DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys no dobrze a dopytam tak jeszcze z ciekawości - a remixy?
Bo ich już trochę było (a co najlepsze jeden klasyk to jest remix)
6
Muzyczna propozycja #479
ARIA, HXPETRAIN - Hundred Proof
Gatunek: Electropop
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16660134#comment-16660134
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
4
@Bocheno1 chyba animowanym alkoholikiem
Prawda @July_6_BcN ?
0
@qbsonFCBarca nooo tak
Znaczy ja się nie znam na gatunkach więc piszę tylko tak jak najczęściej podają informacje, a tylko czasem coś od siebie dorzucę
A House to jest podgatunek EDM więc wszystko się zgadza :D
Edit: ale widzę że muzyka od Elektronomii nadal wzbudza duże poruszenie XD
1
@Batys heh ponownie :D
Czyli Cieszysz się że nie jest to wydane na oficjalnym kanale NCS
Edit: to w sumie Jesteś wśród tych którzy wolą dostawać coś nowego niż zmienione wersje dawnych klasyków
1
@DragonxNF
Po prawie 4 latach legenda wróciła na NCS ze swoim najpopularniejszym utworem ,,Sky High" w nowoczesnej odsłonie wraz z wokalem (podejrzenie AI, ale niepotwierdzone)...no właśnie nie do końca
Owszem to jest utworów należący do NCS, ale z jakiegoś powodu nie został on udostępniony na oficjalnym kanale YouTube. Dlaczego?
Tego nikt nie wie, ale są pewne przypuszczenia
Po pierwsze - utwory od Elektronomii nie są lubiane przez wszystkich (bardzo często ludzie albo je kochają albo nienawidzą. Nic pomiędzy).
Po drugie - nie ukrywajmy, jest to ,,Sky High" z wokalem, czyli prawie nic nowego, a część społeczności NCS nie lubi drugich części czy wręcz identycznie brzmiących utworów. Chcą po prostu cały czas czegoś nowego i oryginalnego. Ponadto ta sama część społeczności nie lubi bazowania na nostalgii i uważa że takie gatunki jak np. House z 2014 roku powinny już być historią na NCS do której nie powinno się wracać
Po trzecie - mam wrażenie że między Elektronomią a NCS jest jakiś mały konflikt, przez który sam autor ,,The Sky High" nie zgodził się na udostępnienie go na kanale YouTube przez NCS
Cieszmy się przynajmniej że go mamy.
W mojej opinii to bardzo mocny kandydat do top 2026
7
Muzyczna propozycja #478
Elektronomia - The Sky High
Gatunek: House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16655466#comment-16655466
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@pers a witam nowego użytkownika
Tradycyjnie - jaki miałeś nick, ile obserwujesz tę stronę?
2
Nie wyobrażam sobie że coś takiego robi Balde
1
@DragonxNF
Witam w 2026 roku. A powinienem raczej powiedzieć w 2016 pt II ;)
5
Muzyczna propozycja #477
Rameses B - All In My Head
Gatunek: Hardcore/Dancefloor Drum & Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16652185#comment-16652185
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@DragonxNF
Tym utworem kończymy (rekordowy pod względem liczby dodanych utworów do mojej playlisty - 77) 2025 rok i od jutra zaczynamy 2016 część druga :D
Możecie pisać jak wam się miniony rok podobał w wykonaniu NCS
5
Muzyczna propozycja #476
ALTOLESS - where have u gone?
Gatunek: Brazilian Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16649376#comment-16649376
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@DragonxNF
Czy ja coś muszę pisać?
Lekko zmodyfikowana pierwsza część z wokalem, która jest lepsza (zero zaskoczenia)
Nic tylko się cieszyć z kolejnej ,,nowej" wersji starego hitu
7
Muzyczna propozycja #475
Lost Sky, Shiah Maisel - Lost pt. II
Gatunek: Trap
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16645821#comment-16645821
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
5
Polska gurom
0
@Bocheno1 dobra pytam serio o co chodzi bo ja nie w temacie :D
Edit: dobra nieważne, już wiem XD
2
@Kgorecki2500 mi się jeszcze bardzo podobał z tymi superchrupkami co dawały jakieś supermoce Scoobyemu
Tylko nie pamiętam nazwy niestety
0
@Kgorecki2500 dobra już nie musisz zachęcać
Zagram jak będzie na promocji :D
2
2026 is 2016 pt II
I kolejna już dycha stuknęła
Tym razem wczoraj ,,I remember U" od Cartoon i Jejá.
Ponad 16 milionów wyświetleń
Trzeba przyznać chłopaki nie tylko potrafią w DnB, ale też w teledyski
@Konradowskyy @Batys
1
@Kgorecki2500 trudniejsze od Cuphead albo Hollow Knight'a?
7
Muzyczna propozycja #474
Fijimar - breakup2breakup
Gatunek: Electro House
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16641372#comment-16641372
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
1
@DragonxNF
Tak dobrze Słyszycie - to jest cover popularnego utworu od Unknown Brain o tym samym tytule (zresztą słychać też charakterystyczny fragment wokalu ,,Can I be your superhero").
Genialne wykonanie i o wiele lepszy pomysł niż funk remixy. Bez problemu wylądowałby w top 2025. Podobno też stał się bardzo popularny (czego niestety na razie nie widać w wyświetleniach)
6
Muzyczna propozycja #473
Alex Hagen - Superhero
Gatunek: Electropop/Future Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16635104#comment-16635104
@esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
2
@pawelpi04 wpłacone i podbijam
Zdrowia dla małego ;)
1
@DragonxNF
Wiem, wiem ,,dziwactwa" miały być jako dodatek do muzycznych propozycji, ale tutaj nie mogłem tego zrobić ze względu na to jak bardzo mi się to podoba (bez wahania dałbym go do top 2025). Nie wiem co się tu właściwie dzieje, ale mnie buja XD
5
Muzyczna propozycja #472
GASPXR & CR0T0N - DOWN HERE
Gatunek: Krushclub
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16632306#comment-16632306
@esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie
0
@Szklaner wydaje mi się że Ranczo
2
@DragonxNF
Pewnie Zastanawiacie się co to za dziwne logo
Otóż mniej więcej w połowie 2025 roku właściciele NCS stworzyli kolejną wytwórnię muzyczną o nazwie ,,InternetSounds". Nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie ona funkcjonuje, ale z tego co się orientuję to InternetSounds jest ,,siostrzaną" wytwórnią NCS w przeciwieństwie do Arcade, który jest ,,pod" NCS. W każdym razie właściciele są ci sami, ALE nie wszystkie utwory są pozbawione praw autorskich (nie jest ich dużo ale są).
Dlaczego ta wytwórnia powstała i jaką muzykę udostępniają?
Nie ma żadnej potwierdzonej informacji dlaczego właściciele NCS zdecydowali się rozpocząć ten projekt, ale podejrzewam że było to spowodowane niezadowoleniem fanów wynikającym z dużej liczby funku na głównej wytwórni. I to się raczej potwierdza, bo teraz funk jeśli się pojawia to głównie na InternetSounds (dlatego też nie polecam słuchać utworów sprzed ,,IKARI". Proszę, nie róbcie tego). Ponadto pewnie w ten sposób chcą trafić do szerszego grona odbiorców i jednocześnie nie psuć kartoteki głównej wytwórni.
Co do gatunków - cóż... wszystko. Dosłownie wszystko. Ja bym powiedział że wszystkie ,,dziwactwa" jakie NCS bierze to wydaje właśnie na InternetSounds.
Dlatego też utwory krótsze niż 2 minuty i te ,,dziwne" będę udostępniał jako dodatek do muzycznych propozycji (dlatego polecam śledzić też komentarze poniżej)
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie w miarę możliwości i mojej wiedzy postaram się na nie odpowiedzieć ;)
6
Muzyczna propozycja #471
MXRCVRY - IKARI
Gatunek: Brazilian Bass
Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16629606#comment-16629606
@esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie