DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BarcaaVEB nadal się dziwię że ludzie tak się podniecają zwykłym skinem w grze i są w stanie wydać na to chore pieniądze
No ale w tym wypadku to dobrze bo idzie na szczytny cel :)
0
@directedbyfcb aaa no to trochę zmienia postać rzeczy
0
@UriBoyka @clyde heh to chyba trzeba zacząć na każdą akcję charytatywną Dodę zapraszać jak takie efekty są :D
1
W ogóle jak to jest że gościu, który nie ma nawet 1 mln subów sprowadził na swojego live'a tylu znanych ludzi i zebrał taką kwotę?
Dla porównania ekipa fantasy przez 10 lat zebrała tyle co on w trakcie tego jednego live'a, a u nich co najwyżej piłkarzyki byli.
Nie pytam ze złośliwości czy coś tylko z ciekawości
0
@Czajka90 gdzie?
U mnie słonko świeci i trochę wiatr wieje
0
@takisobiektos nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem co ludzie w tym widzą. Kolorowy nożyk w grze i wielkie halo :D
Ale za gest i szczytny cel oczywiście szanuję
1
@Batys @Konradowskyy chcielibyście wiedzieć tutaj też te mniej znane utwory z 2016 a nie tylko klasyki? Bo mogę wrzucać w sumie wszystkie jakie wtedy wydali
2
2026 is 2016 pt II
Jakoś się tak złożyło że kompletnie zapomniałem żeby wstawić klasyki, które obchodzą 10 urodziny. Więc należy to nadrobić.
,,We Are" z ponad 118 milionami wyświetleń i 1,4 mln like'ów wydany 21 kwietnia.
Dzisiaj natomiast utwór powstały ze współpracy NCS z wytwórnią o nazwie FHM (Future House Music) - ,,Close". Skromne 4,2 mln wyświetleń, ale warto o nim wspomnieć bo później powstał bardziej znany remix, który osiągnął większy sukces niż oryginał co nieczęsto się zdarza
@Konradowskyy @Batys
1
@escarabajo dzięki
0
@Seneka dziękuję
0
@TR3YWAY to są oszczerstwa
Konto nie zostało wyczyszczone bo tam nic nie było :D
Dzięki
0
Wiem że któryś już raz proszę, ale mam trochę mało odpowiedzi więc jeśli macie 5 minut wolnego czasu to proszę o wypełnienie ankiety anonimowej
Dziękuję ;)
https://forms.cloud.microsoft/e/0swx35eNPc
0
@Katalończyk 99 dlatego napisałem spalony w cudzysłowie ;)
5
Jestem pewien że gdyby rekin strzelił bramkę tą częścią ciała która jest na ,,spalonym" to by te bramkę anulowali za zagranie ręką
Change my mind
0
@Laminedependencia strona nie istnieje
5
Laliga be like:
- Spalony wielkości błędu statystycznego - sprawdzony w 5 sekund ze 100% pewnością
- Chłop na kilometrowym spalonym - to trzeba na spokojnie usiąść i narysować
6
Nie ma hvja żeby oni w 5 sekund stwierdzili że jest taki spalony
Kolejny wał
5
W lalidze to trzeba wykupić jakiś pakiet premium żeby pokazywali powtórkę ze spalonym
0
Dla kogo była dedykowana ta bramka?
5
Dla wszystkich którzy muszą jutro wcześniej wstać (ja też) - łączymy się z Wami w bólu
1
@SuperTransfery dobra już chyba lepszego zastosowania dla tego utworu (Back From The Dead) nie będzie więc to dla Ciebie :D
Witamy z powrotem
1
@Konradowskyy no i bardzo dobrze
Teraz nie tylko na tu cierpię :D
0
@July_6_BcN heh tylko problem widzisz jest taki że ja treść tej teczki już ujawniłem więc nie masz tu mocy :D
1
@lithotripter no ja też tylko w robocie jestem niestety na nie skazany, a tak po cichu bez niczego siedzieć to lipa
I tak źle i tak niedobrze
0
@July_6_BcN ,,ja mam wszelką wiedzę na temat wszystkich użytkowników"
Ta? To powiedz jaki jest mój ulubiony utwór?
1
@lithotripter za późno, już to usłyszałem w radiu całe :(
1
@Kgorecki2500 jako nadworny zwolennik konsoli od Sony zgadzam się z przedmówcami @RomanGroza i @Gosciuu
1
O ja pier... co to jest?
https://zapodaj.net/images/e192d40dd02c7.jpg
@Konradowskyy @Batys
0
@pluszek
0
@Gap12 mi tam się podoba :D
Ale mam coś spokojniejszego z techno