DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
NCS ranking kwiecień 2026
1. HXPETRAIN - colors
2. TWISTED, kellapsage - devaste
3. Postcard, MNTRL, Sara Benyo - Back2u!
4. TANTRON, More Plastic - CERBERUS
5. Cyazon - Voyage
6. gabriawll - Retake
7. dg., Coben, SMOORIBA - whenyoufindout.
8. Pat - Shotgun
9. 2frers - BE THERE WITH U
Dodatki z InternetSounds:
1. Klopp - Feel The Bass
2. Mati Troglia - MR. BLACK
3. YXGEN & RezaDead - CALIFORNIA
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@AmigoBlancos ah ta włoska myśl szkoleniowa
3
@DragonxNF
NCS
1. Postcard, MNTRL, Sara Benyo - Back2u!
Gatunek: Hardwave
O taki trap (wiem to hardwave, ale kolor trapu okej? Cicho) nic nie robiłem :D
Brakowało tego typu muzyki od pewnego czasu. Tajemnicza, trochę smutna, atmosfera, piękny wokal, dobre build-upy i fajny fake drop. Same dropy trochę wyśmienite, trochę jakby stylem przypominające hybrid trap (ten dźwięk ,,wrrrr" w tle. Za cholerę nie wiem jak to się nazywa ale jest fajne). Również warto zauważyć że mamy kolejny ponad 4 minutowy utwór. Background moim zdaniem jest przepiękny (chyba najładniejszy w tym roku). Mocny kandydat do mojego top roku.
2. 2frers - BE THERE WITH U
Gatunek: Funky House
Nie jest to mój ulubiony gatunek muzyki house. Trochę przypomina wydany niedawno ,,Retake" lub ,,Make me feel". Przyjemny, słodki (w sensie cute) wokal, ale brak build-upów i dropy, tak jak cały utwór, charakterem przypomina te, które można usłyszeć w sklepach House, Zara czy innych odzieżowych. Przyjemna melodia, ale nic więcej.
InternetSounds
1. nxtjvr - VIDA DE EMOÇÕES
Gatunek: Baile Funk
Funk jakich wiele. Właściwie tylko tropikalny vibe jest warty wspomnienia. Nic ciekawego, ale przynajmniej da się tego słuchać, a mówiąc da się słuchać mam na myśli da się go tolerować.
2. YXGEN & RezaDead - CALIFORNIA
Gatunek: Funk
Ten funk mi się za to podoba.
,,Ale Dragon dlaczego ci się podoba, a już nie skoro jeden i drugi to typowy funk?"
Odpowiadam: tak to prawda, ALE
Tutaj ten funk ma lepszy wokal (pewnie AI jak w większości funków, ale mniejsza), bardziej chwytliwy, a przede wszystkim ,,CALIFORNIA" jest skoczniejsza. Uderzenia nie są tak wyraźne i mocne jak w niektórych funkach. Atmosfera też robi swoje, bo jest bardziej imprezowa niż w poprzednim przypadku. Tak powiedziałem to: imprezowy funk. Ehh do czego to doszło
Podsumowanie
Skromny tydzień jakby nie było, ale przynajmniej coś fajnego do mojej playlisty wpadło.
Dzisiaj planuję jeszcze zrobić ranking kwietnia na NCS (InternetSounds raczej nie będę uwzględniał, bo większość byłaby na szarym końcu, ale przede wszystkim nie chce mi się tego dokładać bo uważam że ta wytwórnia jest raczej dodatkiem do NCS. Najwyżej dopiszę, które utwory mi się spodobały z kwietnia na IS i tyle)
Jeśli jeszcze nie widzieliście, a bylibyście zainteresowani nową zabawą, którą wymyśliłem (eurowizja tylko lepsza czyli NCSwizja) to dajcie znać i będę oznaczał.
Tutaj link z wyjaśnieniem zabawy:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16827846#comment-16827846
Zachęcam do zabawy i pisania opinii o dzisiejszych propozycjach
5
NCS Review #4
Dzisiaj miedzy innymi Trap (Hardwave) w wykonaniu Postcard, MNTRL, Sara Benyo i House od 2frers. Zapraszam do komentarza poniżej.
Poprzednia część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16810775#comment-16810775
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
3
#NCSwizja
3 runda
Holandia vs Hiszpania
Holandia: Laszlo - One Step Away
Hiszpania: Different Heaven - Safe And Sound
Głosowanie:
https://strawpoll.com/e7ZJa0N7vg3
Zapraszam do zabawy ;)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
1
@macio_944 ,,wstyd i brak honoru dla Realu"
A oni to wcześniej mieli?
5
@A4ron oj nie nie nie
Jutro będę przeciwko realowi, a nie z espanyolem
To spora różnica
3
#NCSwizja
W drugiej rundzie nasz kraj będzie konkurować ze Szwajcarią
Szwajcaria: Rob Gasser & Laura Brehm - Vertigo
Polska: Diviners feat. Contacreast - Tropic Love
Głosowanie:
https://strawpoll.com/xVg71rBM6yr
Mogę oznaczać
Zapraszam do zabawy ;)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 przynajmniej w tym konkursie ma realne szanse na zwycięstwo ;)
4
Eurowizja zbliża się dużymi krokami, a wszyscy doskonale wiemy jakim gvnwem jest ten pseudo-muzyczny konkurs.
Dlatego postanowiłem zorganizować prawdziwy muzyczny konkurs - NCSwizja
Codziennie będę wrzucał 2 utwory na które każdy będzie mógł oddać głos. Z 20 utworów zostanie 10 które przejdą do finału, w którym rozstrzygnie się zwycięzca.
Zasady takie jak w eurowizji tylko lepiej:
- wykonawca musi być z kraju który reprezentuje (nie wliczając ewentualnych wokalistów)
- wszyscy wykonawcy jak i ich utwory zostały wylosowane, więc nie ma w tym żadnej mojej ingerencji
- nie ma żadnych punktów od jury; tylko głosy publiczności, czyli Wasze ;)
Dzisiaj Szwecja i Australia
Szwecja: Jim Yosef - Lights
Australia: CHENDA - Mr. Bully
Głosowanie:
https://strawpoll.com/GPgVY0zoBna
Zapraszam do głosowania, a jeśli ktoś chce być oznaczany to proszę dać znać ;)
@Konradowskyy @Batys
3
Mouse: P.I. For Hire skończone choć nie na tyle % na ile bym chciał. I tutaj w sumie jest aktualnie największy minus tej gry - nie ma nowej gry +. Więc jeśli ktoś chciałby zrobić platynę to albo musi bardzo dokładnie chodzić po lokacjach, albo po skończonej fabule odpalić grę od początku i w kolejnym podejściu spróbować.
Ale ogólnie bardzo przyjemna gra, a finałowy boss to jedna wielka masakra :D
Polecam wszystkim, szczególnie że jest to polska gra. Fajnie to wygląda w napisach końcowych
https://zapodaj.net/images/909a28fe40079.jpg
@Kgorecki2500
3
2026 is 2016 pt II
Wczoraj najpopularniejszy utwór od K-391 na NCS skończył 10 lat. Ponad 42 miliony wyświetleń i ponad pół miliona polubień. Podoba się?
@Konradowskyy @Batys
1
@wawrzyn1 owszem, na zasadzie: ,,wstawaj zes**łeś się"
9
Karny jest wtedy kiedy real madryt ma z tego korzyść
0
@Szklaner Simeone kiedy jego drużyna wygrywa 1-0 w pierwszej połowie be like :D
3
Fani Arsenalu i Atletico Madryt oglądając wczorajszy mecz
@Giwera @Szklaner
1
@Arden Max Allegri nie lubi tego
1
@Kgorecki2500 ej ale bez spojlerów Panie bo ja tuż przed tym poziomem jestem :D
1
@Kgorecki2500 aa ok myślałem że twojej roboty są XD
2
@Kgorecki2500 daj znać czy dobre wyszło
0
@Kgorecki2500 o kurczę, że też tego nie zauważyłem :D
6
Co było przed wydarzeniami z Rancza:
https://zapodaj.net/images/ed3356c1d9ed7.jpg
@July_6_BcN
4
@tomek8756 i to jeszcze dał tyle co wynoszą jego 3 miesięczne pensje
1
@michaleu a ok to sorry xd
No nie jestem fanem strategii typu ,,jeśli nie stracimy bramki to nie przegramy meczu"
3
@michaleu prawda boli XD
@Konradowskyy typowa włoska taktyka
10
Dlatego nie lubię stylu Allegriego - ważniejsze by nie stracić niż strzelić
1
@LOPEZ16 podobno te niższe wyniki w IQ czy innych są spowodowane nie tym że młode pokolenie jest ,,głupsze" tylko pytania są przestarzałe i niedopasowane do młodego pokolenia. No ale tutaj pewnie też pojawia się pytanie w jakim sensie są one nieprzystosowane
1
@PatrychoO bardzo fajne, tylko nie wiem czy @Kgorecki2500 też, ale ja mam kilka drobnych błędów podczas rozgrywki. Trochę upierdliwe, ale nie zmienia to faktu że gra naprawdę warta swojej ceny
0
@Andrzej_Majonez no fakt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika