1

Może to i na dobre wyszło - jeśli teraz są takie jaja z nim to przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu byłoby podobnie. Problem jest tylko taki, że nie ma za bardzo dostępnych lewoskrzydłowych na rynku...

0

No i w porządku, koniec szopki.

0

@jacobFCB Nic nie wie, ale jako jedyny pisał np. że Deco leci na Ibize, a nie do Bilbao. Oczywiście jest to farmazoniarz, ale swoje dojścia ma.

21

@kuz Mnie bolał pierwsze 2 dni, ale tak na chłodno to zagraliśmy straszną padake w obronie. Jak można stracić 7 bramek z taką drużyną... przecież to jest jakieś kuriozum.

1

Za moich czasów to piłkarze grali na Podlasiu i cieszyli się jak piłka była.

3

@blakkudium Dla mnie on jest zbyt drewniany na Barcelone. Wolałbym lewego obrońce. Na prawej może grać Eric.

0

@doc Nie możesz zostawić pustego numeru bo wtedy masz w kadrze jednego zawodnika mniej.

1

@doc To komu dałbyś te 10 na sezon? Bo ktoś musi mieć? Raphinhi? A za rok byś mu zabrał? ;p

0

@vadner I tak by to robił w presezonie. Dopóki nie wygrają tego turnieju to niech męczą się jak najdłużej.

9

Juventus myślał, że jest drugi mecz czy o co tu chodzi?

0

Nie widze dla Niego przyszłości w tej drużynie z tym wyprowadzeniem piłki.

3



El Cashico

0

@PatrykBarca Zdecydowanie można mieć zastrzeżenia co do jego pracy w lidze bo oddali dwa bardzo głupie mistrzostwa przeciętnym drużynom, ale ogólnie, to w perspektywie lat, myśle, że zatęsknią za nim w Mediolanie.

0

@JohnKennedy Do kiedy ban na poprzednim koncie?

0

Swoją drogą Inzaghi to jednak jest pan trener. Najpierw zrobił z Interem dwa finały LM, a jeden mógł na spokojnie wygrać, z kadrą, nie oszukujmy się - przeciętną. Teraz kilka tygodni po przyjściu do Al Hilal robi ćwierćfinał KMŚ eliminując z City. Najlepsze jest to, że gdybyśmy odprawili Inter w grupie w sezonie 22/23 to pewnie by wyleciał bo wtedy jego posada wisiała na włosku.

5

@KonopaaEagle A po co nam 31 letni rezerwowy? Mało to mamy pomocników?

3

@Robert_Kubica @AlexDark00 Szampan schłodzony? Nie na długo na twoje nieszczęście.

2

Inter powinien 2-0 przegrywać.

0

@Martwy Przecież on do Napoli idzie. Nie wyląduje nigdy w Barcelonie, spokojnie.

4



Przecież to jakiś cyrk. Nazwisko... oni nawet litere w imieniu zgubili.

7



Nie mogę się doczekać jego powrotu. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy po kontuzji nie będzie śladu. Świetnie się oglądało te kilka spotkań z jego udziałem w poprzednim sezonie.

1

Strzelają tymi ślepakami, któryś z tych "dziennikarzy" trafi. W końcu nikt ich za to nie rozlicza.

2

@Herato Każdy z nich jest innej narodowości.

3

Jak ktoś się nie chce potrzebnie denerwować to radziłbym całkowicie odciąć się od transferowych plotek w Barcelonie w tym tygodniu.

10

@draxidox Powiedz coś o kaszojadach to przestaną.

0

@vangoor Jeśli faktycznie tak będzie wyglądać to bardzo ładna.

5

Tak szczerze to widziałem mecze Barcelony z Realem w poprzednim sezonie, które były bardziej jednostronne. 4-0 to nie jest zły wynik jakkolwiek to brzmi.

1

Szok i niedowierzanie.

2

@arkon____ Dziadek Messi robił to samo na Mundialu i go wygrał.

0

No nie jest to zbyt przyjemny mecz do oglądania. Przerwy non stop, ale to w sumie lepiej dla Interu bo PSG nie może się rozpędzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?