1

@Kgorecki2500 rozpieszcza mówisz?
No nie wiem synu


1

@DragonxNF
Niby proste, niby generyczne, ale coś mnie w tym utworze urzekło.
Dodatek
RezaDead & Mxnvra - RAPTURE
Gatunek: Electro Industrial


6

Muzyczna propozycja #490

LOFIN, Jasq - DON'T STOP NOW
Gatunek: Speed Garage


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16700702#comment-16700702

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

Za ebiście to wyszło
Zresztą nie oszukujmy się - wszystko co jest z NCS-em (a zwłaszcza z akiną) musi być fajne :D


@Konradowskyy @Batys

2

@DragonxNF
Współpraca z Launch13 (odpowiedzialni są za promowanie właśnie tego typu muzyki, czyli funk, a wypromowali już kilka kawałków które są aktualnie popularne więc być może za niedługo COM BOTA będzie grane w shortsach na YT czy TitToku....jeeeej....dlaczego ten funk jest teraz tak popularny zamiast EDM to nie rozumiem)
https://www.launch13.com/about

7

Muzyczna propozycja #489

cape, crysstales - COM BOTA
Gatunek: Funk


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16696408#comment-16696408

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

3

@DragonxNF
Glitch Cat przywrócił/a stary, dobry Glitch hop'powy vibe z dawnych lat NCS. Również mocny kandydat do top 2026
Dodatek
DEVIL AARYA & Rxf Siemens - MADRUGADA
Gatunek: Jumstyle


6

Muzyczna propozycja #488

Glitch Cat - REACHOUT
Gatunek: Complextro


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693793#comment-16693793

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@DragonxNF
No to już na pewno będzie w moim top 2026. Bardzo fajny, skoczny, z takim vibem z 2016 roku. Tylko dlaczego taki krótki? :(
Podoba mi się bardzo to tło (mimo że chyba to AI)

5

Muzyczna propozycja #487

ZEXSING, MXRCURY, Pharmagut - Overdrive
Gatunek: Complextro


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16691139#comment-16691139

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

2026 is 2016 pt II

Wczoraj kolejny klasyk świętował 10 lat. Ponad 46 milionów wyświetleń. I pomyśleć że ten sam autor teraz jest gwiazdą muzyki phonk pod pseudonimem ,,RAIZHELL"


@Konradowskyy @Batys

7

@NeroTFP1 jest jeszcze 1 z 10

1

@DragonxNF
Dzisiaj aż dwa dodatki
Stxrbøy, ya boi ivan & Fangz - Montagem Renascer
Gatunek: Funkstyle



MXRCVRY - DESAMOR
Gatunek: Funk

6

Muzyczna propozycja #486

Rameses B - Archangel
Gatunek: Witch House/Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16689042#comment-16689042

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

2

@ifoa benzyna po 5,50?
Kurde chce do tej Unii

1

1

@pt9 dla mnie wszyscy z Eleven są spoko (no może poza Marcinem Gazdą, ale on akurat rzadko komentuje mecze Barcy)
Topka to oczywiście Seba Chabiniak i Mateusz Święcicki

5

@pt9 to podobnie wygląda z sędziami - kibice Barcelony narzekają że sędziowie pomagają białym, a biali narzekają że sędziowie pomagają Barcelonie
Jak wiadomo kibice Barcelony mają rację więc w tym wypadku pewnie też :D

7

Muzyczna propozycja #485

Sean Pitaro - passport
Gatunek: Complextro/Electropop


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16682922#comment-16682922

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

25

Takimi meczami zaczyna się serię komentarzy o treści: ,,Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo"

1

@DragonxNF
Widziałem, że ktoś uznał to za R&B. Może ktoś to zweryfikować, bo jakoś mi to nie pasuje XD

5

Muzyczna propozycja #484

BENJAMINRICH, Daniel Javan - Too Late
Gatunek: Trap Soul


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16680665#comment-16680665

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Kgorecki2500 wolisz Tivolta od Sarge'a?
To chyba jesteś jednym z nielicznych

3

Właśnie się dowiedziałem że Chuck Norris nie żyje :(
Legenda mojego dzieciństwa (co prawda znałem go tylko z memów ale jednak)

2

@DragonxNF
TWISTED zaczyna być naprawdę dobry w ten Witch House
Dzisiaj pierwszy dodatek z InternetSounds. Funk, ale naprawdę spoko

Svlient & CAIRO! - CAN'T STOP
Gatunek: Funk


7

Muzyczna propozycja #483

TWISTED, STM, kellapsage, glossier - ISORIA
Gatunek: Witch House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16677607#comment-16677607

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Safrani podejrzewam że The Last Of Us, GTAV, RDR2, Wiedźmin 3
Grałem tylko w pierwszą pozycję i jeśli tak jest to się bardzo zgadzam

1

@DragonxNF
Kolejny mocny kandydat do top 2026.
Na początku go nie lubiłem, ale teraz uważam że kawał naprawdę dobrego DnB. A czerwony kolor nawet dobrze tu pasuje

6

Muzyczna propozycja #482

Crumb Pit - Just The Way It Goes
Gatunek: Dancefloor Drum & Bass


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16674440#comment-16674440

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?