Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może to i na dobre wyszło - jeśli teraz są takie jaja z nim to przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu byłoby podobnie. Problem jest tylko taki, że nie ma za bardzo dostępnych lewoskrzydłowych na rynku...
0
No i w porządku, koniec szopki.
0
@jacobFCB Nic nie wie, ale jako jedyny pisał np. że Deco leci na Ibize, a nie do Bilbao. Oczywiście jest to farmazoniarz, ale swoje dojścia ma.
21
@kuz Mnie bolał pierwsze 2 dni, ale tak na chłodno to zagraliśmy straszną padake w obronie. Jak można stracić 7 bramek z taką drużyną... przecież to jest jakieś kuriozum.
1
Za moich czasów to piłkarze grali na Podlasiu i cieszyli się jak piłka była.
3
@blakkudium Dla mnie on jest zbyt drewniany na Barcelone. Wolałbym lewego obrońce. Na prawej może grać Eric.
0
@doc Nie możesz zostawić pustego numeru bo wtedy masz w kadrze jednego zawodnika mniej.
1
@doc To komu dałbyś te 10 na sezon? Bo ktoś musi mieć? Raphinhi? A za rok byś mu zabrał? ;p
0
@vadner I tak by to robił w presezonie. Dopóki nie wygrają tego turnieju to niech męczą się jak najdłużej.
9
Juventus myślał, że jest drugi mecz czy o co tu chodzi?
0
Nie widze dla Niego przyszłości w tej drużynie z tym wyprowadzeniem piłki.
3
El Cashico
0
@PatrykBarca Zdecydowanie można mieć zastrzeżenia co do jego pracy w lidze bo oddali dwa bardzo głupie mistrzostwa przeciętnym drużynom, ale ogólnie, to w perspektywie lat, myśle, że zatęsknią za nim w Mediolanie.
0
@JohnKennedy Do kiedy ban na poprzednim koncie?
0
Swoją drogą Inzaghi to jednak jest pan trener. Najpierw zrobił z Interem dwa finały LM, a jeden mógł na spokojnie wygrać, z kadrą, nie oszukujmy się - przeciętną. Teraz kilka tygodni po przyjściu do Al Hilal robi ćwierćfinał KMŚ eliminując z City. Najlepsze jest to, że gdybyśmy odprawili Inter w grupie w sezonie 22/23 to pewnie by wyleciał bo wtedy jego posada wisiała na włosku.
5
@KonopaaEagle A po co nam 31 letni rezerwowy? Mało to mamy pomocników?
3
@Robert_Kubica @AlexDark00 Szampan schłodzony? Nie na długo na twoje nieszczęście.
2
Inter powinien 2-0 przegrywać.
0
@Martwy Przecież on do Napoli idzie. Nie wyląduje nigdy w Barcelonie, spokojnie.
4
Przecież to jakiś cyrk. Nazwisko... oni nawet litere w imieniu zgubili.
7
Nie mogę się doczekać jego powrotu. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy po kontuzji nie będzie śladu. Świetnie się oglądało te kilka spotkań z jego udziałem w poprzednim sezonie.
1
Strzelają tymi ślepakami, któryś z tych "dziennikarzy" trafi. W końcu nikt ich za to nie rozlicza.
2
@Herato Każdy z nich jest innej narodowości.
3
Jak ktoś się nie chce potrzebnie denerwować to radziłbym całkowicie odciąć się od transferowych plotek w Barcelonie w tym tygodniu.
10
@draxidox Powiedz coś o kaszojadach to przestaną.
0
@vangoor Jeśli faktycznie tak będzie wyglądać to bardzo ładna.
5
Tak szczerze to widziałem mecze Barcelony z Realem w poprzednim sezonie, które były bardziej jednostronne. 4-0 to nie jest zły wynik jakkolwiek to brzmi.
1
Szok i niedowierzanie.
2
@arkon____ Dziadek Messi robił to samo na Mundialu i go wygrał.
0
No nie jest to zbyt przyjemny mecz do oglądania. Przerwy non stop, ale to w sumie lepiej dla Interu bo PSG nie może się rozpędzić.