5

@BarcaaVEB nadal się dziwię że ludzie tak się podniecają zwykłym skinem w grze i są w stanie wydać na to chore pieniądze
No ale w tym wypadku to dobrze bo idzie na szczytny cel :)

0

@directedbyfcb aaa no to trochę zmienia postać rzeczy

0

@UriBoyka @clyde heh to chyba trzeba zacząć na każdą akcję charytatywną Dodę zapraszać jak takie efekty są :D

1

W ogóle jak to jest że gościu, który nie ma nawet 1 mln subów sprowadził na swojego live'a tylu znanych ludzi i zebrał taką kwotę?
Dla porównania ekipa fantasy przez 10 lat zebrała tyle co on w trakcie tego jednego live'a, a u nich co najwyżej piłkarzyki byli.
Nie pytam ze złośliwości czy coś tylko z ciekawości

0

@Czajka90 gdzie?
U mnie słonko świeci i trochę wiatr wieje

0

@takisobiektos nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem co ludzie w tym widzą. Kolorowy nożyk w grze i wielkie halo :D
Ale za gest i szczytny cel oczywiście szanuję

1

@Batys @Konradowskyy chcielibyście wiedzieć tutaj też te mniej znane utwory z 2016 a nie tylko klasyki? Bo mogę wrzucać w sumie wszystkie jakie wtedy wydali

2

2026 is 2016 pt II

Jakoś się tak złożyło że kompletnie zapomniałem żeby wstawić klasyki, które obchodzą 10 urodziny. Więc należy to nadrobić.
,,We Are" z ponad 118 milionami wyświetleń i 1,4 mln like'ów wydany 21 kwietnia.


Dzisiaj natomiast utwór powstały ze współpracy NCS z wytwórnią o nazwie FHM (Future House Music) - ,,Close". Skromne 4,2 mln wyświetleń, ale warto o nim wspomnieć bo później powstał bardziej znany remix, który osiągnął większy sukces niż oryginał co nieczęsto się zdarza


@Konradowskyy @Batys

1

@escarabajo dzięki

0

@Seneka dziękuję

0

@TR3YWAY to są oszczerstwa
Konto nie zostało wyczyszczone bo tam nic nie było :D
Dzięki

0

Wiem że któryś już raz proszę, ale mam trochę mało odpowiedzi więc jeśli macie 5 minut wolnego czasu to proszę o wypełnienie ankiety anonimowej
Dziękuję ;)
https://forms.cloud.microsoft/e/0swx35eNPc

0

@Katalończyk 99 dlatego napisałem spalony w cudzysłowie ;)

5

Jestem pewien że gdyby rekin strzelił bramkę tą częścią ciała która jest na ,,spalonym" to by te bramkę anulowali za zagranie ręką
Change my mind


0

@Laminedependencia strona nie istnieje

5

Laliga be like:
- Spalony wielkości błędu statystycznego - sprawdzony w 5 sekund ze 100% pewnością
- Chłop na kilometrowym spalonym - to trzeba na spokojnie usiąść i narysować

6

Nie ma hvja żeby oni w 5 sekund stwierdzili że jest taki spalony
Kolejny wał

5

W lalidze to trzeba wykupić jakiś pakiet premium żeby pokazywali powtórkę ze spalonym

0

Dla kogo była dedykowana ta bramka?

5

Dla wszystkich którzy muszą jutro wcześniej wstać (ja też) - łączymy się z Wami w bólu

1

@SuperTransfery dobra już chyba lepszego zastosowania dla tego utworu (Back From The Dead) nie będzie więc to dla Ciebie :D
Witamy z powrotem


1

@Konradowskyy no i bardzo dobrze
Teraz nie tylko na tu cierpię :D

0

@July_6_BcN heh tylko problem widzisz jest taki że ja treść tej teczki już ujawniłem więc nie masz tu mocy :D

1

@lithotripter no ja też tylko w robocie jestem niestety na nie skazany, a tak po cichu bez niczego siedzieć to lipa
I tak źle i tak niedobrze

0

@July_6_BcN ,,ja mam wszelką wiedzę na temat wszystkich użytkowników"
Ta? To powiedz jaki jest mój ulubiony utwór?

1

@lithotripter za późno, już to usłyszałem w radiu całe :(

1

@Kgorecki2500 jako nadworny zwolennik konsoli od Sony zgadzam się z przedmówcami @RomanGroza i @Gosciuu

1

0

0

@Gap12 mi tam się podoba :D
Ale mam coś spokojniejszego z techno


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?