2

@DragonxNF
Jest to na tyle fajne że musiałem ten utwór uwzględnić osobno w propozycjach

7

Muzyczna propozycja #496

Igrxs & Anæth - Empty Stares
Gatunek: Jumpstyle/Melodic Dubstep/Hardwave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16718372#comment-16718372

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Sulimo znam ten ból :/
Na przyszłość pisz sobie najpierw na jakimś notatniku, a później skopiuj i wklej

5

Prowadzący omnibusa pyta się Natalii Przybysz kto wygra?
Natalia: Miłka
Prowadzący: Dlaczego?
N: Bo jest dziewczyną
XD

Spojler: Miłka przegrała

1

@Batys leci co chwila w radiu u mnie w pracy więc niedługo będzie ona przeze mnie znienawidzona :D

2

@Kgorecki2500 siebie by oclił

3

2026 is 2026 pt II

I dzisiaj kolejny klasyk z NCS świętuje swoje 10 urodziny - ,,Back From The Dead" Ponad 19 mln wyświetleń
Szkoda że Desmeon już nie tworzy muzyki, brakuje takiego drumstepu na NCS :(


@Konradowskyy @Batys

0

@cracker no u mnie to raczej początek będzie spokojny :D
Jakiś darmowy program, słuchawki te co mam i tyle. Zwłaszcza że nie mam żadnego pojęcia o tworzeniu muzyki więc najpierw jakieś podstawy

1

@macio_944 no ja też zamierzam po pracy dyplomowej chociaż spróbować coś zrobić na jakimś programie
Długo już się do tego zbieram, ale myślę że już jest raczej bliżej niż dalej

2

Możecie być zainteresowani ;)
Ogólnie polecam kanał bo kilka już gatunków zrobił jakby ktoś chciał się pouczyć tworzenia muzyki elektronicznej
Ponadto nie mogę nie wspomnieć o tym że Andromedik jest dobrze znany na NCS, a wokal który słychać było również w jednym z utworów z NCS pt. ,,Freaky"
Nieźle się złożyło :D


@macio_944 @esem91 @Konradowskyy @Batys

5

@NeroTFP1 nie oglądałem go (niestety, bo zacząłem dużo później śledzić Barçe), ale wydaję mi się że tym co go wyróżnia i sprawia że nikt inny tego nie robi tak jak zauważył @Criss18Barca jest to że on po prostu się bawił z piłką na boisku. Inni raczej starają się grać skutecznie, bezbłędnie, a on raczej stawiał na dobrą zabawę z piłką. Oczywiście jego niesamowite umiejętności też mu w tym pomagały

2

@DragonxNF
CERES to kolejna duża postać w muzyce (przynajmniej tak mówią). W sumie na to też wskazują liczby, bo robi miesięcznie ponad 3 mln odtworzeń na Spotify

6

Muzyczna propozycja #495

CERES, TAME - Pull Me Down
Gatunek: Techno/Future Rave


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16716063#comment-16716063

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

1

@Konradowskyy oj to nie mam niczego takiego, niestety
Zresztą jakoś dużo tych horrorów nie przeczytałem więc i tak moja znajomość tego gatunku jest bardzo ograniczona :D

1

@macio_944 a Ty nienawidzisz muzyki elektronicznej ;)

2

@DragonxNF
Hehe prima aprillis
No chyba nie myśleliście że wcześniejsza propozycja z dzisiaj była na poważnie :D

7

Muzyczna propozycja #494

Rameses B, eerie - Gamble
Gatunek: Witch House


Link do poprzedniej propozycji:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16710621#comment-16710621

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie

16

N̶i̶e̶Muzyczna propozycja #01042026

Arrivederci - Robotnicy Kablociągu
Gatunek: Panie, nie interesuj się pan, dobre?


@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie @Szklaner @Giwera

5

"Bastoni przedkłada inteligencję i przewidywanie nad agresję; Nie jest typem krzykacza - raczej inteligencja, spokój, jakość"
No tak...


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ankara Zalewski Ankara Zalewski

4

Jak się wydarł piskliwie XDDD

1

Jest jakaś memiczna/kultowa liczba ze Świata według Kiepskich?
@Giwera @Szklaner

2

@macio_944 husaria wjeżdża na pełnej :D
(I tak nie mam żadnych oczekiwań wobec tej repki)

1

@Konradowskyy ale to nie tylko w grach tak się dzieje
Ogólnie poziom muzyki mainstreamowej bardzo spadł i albo dostajemy byle co, albo remixy starych hitów które tylko psują te klasyki
Dlatego ja nie słucham radia, mainstreamowej muzyki tylko pozostaję przy NCS. Wiadomo że to nie jest to co kiedyś, ale nadal potrafią wydać dużo fajnych piosenek od wykonawców i w takich gatunkach jakich się teraz nie słyszy (dzisiejsza propozycja temu dowodzi)
Kiedyś EDM było więcej i było lepiej. I komu to przeszkadzało :D

2

@Konradowskyy właśnie się dowiedziałem że w 15 było Avicii - The Nights
Ehh czasy kiedy EA się jeszcze starało, a twórcy gier znali się na muzyce

2

@Frimpong ja i tak wolę ten banger z 14



Edit: i jeszcze to

2

@AmigoBlancos no ale oznaczaj @Szklaner i @Giwera na przyszłość :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?