0

@NeroTFP1 mam takie samo zdanie
AI może być pomocne w celu weryfikacji albo zdobycia jakiś informacji do książki, ale nigdy nie powinno pisać książki nawet jeśli autor zmieni te zdania na swój styl
To samo zdanie mam w przypadku muzyki z jednym wyjątkiem - wokal. Jestem świadomy że niektórzy mniejsi lub początkujący artyści mogę nie znać albo nie mieć pieniędzy na profesjonalnego wokalistę więc wokal AI to jedyny przypadek który mogę zaakceptować
Edit: i proszę już są pierwsze materiały o tym


4

Pany u mnie już się kubki pojawiły w Pepco. I miseczki też ;)
https://zapodaj.net/images/8bab1acd9af41.jpg
@JimMorrisonFCB @blakkudium @qbsonFCBarca

20

Tym zdaniem podsumował cały real

0

Kurde ale dobrze że w końcu w Premier league wygrała drużyna która gra ładny football dla oka bo ostatnie lata to była katorga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@M4rcinAFC chleje

1

@fcbarcafan19 z tego co pamiętam można ten efekt zmniejszyć w ustawieniach pada

2

@esem91 ja segreguję przed po zrobieniu prania :D

2

@LAMC_10 zwalić Ci ko... znaczy pobiegać w tę i we wtę

2

@Zoker ja tam bym krzyknął w ich kierunku: Madrid cabron saluda el Campeon!

1

@misterio a to że jak wejdą w kadr albo będzie ich widać w tle to zdjęcie będzie przez nich brzydkie XD

2

@MirusAmisz spokojnie, nie mam z niczym ani z nikim problemu
to był po prostu żartobliwy komentarz XD
Dodatkowo te same słowa Miedzinski skierował do Słońca więc było to troche takie nawiązanie

0

@Vegeta88 optymistą widzę jesteś skoro uważasz że aż do 68 minuty im starczy :D

0

@Kgorecki2500 ty jesteś niebezpieczny dla otoczenia człowieku XD

1

@misterio czyli jeszcze mam szansę
Cieszyć się czy nie? Oto jest pytanie

5

@MessiForeverTheBest no widzę że @Luciano99 się zaopatrzył na mecz otwarcia

1

@Raphinha11 no to pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć szczęścia ;)

5

@MichuZ44 tylko prawdziwi magicy i wirtuozi piłki nożnej zrozumieją ten trik

10

@MichuZ44 trzeba przyznać że niewiele osób potrafi ustawić ręce pod piłką jednocześnie jej nie dotykając

1

@4drian0 twe słowa to dla mnie herezja :D

5

@4drian0 chyba bym się prędzej porzygał niż zjadł to na zimno (nie lubię dań na zimno poza nielicznymi wyjątkami)

1

@Raphinha11 chyba jesteś jeszcze zbyt nowym użytkownikiem, bo nie przyszło mi żadne powiadomienie że odpisałeś, dlatego przepraszam za to że dopiero teraz odpowiadam :p
Jeśli wiedziesz spokojne życie to się tym ciesz ile możesz i korzystaj z tego pełnymi garściami (niestety wiem z doświadczenia...)
Jeśli masz wskazówki i dostęp do numeru to śmiało pisz i wykorzystuj okazje.
Powodzenia

1

@Kgorecki2500 no taki zrobiony na szybko w paincie :p
Ktoś: jak taki mondry jesteś to sam zrób lepszy jeśli umisz
Ja: no nie umiem XD

1

@Batys @Colon nie spodziewałem się że ktokolwiek zgadnie więc podaję odpowiedź:
Unknown Brain - Faceless (ft. Marvin Divine & Bri Tolani)


0

@Batys spodziewałem się tego
To nie jest jakoś bardzo popularny utwór w porównaniu do innych z NCS ;)

1

@Colon skoro już dzielimy się tekstami to ja proponuję ten fragment:

Oh-waii and I feel like I am someone else (someone else)
Oh-waii and I feel like I don't know myself, no
Oh-waii and I feel like I don't know my name (don't know my name)
And I don't want to live this way (live this way)
I don't wanna keep on wasting a life
I'm drowning in my head I'm losing my mind
And if you could know
Yeah if I could show you
I don't wanna keep on living this life so faceless

Edit: kto odpowie jaki to utwór dostanie herba :D (tylko bez oszukiwania)
@Konradowskyy @Batys

1

@Kgorecki2500 rozumiem Cię. Też mam gorszy okres w życiu i mógłbym wydać sporo pieniędzy za coś co pozwoliłoby skutecznie mi się oderwać od problemów...

2

@GeraltzKatalonii zrobione ;)

1

@Kgorecki2500 jeszcze tylko 2 i pół tygodnia i można iść na finał TADC (bilety już dawno kupione)

0

@Criss18Barca flaki i zupa grzybowa

5

,,Bring me back to where we started out" - Lost Sky ft. Jex ,,Where We Started"


@Konradowskyy @Batys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?