1

@Konradowskyy i 3 bramkarz

3

Jak wpiszecie Fc Barcelona w wyszukiwarke to coś fajnego się stanie ;)

2

Patrzę na tych piłkarzy i mi się ryjek cieszy :)
Kocham ten klub

9

Rashford ma więcej mistrzostw Hiszpanii od Mbappe

1

@blakkudium po prostu GOAT

0

Tebas idzie zabrać puchar i wręczyć realowi

2

Dobra pany świętujemy!


@Konradowskyy @Batys

6

Campeones campeones ole ole oleeeeee!!!

9

Arbelo: Mistrzostwo Barcelony? To moja wina

3

Oficjalnie Champions


@Konradowskyy @Batys

0

Więc już oficjalnie
Campeones campeones ole ole oleeeeee!!!

0

Święcicki o Człamenim: ,,Potrafi atomowo uderzyć"
No Valverde coś o tym wie XDD

1

Ej ale szczerze powinien być karny
Już chyba nawet sędziowie nie wierzą że real coś może jeszcze zdziałać jak nawet w takich sytuacjach nie gwiżdżą karnego

4

Dziękuję Negreira

0

Judowi się przypomniał ostatni trening

0

Uważajcie na rudigera i czulameniego

2

,,Jaki jest największy problem realu i jak go rozwiązać?"
Że ten klub istnieje i trzeba go zamknąć i zapomnieć że takie coś istniało

1

@clyde kwestia czy między piłkarzami Barcy i realu czy tylko realu :D

6

Yamal to tej Olivi torebkę ukradł czy ki chvj? XD


2

Szkoda że dzisiaj jest Godzilla król potworów bo bym se obejrzał, ale oczywiście mecz (zwłaszcza taki) jest ważniejszy :)

6

W Valverde lepiej za*ebał

2

Ależ piękna asysta Olmo

1

Dobrze oby tak dalej panowie

5

No piękny jest ten stadion dzisiaj

5

Rapha zareagował na zdjęcie profilowe @blakkudium


1

2026 is 2016 pt II

10 lat temu zadebiutował Fareoh z utworem ,,Cloud Ten". 4,5 miliona wyświetleń to nie dużo, ale podejrzewam że niektórzy mogą ten drop kojarzyć. Plus K-391 się podoba (wnioskując po jego komentarzu)


@Konradowskyy @Batys

1

@DragonxNF
NCS
1. Oxlo - Anesthesia
Gatunek: Electropop


Szczerze mówiąc nie widzę sensu tworzenia tak krótkich utworów (poniżej 2 minut) jeśli to nie jest Phonk/Funk, które z ,,definicji" mają być takie krótkie. W innym wypadku taki utwór jest praktycznie bez sensu. Tak jak w tym wypadku.
Nie jest to złe, wokal jest ok, atmosfera pozytywna i nawet skoczna, ale przez to że cały utwór trwa półtorej minuty nie mogę w pełni się nim nacieszyć że tak to ujmę. Ledwo człowiek zacznie się wczuwać w atmosferę itd. a piosenka już się kończy. Niestety, ale takie utwory są dla mnie do zapomnienia.

2. KORZIX - ascend
Gatunek: Progressive House

Ten utwór też mnie nie zachwycił. Jak na House jest zbyt spokojny i melodyjny. Oczywiście są podgatunki muzyki House, które polegają na spokojniejszych i bardziej melodyjnych brzmieniach takie jak Tropical House czy Melodic House, ale tylko ten pierwszy podgatunek mi się podoba.
W przypadku ,,ascend" jest on zbyt spokojny jak na Progressive House, a jednocześnie zbyt energetyczny i ma za mało tropikalnych elementów/brzmień jak na Tropical House. Ponadto sam drop ma nałożony jakiś dziwny filtr (?), przez który brzmi jakby był puszczony na jakimś słabej jakości głośniku. Szkoda, bo od ,,The Sky High" (który nawet nie doczekał się wydania na YT) ze stycznia nie było żadnego Progressive House w stylu NCS, a powiedzmy sobie szczerze trochę tego gatunku tutaj brakuje. Na szczęście jest nadzieja że w niedalekiej przyszłości coś takiego usłyszymy, ale niczego nie zdradzam żeby była niespodzianka :)

3. Lynxie, johnny joined - I Still Hear Your Voice
Gatunek: Dancepop

O ile poprzedni utwór można zaliczyć do rozczarowań to ten jest pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo skoczny z przyjemną atmosferą. Oczywiście dużo robi tutaj wokal, który jest bardzo dobrze wkomponowany w skoczny charakter dropów. Naprawdę wciągająca piosenka. Szkoda tylko że taka krótka :p

InternetSounds
1. Klopp & SVMBV - See You Tonight
Gatunek: Trap/Bass House

Klopp szybko wrócił, ale jego debiut był zdecydowanie lepszy. Wokal chopsy są irytujące. Nie pasują mi w ogóle do dropów. Za dużo tutaj jest chaosu i przerw w bicie co jeszcze bardziej mnie odpycha od tej piosenki. No panie Jürgen musi się bardziej postarać :D

2. Cyazon - HYDRA
Gatunek: Trance/Briddim

Po udanym debiucie na NCS Cyazon powraca tym razem na InternetSounds. Czy jego drugi utwór dorównuje poprzedniemu?
No niestety nie. Pierwszy drop jest dla mnie za szybki (o ironio) jak na tę atmosferę i te dźwięki typowe dla gatunku Midtempo. Wolę zdecydowanie mocniejszy, a jednocześnie wolniejszy rytm w tego typu gatunkach muzycznych. Potwierdza to drugi (dubstepowy) drop. On mi się już podoba i uważam że gdy Cyazon pokusił się zrobienie całego utworu w tym gatunku i dodał trochę więcej elementów żeby brzmiał ten drop ciekawiej, to mielibyśmy pierwszy dubstepowy banger w tym roku. Niestety tutaj również debiutancki utwór wypada o wiele lepiej. Szkoda, bo ten drugi drop naprawdę miał potencjał.

Podsumowanie
Jeśli miałbym określić ten tydzień jednym słowem to byłoby to ,,rozczarowujący". Tylko jeden mi się spodobał (,,I Still Hear Your Voice") po którym bym się tego nawet nie spodziewał. Nie zmienia to jednak faktu, że NCS nadal utrzymuje dobrą formę i nie wydaje zbędnych funk remixów czy dziwnych tiktokowych (ha tfu) piosenek, tylko faktycznie dobrą jakościowo muzykę. Wiadomo może być lepiej, ale po pierwsze - patrząc na poprzedni rok i to jakie rzeczy się wtedy działy to naprawdę nie można narzekać, a po drugie - następny tydzień zapowiada się obiecująco. Nie mówiąc o dalszej przyszłości mając na uwadze to jak wygląda aktualny rok w wykonaniu NCS i to jakie decyzje w sferze muzycznej zaczęli podejmować.
Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami i widzimy się za tydzień ;)

5

NCS Review #5

W tym tygodniu Progressive House, Dubstep i powrót J̶ü̶r̶g̶e̶n̶a̶ Kloppa oraz Cyazona.
Zapraszam wszystkich do komentarza poniżej ;)

Poprzednia część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16833042#comment-16833042

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

#NCSwizja

Ostatnia 10 runda (jutro finał)
Chorwacja vs Łotwa
Zapraszam do zabawy :)

Chorwacja: Lost Sky, Shiah Maisel - Lost pt. II


Łotwa: Tobu - Return To The Wild

Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWPGkdnA

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?