2

@BorzyKrzys W latach 90 wszyscy grali w piłke na różnych boiskach - gdzie są efekty? To jest spłycenie tematu.

0

Trzeba ogarnąć obrone w przyszłym sezonie. PSG robi cuda w ataku, ale i w obronie są bardzo solidni. To nas od nich odróżnia i dlatego nie graliśmy z nimi w finale LM.

0

To wszystko przez Tebasa bo nie przełożył im meczu w lidze. Nie będą przecież grali w jakimś pucharze Tymbarka - wolą odpocząć. Liga ważniejsza.

5

Brawo PSG - zrobiliście to co zrobić musieliście... a teraz mam nadzieje, że Chelsea jakimś cudem wygra ten finał.

0

Gdyby nie czerwona kartka Szczęsnego to w Superpucharze myśle, że dostaliby wtedy z 7 bramek. Dzisiaj jeśli PSG grałoby na 100% przez 90 minut to też mogłoby się o to postarać, ale raczej nie ma na to szans biorąc pod uwage zmęczenie sezonem.

4

Messi z Suarezem bez kolan i Busquetsem na wózku inwalidzkim nie wyglądali gorzej niż real w tym meczu.

1

@Kapitan hawk Te statystyki wyglądają lepiej niż gra realu. Mogło spokojnie być 5-0.

0

@mrboom A co ma Marciniak zrobić w tym meczu, piłke zabrać PSG?

0

Vinicius od momentu gdy nie wygrał balona to nie wiem czy zagrał 5 dobrych spotkań. Mam nadzieje, że tak już zostanie.

7

Czy Marciniak właśnie zatrzymał kontre 3 na 3 gdy piłkarz nie miał urazu głowy?

4

Enrique to jest Pan Trener. To jest esencja futbolu co gra to dziadowskie PSG.

6

Przynajmniej odpoczną na Osasune.

0

Flashbacki z meczów z Barceloną mają chłopaki.

5



Znamy najgłupszy news tygodnia.

14

@Pawel13sz Z Interem w LM to obrona przegrała, a nie atak ;p

2

@blakkudium Jeszcze rok temu taki był hype na tego Gąsiorowskiego, Ćwiąkała o nim filmiki robił, chłop miał iść za grube miliony, a teraz go PSV za 10 baniek bierze?

1

@CurryTheGoat30 Wróci, wróci, Neymar jest grzany od prawie 10 lat.

0



Pięknie zagrał na podbicie kontraktu.

2

@kulek22 On albo Neymar.

0



To jest prawdziwy tier 1, podaje tylko sprawdzone informacje.

1

@Pomimo27 A co ma Deco do tego, że Barcelona nadal nie jest w 100% sprawna finansowo? ;p

2

@Roobo Wypożyczymy Rashforda i na tym się skończy.

0

Laporta lubi Leao, zaraz będą nowe plotki, pewnie jeszcze dzisiaj.

1

Może to i na dobre wyszło - jeśli teraz są takie jaja z nim to przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu byłoby podobnie. Problem jest tylko taki, że nie ma za bardzo dostępnych lewoskrzydłowych na rynku...

0

No i w porządku, koniec szopki.

0

@jacobFCB Nic nie wie, ale jako jedyny pisał np. że Deco leci na Ibize, a nie do Bilbao. Oczywiście jest to farmazoniarz, ale swoje dojścia ma.

21

@kuz Mnie bolał pierwsze 2 dni, ale tak na chłodno to zagraliśmy straszną padake w obronie. Jak można stracić 7 bramek z taką drużyną... przecież to jest jakieś kuriozum.

1

Za moich czasów to piłkarze grali na Podlasiu i cieszyli się jak piłka była.

3

@blakkudium Dla mnie on jest zbyt drewniany na Barcelone. Wolałbym lewego obrońce. Na prawej może grać Eric.

0

@doc Nie możesz zostawić pustego numeru bo wtedy masz w kadrze jednego zawodnika mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?