś się"

9

Karny jest wtedy kiedy real madryt ma z tego korzyść

0

@Szklaner Simeone kiedy jego drużyna wygrywa 1-0 w pierwszej połowie be like :D

3

Fani Arsenalu i Atletico Madryt oglądając wczorajszy mecz


@Giwera @Szklaner

1

@Arden Max Allegri nie lubi tego

1

@Kgorecki2500 ej ale bez spojlerów Panie bo ja tuż przed tym poziomem jestem :D

1

@Kgorecki2500 aa ok myślałem że twojej roboty są XD

2

@Kgorecki2500 daj znać czy dobre wyszło

0

@Kgorecki2500 o kurczę, że też tego nie zauważyłem :D

6

Co było przed wydarzeniami z Rancza:
https://zapodaj.net/images/ed3356c1d9ed7.jpg

@July_6_BcN

4

@tomek8756 i to jeszcze dał tyle co wynoszą jego 3 miesięczne pensje

1

@michaleu a ok to sorry xd
No nie jestem fanem strategii typu ,,jeśli nie stracimy bramki to nie przegramy meczu"

3

@michaleu prawda boli XD
@Konradowskyy typowa włoska taktyka

10

Dlatego nie lubię stylu Allegriego - ważniejsze by nie stracić niż strzelić


1

@LOPEZ16 podobno te niższe wyniki w IQ czy innych są spowodowane nie tym że młode pokolenie jest ,,głupsze" tylko pytania są przestarzałe i niedopasowane do młodego pokolenia. No ale tutaj pewnie też pojawia się pytanie w jakim sensie są one nieprzystosowane

1

@PatrychoO bardzo fajne, tylko nie wiem czy @Kgorecki2500 też, ale ja mam kilka drobnych błędów podczas rozgrywki. Trochę upierdliwe, ale nie zmienia to faktu że gra naprawdę warta swojej ceny

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Lekarz: Zostało panu 222 godziny życia. Co zamierza Pan zrobić?
Ja: https://zapodaj.net/images/0afe12ab80052.png

1

@blakkudium ale siadło

3

@Kgorecki2500 no ale panie redakturze wypsneło mnie sie

17

Jednak to nic nie dało, nie dało nic moi drodzy


10

,,Chłop może w szoku jest"


1

@Kgorecki2500 ale oni nie robili takich cyrków i nie było wokół nich takiego smrodu jak w przypadku ubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?