DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 rozpieszcza mówisz?
No nie wiem synu
1
@DragonxNF
Niby proste, niby generyczne, ale coś mnie w tym utworze urzekło.
Dodatek
RezaDead & Mxnvra - RAPTURE
Gatunek: Electro Industrial
6
Muzyczna propozycja #490
LOFIN, Jasq - DON'T STOP NOW
Gatunek: Speed Garage
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16700702#comment-16700702
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
Za ebiście to wyszło
Zresztą nie oszukujmy się - wszystko co jest z NCS-em (a zwłaszcza z akiną) musi być fajne :D
@Konradowskyy @Batys
2
@DragonxNF
Współpraca z Launch13 (odpowiedzialni są za promowanie właśnie tego typu muzyki, czyli funk, a wypromowali już kilka kawałków które są aktualnie popularne więc być może za niedługo COM BOTA będzie grane w shortsach na YT czy TitToku....jeeeej....dlaczego ten funk jest teraz tak popularny zamiast EDM to nie rozumiem)
https://www.launch13.com/about
7
Muzyczna propozycja #489
cape, crysstales - COM BOTA
Gatunek: Funk
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16696408#comment-16696408
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
3
@DragonxNF
Glitch Cat przywrócił/a stary, dobry Glitch hop'powy vibe z dawnych lat NCS. Również mocny kandydat do top 2026
Dodatek
DEVIL AARYA & Rxf Siemens - MADRUGADA
Gatunek: Jumstyle
6
Muzyczna propozycja #488
Glitch Cat - REACHOUT
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693793#comment-16693793
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@DragonxNF
No to już na pewno będzie w moim top 2026. Bardzo fajny, skoczny, z takim vibem z 2016 roku. Tylko dlaczego taki krótki? :(
Podoba mi się bardzo to tło (mimo że chyba to AI)
5
Muzyczna propozycja #487
ZEXSING, MXRCURY, Pharmagut - Overdrive
Gatunek: Complextro
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16691139#comment-16691139
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
2026 is 2016 pt II
Wczoraj kolejny klasyk świętował 10 lat. Ponad 46 milionów wyświetleń. I pomyśleć że ten sam autor teraz jest gwiazdą muzyki phonk pod pseudonimem ,,RAIZHELL"
@Konradowskyy @Batys
7
@NeroTFP1 jest jeszcze 1 z 10
1
@DragonxNF
Dzisiaj aż dwa dodatki
Stxrbøy, ya boi ivan & Fangz - Montagem Renascer
Gatunek: Funkstyle
MXRCVRY - DESAMOR
Gatunek: Funk
6
Muzyczna propozycja #486
Rameses B - Archangel
Gatunek: Witch House/Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16689042#comment-16689042
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@ifoa benzyna po 5,50?
Kurde chce do tej Unii
1
@July_6_BcN telewizor w domu:
https://zapodaj.net/images/751457c802335.jpg
1
@pt9 dla mnie wszyscy z Eleven są spoko (no może poza Marcinem Gazdą, ale on akurat rzadko komentuje mecze Barcy)
Topka to oczywiście Seba Chabiniak i Mateusz Święcicki
5
@pt9 to podobnie wygląda z sędziami - kibice Barcelony narzekają że sędziowie pomagają białym, a biali narzekają że sędziowie pomagają Barcelonie
Jak wiadomo kibice Barcelony mają rację więc w tym wypadku pewnie też :D
7
Muzyczna propozycja #485
Sean Pitaro - passport
Gatunek: Complextro/Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16682922#comment-16682922
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
25
Takimi meczami zaczyna się serię komentarzy o treści: ,,Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"
1
@DragonxNF
Widziałem, że ktoś uznał to za R&B. Może ktoś to zweryfikować, bo jakoś mi to nie pasuje XD
5
Muzyczna propozycja #484
BENJAMINRICH, Daniel Javan - Too Late
Gatunek: Trap Soul
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16680665#comment-16680665
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Kgorecki2500 wolisz Tivolta od Sarge'a?
To chyba jesteś jednym z nielicznych
3
Właśnie się dowiedziałem że Chuck Norris nie żyje :(
Legenda mojego dzieciństwa (co prawda znałem go tylko z memów ale jednak)
2
@DragonxNF
TWISTED zaczyna być naprawdę dobry w ten Witch House
Dzisiaj pierwszy dodatek z InternetSounds. Funk, ale naprawdę spoko
Svlient & CAIRO! - CAN'T STOP
Gatunek: Funk
7
Muzyczna propozycja #483
TWISTED, STM, kellapsage, glossier - ISORIA
Gatunek: Witch House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16677607#comment-16677607
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@Safrani podejrzewam że The Last Of Us, GTAV, RDR2, Wiedźmin 3
Grałem tylko w pierwszą pozycję i jeśli tak jest to się bardzo zgadzam
1
@DragonxNF
Kolejny mocny kandydat do top 2026.
Na początku go nie lubiłem, ale teraz uważam że kawał naprawdę dobrego DnB. A czerwony kolor nawet dobrze tu pasuje
6
Muzyczna propozycja #482
Crumb Pit - Just The Way It Goes
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16674440#comment-16674440
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
No cóż...
https://yt3.ggpht.com/sUlFNBD91R4NtQQlkSHFE1dX22yZBDbp1kqs9lA1M-sJJDjSusEOJUrYyvU3K0JyTC09mkwhzYcejA=s1600-rw-nd-v1
,,Let's get this show on the road"
Jutro o 23