Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys W latach 90 wszyscy grali w piłke na różnych boiskach - gdzie są efekty? To jest spłycenie tematu.
0
Trzeba ogarnąć obrone w przyszłym sezonie. PSG robi cuda w ataku, ale i w obronie są bardzo solidni. To nas od nich odróżnia i dlatego nie graliśmy z nimi w finale LM.
0
To wszystko przez Tebasa bo nie przełożył im meczu w lidze. Nie będą przecież grali w jakimś pucharze Tymbarka - wolą odpocząć. Liga ważniejsza.
5
Brawo PSG - zrobiliście to co zrobić musieliście... a teraz mam nadzieje, że Chelsea jakimś cudem wygra ten finał.
0
Gdyby nie czerwona kartka Szczęsnego to w Superpucharze myśle, że dostaliby wtedy z 7 bramek. Dzisiaj jeśli PSG grałoby na 100% przez 90 minut to też mogłoby się o to postarać, ale raczej nie ma na to szans biorąc pod uwage zmęczenie sezonem.
4
Messi z Suarezem bez kolan i Busquetsem na wózku inwalidzkim nie wyglądali gorzej niż real w tym meczu.
1
@Kapitan hawk Te statystyki wyglądają lepiej niż gra realu. Mogło spokojnie być 5-0.
0
@mrboom A co ma Marciniak zrobić w tym meczu, piłke zabrać PSG?
0
Vinicius od momentu gdy nie wygrał balona to nie wiem czy zagrał 5 dobrych spotkań. Mam nadzieje, że tak już zostanie.
7
Czy Marciniak właśnie zatrzymał kontre 3 na 3 gdy piłkarz nie miał urazu głowy?
4
Enrique to jest Pan Trener. To jest esencja futbolu co gra to dziadowskie PSG.
6
Przynajmniej odpoczną na Osasune.
0
Flashbacki z meczów z Barceloną mają chłopaki.
5
Znamy najgłupszy news tygodnia.
14
@Pawel13sz Z Interem w LM to obrona przegrała, a nie atak ;p
2
@blakkudium Jeszcze rok temu taki był hype na tego Gąsiorowskiego, Ćwiąkała o nim filmiki robił, chłop miał iść za grube miliony, a teraz go PSV za 10 baniek bierze?
1
@CurryTheGoat30 Wróci, wróci, Neymar jest grzany od prawie 10 lat.
0
Pięknie zagrał na podbicie kontraktu.
2
@kulek22 On albo Neymar.
0
To jest prawdziwy tier 1, podaje tylko sprawdzone informacje.
1
@Pomimo27 A co ma Deco do tego, że Barcelona nadal nie jest w 100% sprawna finansowo? ;p
2
@Roobo Wypożyczymy Rashforda i na tym się skończy.
0
Laporta lubi Leao, zaraz będą nowe plotki, pewnie jeszcze dzisiaj.
1
Może to i na dobre wyszło - jeśli teraz są takie jaja z nim to przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu byłoby podobnie. Problem jest tylko taki, że nie ma za bardzo dostępnych lewoskrzydłowych na rynku...
0
No i w porządku, koniec szopki.
0
@jacobFCB Nic nie wie, ale jako jedyny pisał np. że Deco leci na Ibize, a nie do Bilbao. Oczywiście jest to farmazoniarz, ale swoje dojścia ma.
21
@kuz Mnie bolał pierwsze 2 dni, ale tak na chłodno to zagraliśmy straszną padake w obronie. Jak można stracić 7 bramek z taką drużyną... przecież to jest jakieś kuriozum.
1
Za moich czasów to piłkarze grali na Podlasiu i cieszyli się jak piłka była.
3
@blakkudium Dla mnie on jest zbyt drewniany na Barcelone. Wolałbym lewego obrońce. Na prawej może grać Eric.
0
@doc Nie możesz zostawić pustego numeru bo wtedy masz w kadrze jednego zawodnika mniej.