DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 no jeśli to jest jedyna różnica między tymi wersjami to raczej nie warto (z mojej perspektywy) dopłacać kilku tysięcy. Nawet grając w 60 fps przy mniejszej jakości to te gry wyglądają bardzo ładnie (tym bardziej że mi nie zależy na tym żeby każdy najmniejszy listek na drzewie było widać XD)
0
@Kgorecki2500 nadal to wersja pro która chyba jakoś bardzo od slim czy podstawowej wersji się nie różni, więc bez problemu kupi za 2k czy nawet mniej tamte konsole, a czy dałoby się złożyć kompa z takimi parametrami jak PS5 za niecałe 2 tysie? Pytam z ciekawości nie że złośliwości bo nie wiem XD
1
@Kgorecki2500 sorry ale gdzie ty widziałeś PS5 za 4k?
I jeszcze pytanie uzupełniające - mówisz o wersji zwykłej czy pro z grami bo to spora różnica
Edit: dobra widzę, ale to wersja pro i to z jakiegoś sklepu co go pierwszy raz widzę więc slimke czy zwykłą wersję kupi o wiele taniej w MM lub ME
Prosz 3,5 na ME
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-playstation-5-pro-2tb-1
@marcin62 i tak wolę konsolę bo kupię ją raz na parę lat, nie muszę się martwić że co chwila muszę go ulepszać, online i tak nie gram więc to bez różnicy dla mnie.
Co nie zmienia faktu że konsola powinna być z zasady tańsza od kompa bo jeśli miałaby tę samą cenę to trochę bez sensu, bo na kompie można wiele innych rzeczy robić niż tylko grać :D
2
@Kgorecki2500 patrząc na to jak wyglądało to z PS5 to nie opłaca się kupować na premierę
Więc jak coś to kupi się jakąś slimke po kilku latach po niższej cenie jak będzie w co grać
7
Muzyczna propozycja #492
TWISTED, Crisys, ProdChxn, glossier - LUSTER
Gatunek: Brazilian Bass/Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16706555#comment-16706555
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@misterio jeden z niewielu fetyszy, których nie trzeba się wstydzić, a można nawet się chwalić
2
@Hosh i że dłużej słoneczko świeci :)
1
@Kgorecki2500 ja nie.
Nie jestem fanem Star warsów
Edit: jeszcze od EA to tym bardziej nie czekam XD
9
Ktoś się musiał nieźle napracować. 4 godziny materiału
0
18:06 i wciąż jakoś tak dziwnie jasno O_o
0
@FanBarcy88 wypełnione
Mam nadzieję że się odwdzięczysz w niedalekiej przyszłości bo też wrzucę swoją ankietę ;)
1
@DragonxNF
Taki mainstreamowy vibe Alana Walkera. Bardzo fajny, być może nawet kandydat do top 2026, mimo że wokal jest AI.
I tutaj właśnie przez wokal w tym (i w poprzednim) utworze narodził się hejt na Aditya'e.
Niektórzy dawali niskie oceny lub nawet odrzucali te piosenki za wokale AI i atakowali autora za to. W ten sposób Aditya napisał że nie będzie już wydawał więcej utworów na NCS przez ten hejt. Po tym oświadczeniu wielu (w tym ja) zaczęli go bronić i mówić że takie zachowanie wobec autora jest nie w porządku. Tak jak sam uważam - można krytykować utwór (byle to była konstruktywna krytyka), ale nie można atakować autora za to co zrobił. Tym bardziej że kwestia wokalu AI nie jest taka prosta. Otóż mniejsi twórcy muzyki często nie mogą sobie pozwolić na zatrudnienie profesjonalnego piosenkarza ze względów finansowych chociażby. Dlatego ja w muzyce będę tolerował wokal AI, ale nic ponad to.
Przy okazji nie wiadomo czy Aditya zrezygnował całkowicie z NCS, bo odpisał mi na mój komentarz na YT, w którym pisałem żeby nie rezygnował i że jego muzyka jest naprawdę fajna. Niestety ta odpowiedź była niejednoznaczna bo wysłał tylko emotkę puszczającą oczko i serduszko. Mam nadzieję że to znacza że jednak na NCS się jeszcze nie raz pojawi bo, Uwierzcie mi, ma naprawdę duży potencjał, a jego styl przypomina tego mainstreamowego Alana Walkera z 2015/16 roku więc tym bardziej chcę go widzieć często na NCS.
6
Muzyczna propozycja #491
Aditya Sharma - BAD IDEA
Gatunek: Electropop/Alan Walker vibe
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16703821#comment-16703821
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@Kgorecki2500 no dobrze może wyjątki są, może faktycznie masz fun itd. (szczerze Ci gratuluję i obyś dalej czerpał przyjemność z niej)
Ale to nie zmienia faktu że w tej grze jest tyle, czasem wręcz absurdalnych, wad, że się odechciewa grać, a co dopiero to kupić
Co chwila jakieś specjalne karty z dvpy, co tydzień się ucz od nowa grać, co tydzień musisz grać bo nie dasz rady nadrobić zaległości, glitche, sędziowie, odbitki...
Nawet jeśli kogoś interesuje tylko kariera to tam też jest wiele do poprawy (a nie zostanie ona w ogóle poprawiona, bo ten tryb jest oblewany ciepłym moczem przez renifery co roku więc nawet tam nie jest dobrze)
1
@Luciano99 bazując na jednym materiale od Flasha to zdobywanie goli w tej edycji przez pewien czas było okropnie trudne bo była obrona AI która blokowała wszystko więc strzelić się nie dało
No ale tak jak się rozpisałem wyżej - co tydzień ta gra wygląda inaczej
2
@Luciano99 teraz to już nawet menu nie zmieniają (polecam obejrzeć materiał który wyżej wysłałem)
@Kgorecki2500 nie no spoko, oczywiście że tak for fun to można sobie pograć
Tylko po pierwsze - po co kupować nową wersję skoro to samo można zrobić w poprzedniej edycji i zapłacić o wiele mniej, albo ograć starszą którą się posiada (tutaj oczywiście mówię bardziej o karierze, bo ten FUT to i tak bez sensu jest skoro jedyni grywalni zawodnicy to ci z co najmniej 90 tempa)
Po drugie - to co wspomniałem, nawet jak chcesz się pobawić i zrobić skład samych piłkarzy Barcelony to i tak musisz mieć jakieś specjalne wersje/karty bo ich podstawowe złote karty są bezużyteczne po miesiącu od premiery, a ci zawodnicy którzy nie mają wspomnianego 90 tempa to już w ogóle nie są grywalni w tej grze. Do tego doszły jeszcze te zdolności czy co to tam jest bez których nawet zawodnik oceniony na 99 byłby niegrywalny (Flash potwierdził chociażby Pogbą który miał strzały na 99 i ledwo tę piłkę kopał bo nie miał atrybutu do strzałów). Więc sorry ale jeżeli takie rzeczy są konieczne do normalnego grania to podziękuję
Jakby ktoś chciał sobie pograć for fun jakimiś wysokimi lub silnymi zawodnikami to jest od początku skazany na porażkę, bo od wielu lat w tej grze bardzo jest faworyzowane tempo. Bez niego nie da się grać
O formacjach i taktykach gry nie wspomnę, bo tam też nie możesz sobie ustawić tego jak chcesz (bo przegrasz), tylko musisz ustawić to tak jak gra chce (a i tak to się co tydzień zmienia z każdą aktualizacją XD)
1
@Kgorecki2500 słuchaj ja w ostatnią Fifę w jaką grałem to była 20
Obejrzałem kilkadziesiąt chyba filmów od niego i tylko utwierdziłem się w przekonaniu że odejście od tego produktu to była bardzo dobra decyzja
I nie tylko on tak uważa że ta gra już takie dno zaliczyła że jedynie jakaś rewolucja w kolejnej części może jakkolwiek jeszcze zainteresować kogokolwiek
1
@Kgorecki2500 rozpieszcza mówisz?
No nie wiem synu
1
@DragonxNF
Niby proste, niby generyczne, ale coś mnie w tym utworze urzekło.
Dodatek
RezaDead & Mxnvra - RAPTURE
Gatunek: Electro Industrial
6
Muzyczna propozycja #490
LOFIN, Jasq - DON'T STOP NOW
Gatunek: Speed Garage
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16700702#comment-16700702
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
Za ebiście to wyszło
Zresztą nie oszukujmy się - wszystko co jest z NCS-em (a zwłaszcza z akiną) musi być fajne :D
@Konradowskyy @Batys
2
@DragonxNF
Współpraca z Launch13 (odpowiedzialni są za promowanie właśnie tego typu muzyki, czyli funk, a wypromowali już kilka kawałków które są aktualnie popularne więc być może za niedługo COM BOTA będzie grane w shortsach na YT czy TitToku....jeeeej....dlaczego ten funk jest teraz tak popularny zamiast EDM to nie rozumiem)
https://www.launch13.com/about
7
Muzyczna propozycja #489
cape, crysstales - COM BOTA
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16696408#comment-16696408
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
3
@DragonxNF
Glitch Cat przywrócił/a stary, dobry Glitch hop'powy vibe z dawnych lat NCS. Również mocny kandydat do top 2026
Dodatek
DEVIL AARYA & Rxf Siemens - MADRUGADA
Gatunek: Jumstyle
6
Muzyczna propozycja #488
Glitch Cat - REACHOUT
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693793#comment-16693793
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
No to już na pewno będzie w moim top 2026. Bardzo fajny, skoczny, z takim vibem z 2016 roku. Tylko dlaczego taki krótki? :(
Podoba mi się bardzo to tło (mimo że chyba to AI)
5
Muzyczna propozycja #487
ZEXSING, MXRCURY, Pharmagut - Overdrive
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16691139#comment-16691139
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
2026 is 2016 pt II
Wczoraj kolejny klasyk świętował 10 lat. Ponad 46 milionów wyświetleń. I pomyśleć że ten sam autor teraz jest gwiazdą muzyki phonk pod pseudonimem ,,RAIZHELL"
@Konradowskyy @Batys
7
@NeroTFP1 jest jeszcze 1 z 10
1
@DragonxNF
Dzisiaj aż dwa dodatki
Stxrbøy, ya boi ivan & Fangz - Montagem Renascer
Gatunek: Funkstyle
MXRCVRY - DESAMOR
Gatunek: Funk