5

@MichuZ44 tylko prawdziwi magicy i wirtuozi piłki nożnej zrozumieją ten trik

10

@MichuZ44 trzeba przyznać że niewiele osób potrafi ustawić ręce pod piłką jednocześnie jej nie dotykając

1

@4drian0 twe słowa to dla mnie herezja :D

5

@4drian0 chyba bym się prędzej porzygał niż zjadł to na zimno (nie lubię dań na zimno poza nielicznymi wyjątkami)

1

@Raphinha11 chyba jesteś jeszcze zbyt nowym użytkownikiem, bo nie przyszło mi żadne powiadomienie że odpisałeś, dlatego przepraszam za to że dopiero teraz odpowiadam :p
Jeśli wiedziesz spokojne życie to się tym ciesz ile możesz i korzystaj z tego pełnymi garściami (niestety wiem z doświadczenia...)
Jeśli masz wskazówki i dostęp do numeru to śmiało pisz i wykorzystuj okazje.
Powodzenia

1

@Kgorecki2500 no taki zrobiony na szybko w paincie :p
Ktoś: jak taki mondry jesteś to sam zrób lepszy jeśli umisz
Ja: no nie umiem XD

1

@Batys @Colon nie spodziewałem się że ktokolwiek zgadnie więc podaję odpowiedź:
Unknown Brain - Faceless (ft. Marvin Divine & Bri Tolani)


0

@Batys spodziewałem się tego
To nie jest jakoś bardzo popularny utwór w porównaniu do innych z NCS ;)

1

@Colon skoro już dzielimy się tekstami to ja proponuję ten fragment:

Oh-waii and I feel like I am someone else (someone else)
Oh-waii and I feel like I don't know myself, no
Oh-waii and I feel like I don't know my name (don't know my name)
And I don't want to live this way (live this way)
I don't wanna keep on wasting a life
I'm drowning in my head I'm losing my mind
And if you could know
Yeah if I could show you
I don't wanna keep on living this life so faceless

Edit: kto odpowie jaki to utwór dostanie herba :D (tylko bez oszukiwania)
@Konradowskyy @Batys

1

@Kgorecki2500 rozumiem Cię. Też mam gorszy okres w życiu i mógłbym wydać sporo pieniędzy za coś co pozwoliłoby skutecznie mi się oderwać od problemów...

2

@GeraltzKatalonii zrobione ;)

1

@Kgorecki2500 jeszcze tylko 2 i pół tygodnia i można iść na finał TADC (bilety już dawno kupione)

0

@Criss18Barca flaki i zupa grzybowa

5

,,Bring me back to where we started out" - Lost Sky ft. Jex ,,Where We Started"


@Konradowskyy @Batys

1

Kurde już nie mają po co pomagać realowi, ale nadal wałki robić muszą

3

Ależ perfidnie
Pięknie Rapha

2

@Kgorecki2500 no i coś ty zrobił
Taki ładny statek wysadziłeś

1

@Kgorecki2500 mi też się podobają

Co prawda nie oglądałem ani jednego filmu z sagi Star Wars, ale nie sądzę żeby to był problem

0

@Arkon a jeszcze kolega wyżej mi przypomniał o Rick i Morty
Obejrzałem jeden odcinek, ale kompletnie nie mój klimat.
Co najlepsze mam kilka koszulek z motywem z tego serialu :D
A ty @NeroTFP1 nie miałeś kiedyś profilowego z Breaking Bad czy mi się użytkownicy pomylili?

3

@Arkon Klan :D (15)

2

@Arkon Taylor Swift i każdy Polski raper

2

@DragonxNF
NCS
1. ruindkid - Bad Pitch For You
Gatunek: Indie Dance


Stary dobry Indie Dance nieprawdaż? Trochę taki glitch hop'owy co było charakterystyczne dla tego gatunku w jego początkach na NCS. Ja nie jestem jakimś dużym fanem tego gatunku, ale ten mi się spodobał. Przyjemna, pozytywna, może troszkę tajemnicza atmosfera. Wokal albo vocal chopsy, trudno mi stwierdzić, mógłby być lepszy, ale nawet tutaj pasuje. Dobry powrót ruindkid'a na NCS po 5 latach od wydania ,,Fall To My Grave" (który był mimo wszystko lepszy, ale zostawmy to)

2. FLOTE, Fendy Cisneros, Luxtides - Deep End
Gatunek: Melodic Dubstep

Powiem tak: Absolute cinema!
Wszystko w tym utworze się zgadza. Wokal jest przepiękny, atmosfera taka jaka powinna być w Melodic Dubstep'ie, czyli nostalgiczna, emocjonalna, trochę smutna. No ale to co tutaj jest najpiękniejsze to te build-upy i przede wszystkim dropy, które wyrzucają duszę poza atmosferę w kosmos. To jest po prostu poezja. Mocne, ale jednocześnie nie za mocne, w chvj emocjonalne dropy, które przyprawiają o gęsią skórkę. Tego się nie da opisać, to trzeba samemu posłuchać i poczuć jak się przenosi do innego świata, do innego wymiaru.
Jedno słowo: BANGER!

InternetSounds
1. dxxm & Raingen - ice
Gatunek: Future House

Oryginalny Futer House z elementami Angelcore. Fajny, rytmiczny, ze spokojną, trochę mroczną atmosferą, z przyjemnym wokalem, który dodaje charakteru temu utworowi. Takie spokojne rytmy to ja mogę słuchać :D

Podsumowanie
Ten tydzień był wyjątkowo dobry, choć ubogi bo mieliśmy tylko 3 utwory wliczając obie wytwórnie. Jednak jak już kiedyś powiedziałem lepiej jak jest mniej utworów, ale lepszych jakościowo niż na odwrót. W tym wypadku NCS wybrał tę pierwszą opcję i bardzo dobrze. Jak dotychczas ten rok stoi pod znakiem wysokiej jakości i oby ten trend się utrzymywał już zawsze. Kolejny tydzień jest wielką niewiadomą, bo nie ma na tę chwilę żadnej informacji o nadchodzących utworach, ale nadal czekam z niecierpliwością na wtorek kiedy to zwykle NCS wydaje pierwszy w nowym tygodniu utwór.
Jak zawsze zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i do usłyszenia wkrótce :)

7

NCS Review #6

Dobra pośmialimysię z eurowizji to teraz czas na dawkę porządnej i przede wszystkim dobrej muzyki.
W tym tygodniu był stary dobry Indie Dance oraz absolutny banger z gatunku Melodic Dubstep.
Zapraszam do komentarza poniżej (nie będziecie żałować) i zachęcam do komentowania.

Poprzednia część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16853910#comment-16853910

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Batys jaka tam zadymka
To po prostu wyraz mojej sympatii do @Kgorecki2500 bo jak wiadomo prawdziwi męscy koledzy się dla żartu obrażają :D

2

@Batys Andrzeju nie denerwuj się
Już spieszę z dobrą muzyką


1

@Batys nie no co ty? Bangaranga nie lubić? :D


0

@NeroTFP1 czyli o 167 mln za dużo :D

0

@MateS jak na parkiet to tylko z tym


2

@Luciano99 głos rozsądku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?