3

@Arkon Klan :D (15)

2

@Arkon Taylor Swift i każdy Polski raper

2

@DragonxNF
NCS
1. ruindkid - Bad Pitch For You
Gatunek: Indie Dance


Stary dobry Indie Dance nieprawdaż? Trochę taki glitch hop'owy co było charakterystyczne dla tego gatunku w jego początkach na NCS. Ja nie jestem jakimś dużym fanem tego gatunku, ale ten mi się spodobał. Przyjemna, pozytywna, może troszkę tajemnicza atmosfera. Wokal albo vocal chopsy, trudno mi stwierdzić, mógłby być lepszy, ale nawet tutaj pasuje. Dobry powrót ruindkid'a na NCS po 5 latach od wydania ,,Fall To My Grave" (który był mimo wszystko lepszy, ale zostawmy to)

2. FLOTE, Fendy Cisneros, Luxtides - Deep End
Gatunek: Melodic Dubstep

Powiem tak: Absolute cinema!
Wszystko w tym utworze się zgadza. Wokal jest przepiękny, atmosfera taka jaka powinna być w Melodic Dubstep'ie, czyli nostalgiczna, emocjonalna, trochę smutna. No ale to co tutaj jest najpiękniejsze to te build-upy i przede wszystkim dropy, które wyrzucają duszę poza atmosferę w kosmos. To jest po prostu poezja. Mocne, ale jednocześnie nie za mocne, w chvj emocjonalne dropy, które przyprawiają o gęsią skórkę. Tego się nie da opisać, to trzeba samemu posłuchać i poczuć jak się przenosi do innego świata, do innego wymiaru.
Jedno słowo: BANGER!

InternetSounds
1. dxxm & Raingen - ice
Gatunek: Future House

Oryginalny Futer House z elementami Angelcore. Fajny, rytmiczny, ze spokojną, trochę mroczną atmosferą, z przyjemnym wokalem, który dodaje charakteru temu utworowi. Takie spokojne rytmy to ja mogę słuchać :D

Podsumowanie
Ten tydzień był wyjątkowo dobry, choć ubogi bo mieliśmy tylko 3 utwory wliczając obie wytwórnie. Jednak jak już kiedyś powiedziałem lepiej jak jest mniej utworów, ale lepszych jakościowo niż na odwrót. W tym wypadku NCS wybrał tę pierwszą opcję i bardzo dobrze. Jak dotychczas ten rok stoi pod znakiem wysokiej jakości i oby ten trend się utrzymywał już zawsze. Kolejny tydzień jest wielką niewiadomą, bo nie ma na tę chwilę żadnej informacji o nadchodzących utworach, ale nadal czekam z niecierpliwością na wtorek kiedy to zwykle NCS wydaje pierwszy w nowym tygodniu utwór.
Jak zawsze zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i do usłyszenia wkrótce :)

7

NCS Review #6

Dobra pośmialimysię z eurowizji to teraz czas na dawkę porządnej i przede wszystkim dobrej muzyki.
W tym tygodniu był stary dobry Indie Dance oraz absolutny banger z gatunku Melodic Dubstep.
Zapraszam do komentarza poniżej (nie będziecie żałować) i zachęcam do komentowania.

Poprzednia część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16853910#comment-16853910

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Batys jaka tam zadymka
To po prostu wyraz mojej sympatii do @Kgorecki2500 bo jak wiadomo prawdziwi męscy koledzy się dla żartu obrażają :D

2

@Batys Andrzeju nie denerwuj się
Już spieszę z dobrą muzyką


1

@Batys nie no co ty? Bangaranga nie lubić? :D


0

@NeroTFP1 czyli o 167 mln za dużo :D

0

@MateS jak na parkiet to tylko z tym


2

@Luciano99 głos rozsądku

0

@jacobFCB AI pewnie brzmi lepiej

2

@PatrychoO no i jak tu ma się mordka nie cieszyć :)

1

@VamoSBarca88 Bangarang?
Ten dubstepowy banger?


1

W sumie ta eurowizja w tym roku nie jest taka zła
Co prawda jej nie oglądam, ale to chyba nie jest problem

0

@Raphinha11 ja miałem 13 i też za bardzo tego nie pamiętam
Jedynie co mi się kojarzy to płaczący Pirlo

2

@Raphinha11 no dla niektórych nie jest to takie oczywiste :/

3

Jako że zaczął się finał eurowizji chciałbym tu przypomnieć zwycięzcę prawdziwego muzycznego konkursu ;)
Posłuchajcie prawdziwej, dobrej muzyki


@Konradowskyy @Batys

0

@misterio o właśnie, święte słowa
Ani jury, ani głosujący się w tym ,,konkursie" nie znają :D

0

@Deviler ja nie
Dałem im 2 szanse. Nie wykorzystali ich więc nie zamierzam już oglądać tego pseudo muzycznego konkursu

0

@draxidox nawet się nie zorientowałem że dzisiaj jest finał XD
Jak to dobrze że się z tego pseudo konkursu wyleczyłem

0

@Raphinha11 w sumie jak już jest jakiś nowy użytkownik to możesz się pochwalić
Jakie masz hobby itp. (przemagluje Cię jak na pierwszym lekcjach w szkole XD)
Pokaż z kim mamy do czynienia :D

1

@Raphinha11 jak będzie okazja to Cię oznaczę XD

1

@Raphinha11 oj młody jeszcze wielu rzeczy o tym użytkowniku i tej stronie nie wiesz :D
Poczekaj trochę to może jakaś gorąca dyskusja z nim się trafi to się dowiesz o co chodzi

4

@Raphinha11 no i cyk trafiasz do potencjalnych podejrzanych o subkonto użytkownika @VegetaPolska XD
Zrób to co @mr Barca Ci radzi. Jeśli faktycznie wpadłeś jej w oko to warto spróbować. Powodzenia ;)
A i przy okazji witam nowego użytkownika :D

1

Ledwo człowiek przeczytał info o odejściu Lewego, a już za nim tęskni :(

Aż mi się przypomniało jak pięknie Solejukowa przeczytała ,,Tęskno mi Panie"

@NeroTFP1 @July_6_BcN

2

@NeroTFP1 człowiek wie, że to musi nastąpić, ale...smutno...

0

@Rifek spoko mogę to zrobić
W sumie nie tylko w Twoim imieniu to zrobię, ale w imieniu większości respondentów XD

1

@Rifek dziękuję
I wiem, już nie raz to słyszałem i się z tym zgadzam, ale promotorka sama tak chciała więc do niej proszę kierować pretensje :D
@MateS thx

1

@MateS w lidze 143, a wliczając puchary 186

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?