- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1304 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
69 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1304 Culés
7
NCS Review #6
Dobra pośmialimysię z eurowizji to teraz czas na dawkę porządnej i przede wszystkim dobrej muzyki.
W tym tygodniu był stary dobry Indie Dance oraz absolutny banger z gatunku Melodic Dubstep.
Zapraszam do komentarza poniżej (nie będziecie żałować) i zachęcam do komentowania.
Poprzednia część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16853910#comment-16853910
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
NCS
1. ruindkid - Bad Pitch For You
Gatunek: Indie Dance
Stary dobry Indie Dance nieprawdaż? Trochę taki glitch hop'owy co było charakterystyczne dla tego gatunku w jego początkach na NCS. Ja nie jestem jakimś dużym fanem tego gatunku, ale ten mi się spodobał. Przyjemna, pozytywna, może troszkę tajemnicza atmosfera. Wokal albo vocal chopsy, trudno mi stwierdzić, mógłby być lepszy, ale nawet tutaj pasuje. Dobry powrót ruindkid'a na NCS po 5 latach od wydania ,,Fall To My Grave" (który był mimo wszystko lepszy, ale zostawmy to)
2. FLOTE, Fendy Cisneros, Luxtides - Deep End
Gatunek: Melodic Dubstep
Powiem tak: Absolute cinema!
Wszystko w tym utworze się zgadza. Wokal jest przepiękny, atmosfera taka jaka powinna być w Melodic Dubstep'ie, czyli nostalgiczna, emocjonalna, trochę smutna. No ale to co tutaj jest najpiękniejsze to te build-upy i przede wszystkim dropy, które wyrzucają duszę poza atmosferę w kosmos. To jest po prostu poezja. Mocne, ale jednocześnie nie za mocne, w chvj emocjonalne dropy, które przyprawiają o gęsią skórkę. Tego się nie da opisać, to trzeba samemu posłuchać i poczuć jak się przenosi do innego świata, do innego wymiaru.
Jedno słowo: BANGER!
InternetSounds
1. dxxm & Raingen - ice
Gatunek: Future House
Oryginalny Futer House z elementami Angelcore. Fajny, rytmiczny, ze spokojną, trochę mroczną atmosferą, z przyjemnym wokalem, który dodaje charakteru temu utworowi. Takie spokojne rytmy to ja mogę słuchać :D
Podsumowanie
Ten tydzień był wyjątkowo dobry, choć ubogi bo mieliśmy tylko 3 utwory wliczając obie wytwórnie. Jednak jak już kiedyś powiedziałem lepiej jak jest mniej utworów, ale lepszych jakościowo niż na odwrót. W tym wypadku NCS wybrał tę pierwszą opcję i bardzo dobrze. Jak dotychczas ten rok stoi pod znakiem wysokiej jakości i oby ten trend się utrzymywał już zawsze. Kolejny tydzień jest wielką niewiadomą, bo nie ma na tę chwilę żadnej informacji o nadchodzących utworach, ale nadal czekam z niecierpliwością na wtorek kiedy to zwykle NCS wydaje pierwszy w nowym tygodniu utwór.
Jak zawsze zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i do usłyszenia wkrótce :)