DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Johnson być może
Nie pamiętam, bardzo dawno to było więc mogło mi się pomylić
Tym bardziej że widziałem tylko zwiastun tego odcinka
1
@Kgorecki2500 no ostatni mecz to był z jakimiś piłkarzami co doping brali XD
A później tak jak mówię jacyś z kosmosu się pojawili
Ot logika anime
1
@Kgorecki2500 oglądało się kiedy jeszcze ten styl anime nie przeszkadzał
Jeżeli pierwszy sezon kończył się na odkryciu tej umiejętności z obroną bramkarza każdego strzału to kolejny sezon w Polsce był bo go reklamowali, że w kolejnym odcinku będą kosmici XD
1
@Kgorecki2500
- ej daj spisać
- dobra tylko pozmieniaj coś żeby facetka się nie skapnęła
1
@Konradowskyy zależy od tego ile mam czasu
Akurat w październiku to się dopiero semestr zaczyna więc po zajęciach miałem wolne i mogłem sobie poczytać, ale w tym roku to już gorzej to wygląda. Tym bardziej że moje tempo czytania nie jest jakieś dobre. Z reguły wolno czytam
Najwięcej chyba 7 książek w miesiąc przeczytałem
3
#NCS_Top_100
7 para
On & on vs Make Me Move
Głosowanie: https://strawpoll.com/7rnzVXE1EnO
Cartoon, Jéja - On & On (feat. Daniel Levi)
Culture Code - Make Me Move (feat. Karra)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Dari0G
1
@Konradowskyy te przeczytałem w październiku:
https://lubimyczytac.pl/ksiegozbior/x5x4Pdsmzae
Ale zdecydowanie bardziej mi się podobały
,,Szczelina" i ,,Strach" Jozef Karika
,,Wróć przed zmrokiem" Riley Sager
6
Ładne obrazki z piłkarzami Ekwadoru
Jedyni Niemcy, którzy nie zawodzą to Unknown Brain. I z nimi Was zostawiam na koniec dnia. Dobranoc :)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Dari0G
1
- Pani sędzio, dlaczego nie było czerwonej kartki za faul?
- Domyśl się
1
@Konradowskyy ja po czytaniu przez cały październik samych horrorów mam na jakiś czas dość tego gatunku chyba (głównie dlatego że żaden nie był straszny)
@Kidd a tej klasyki nie znałem
Co do fantasy, jakoś nie mogę się przekonać do tego żeby przeczytać coś z tego gatunku
1
@PaPo też
Niemcy już mogą mieć wywalone więc nieciekawy mecz się zapowiada w przeciwieństwie do słoni
0
@Kidd @NeroTFP1 @Konradowskyy @MesQueUnClub_87 @Ilka
A skoro już się tak złożyło to przeczytaliście ostatnio coś ciekawego? Polecacie coś?
1
@macio_944 kur... Rok temu grupka karłów z menelem o jakimś smoku z pieniędzmi gadała i musiałem 2 godziny tłumaczyć że nie o mnie chodzi, że to tylko nick w internecie, a teraz jeszcze ci przylezą. Dajcie mi spokój
5
Goronco jest
Dlatego taka muzyczka będzie najlepiej pasować
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Dari0G
1
@Kidd właściwie to nie zamierzałem tego robić. Tak po prostu sobie to nazwałem żeby było wiadomo o czym mówię XD
No ale dobra jak są chętni to robimy kącik czytelniczy :)
1
@Kgorecki2500 pająk
2
@NeroTFP1 nawet nie musiałeś prosić. Zawsze jak jest temat o książkach to pamiętam o oznaczeniu Ciebie ;)
Książka może od początku nie wciąga, ale naprawdę warto dać jej szansę
@Konradowskyy będę pamiętał ;)
4
#Kącik_czytelniczy
Właśnie skończyłem czytać książkę ,,I tak nie słuchasz" Romualda Pawlaka i... Wywołała duże emocje (może dlatego że w niektórych momentach mogłem się utożsamić z bohaterką...)
Polecam przeczytać, ale nie jest to lekka lektura
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5197508/i-tak-nie-sluchasz
Edit: jakby ktoś był ciekaw mojej szczegółowej opinii to dzisiaj, albo jutro ją wrzucę na Lubimyczytać (nick ten sam co na LaRambli - Dragon)
@NeroTFP1 @MesQueUnClub_87 @Ilka
4
Kurde jeśli to prawda to chyba kupię
Mają zrobić specjalne koszulki z logiem Spider-Mana
4
#NCS_Top_100
6 para
Fearless pt II vs We Are
Głosowanie: https://strawpoll.com/e6Z2AEK55gN
Lost Sky - Fearless pt.II (feat. Chris Linton)
Jo Cohen & Sex Whales - We Are
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Dari0G
1
@MessiForeverTheBest ...a ty wyjmujesz papierowy wachlarz
5
#NCS_Top_100
5 para
Lune vs Nova
Głosowanie: https://strawpoll.com/GPgVYlxa8na
Y&V - Lune
Ahrix - Nova
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Dari0G
2
@Fog_W_1899 @michaleu no cóż Panowie tak się złożyło że akurat te dwa klasyki z NCS ze sobą rywalizują
Ja nadal czekam aż on (Alan) wróci na NCS po 3 latach od Dreamera
7
#NCS_Top_100
4 para
Fade vs Spectre
Głosowanie: https://strawpoll.com/XmZRQWNk9gd
Alan Walker - Fade
Alan Walker - Spectre
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Dari0G
6
No i fajno, spoko meczyki były. Ja się żegnam czymś równie fajnym i do zobaczenia jutro
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Dari0G
6
Ludzie to prawda. UFO faktycznie się pojawiło podczas meczu Szkocji z Brazylią :D
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Dari0G
5
Haiti co ty robisz?!
2
@PatrychoO dlatego ja robię lepszą robotę
Codziennie jest coś innego :D
1
Jaki kielich o panie
@Luciano99 już zamawia jeden
10
Nie no AI wygrało XDDD
https://zapodaj.net/images/3775bf3affb7e.png