5

Rekin strzelił gola Lewym

1

Dobra w przerwie zapraszam do głosowania na 2 waszym zdaniem najlepsze utwory z tej listy ;)

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893610#comment-16893610

https://strawpoll.com/7MZ0kLPp8go

Tutaj wyjaśnienie o co chodzi:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893597

0

Ferrandinho (15)

4

@Frimpong jarać się ekstraklasą dajcie spokój

1

#NCS_Top_100

Grupa 1

Different Heaven & EH!DE - My Heart


Elektronomia - Energy

Axol x Alex Skrindo - You

Lensko - Cetus

Alex Skrindo - Jumbo

Głosowanie:
https://strawpoll.com/7MZ0kLPp8go

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

1

@DragonxNF
#Nikogo_Bo_Regulamin
- turniej będzie składał się z 20 grup po 5 utworów każda. Z każdej grupy wychodzi jeden utwór z najwyższą liczbą głosów plus 12 najlepszych drugich miejsc
- głosować będzie można na maksymalnie 2 utwory w grupie
- po fazie grupowej rozpocznie się faza pucharowa począwszy od 1/16 finału
- grupy wraz z ankietą będą udostępniane codziennie zaczynając od dzisiaj (23 maj), po jednej grupie na dzień, a w fazie pucharowej po dwie pary na dzień
- wszystkie grupy zostały rozlosowane po dokonaniu podziału 100 utworów na ,,koszyczki" (pierwszy koszyk to najpopularniejsze utwory od 1-20 miejsca, drugi koszyk 21-40 itd.). Każda grupa składa się z 5 utworów po jednym z każdego ,,koszyka" (coś jak w lidze mistrzów czy mundialu)
- utwory ,,Fearless", ,,Dreams" oraz ,,Link" nie zostały uwzględnione ze względu na występowanie ich wersji z wokalem (kolejno ,,Fearless pt. II" ,,Dreams pt II" ,,Linked")
- dla jasności powyższego punktu - wersje z wokalem występują w turnieju. Wersje instrumentalne zostały odrzucone, ponieważ są to te same piosenki tylko bez wokalu, a nie chciałem dublować piosenek
- lista obejmuje również utwory usunięte z NCS (głównie te od Tobu i Alana Walkera), a ich liczba wyświetleń odpowiadała tej w dniu usunięcia ich z oficjalnego kanału NCS na YouTube
- liczba wyświetleń utworów (poza tymi usuniętymi) ustalona na dzień 22 maj 2026
- organizator (czyli ja) nie będzie brać udziału w głosowaniu na żadnym etapie turnieju

2

#NCS_Top_100

Jako że spodobała mi się forma turnieju w postaci NCSwizji (mam nadzieję że Wam też) to postanowiłem zorganizować kolejny turniej.
Tym razem wybierzecie najlepszy utwór NCS spośród 100 najbardziej popularnych pod względem wyświetleń (prawie, ale wyjaśnienia poniżej w regulaminie).
Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę oznaczać, zapraszam wszystkich do zabawy ;)
Wszystkie zasady i wygląd turnieju opisane niżej w komentarzu
@Konradowskyy @Batys @blakkudium

1

2026 is 2016 pt II

21 maja 2016 NCS udostępnił jeden z najpopularniejszych Glitch-Hop'ów ,,Heart Afire" autorstwa Defqwop
Niestety 28 marca 2019 roku został on usunięty z kartoteki NCS w tym z oficjalnego kanału YouTube.
Powodem było rzekome zbyt duże podobieństwo do utworu Lemaitre ,,Closer" (podobno sam Lemaitre to zgłosił)
W dniu usunięcia z YT miał on 50 milionów wyświetleń
PS. Nie lubię Lemaitre i jego ,,Closer" za to co zrobił :p


@Konradowskyy @Batys

0

@Zoker prosz, tutaj masz dobrą muzykę ;)


1

@qbsonFCBarca może nie ballada, ale jakiś rock nawet u mnie się znajdzie



8

@LAMC_10 pytałeś się wczoraj co te roboty potrafią
No to tu masz odpowiedź :D
https://streamable.com/b5o2h8

4

@michaleu pewnie tak, ale ja tu bardziej zadbałem o to żeby zostali uwzględnieni w temacie Kiepskich bo są chyba największymi promotorami tego serialu w tym serwisie (jak ja z NCS)

4

@KrychaFCB to ja zadbam o kolegów @Giwera @Szklaner ;)

0

@NeroTFP1 mam takie samo zdanie
AI może być pomocne w celu weryfikacji albo zdobycia jakiś informacji do książki, ale nigdy nie powinno pisać książki nawet jeśli autor zmieni te zdania na swój styl
To samo zdanie mam w przypadku muzyki z jednym wyjątkiem - wokal. Jestem świadomy że niektórzy mniejsi lub początkujący artyści mogę nie znać albo nie mieć pieniędzy na profesjonalnego wokalistę więc wokal AI to jedyny przypadek który mogę zaakceptować
Edit: i proszę już są pierwsze materiały o tym


4

Pany u mnie już się kubki pojawiły w Pepco. I miseczki też ;)
https://zapodaj.net/images/8bab1acd9af41.jpg
@JimMorrisonFCB @blakkudium @qbsonFCBarca

20

Tym zdaniem podsumował cały real

0

Kurde ale dobrze że w końcu w Premier league wygrała drużyna która gra ładny football dla oka bo ostatnie lata to była katorga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@M4rcinAFC chleje

1

@fcbarcafan19 z tego co pamiętam można ten efekt zmniejszyć w ustawieniach pada

2

@esem91 ja segreguję przed po zrobieniu prania :D

2

@LAMC_10 zwalić Ci ko... znaczy pobiegać w tę i we wtę

2

@Zoker ja tam bym krzyknął w ich kierunku: Madrid cabron saluda el Campeon!

1

@misterio a to że jak wejdą w kadr albo będzie ich widać w tle to zdjęcie będzie przez nich brzydkie XD

2

@MirusAmisz spokojnie, nie mam z niczym ani z nikim problemu
to był po prostu żartobliwy komentarz XD
Dodatkowo te same słowa Miedzinski skierował do Słońca więc było to troche takie nawiązanie

0

@Vegeta88 optymistą widzę jesteś skoro uważasz że aż do 68 minuty im starczy :D

0

@Kgorecki2500 ty jesteś niebezpieczny dla otoczenia człowieku XD

1

@misterio czyli jeszcze mam szansę
Cieszyć się czy nie? Oto jest pytanie

5

@MessiForeverTheBest no widzę że @Luciano99 się zaopatrzył na mecz otwarcia

1

@Raphinha11 no to pozostaje mi tylko pogratulować i życzyć szczęścia ;)

5

@MichuZ44 tylko prawdziwi magicy i wirtuozi piłki nożnej zrozumieją ten trik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?