0

@Messibestplayerintheworld Wniosek? Zeby kupic Messiego muszą nam oddać cały klub i jeszcze dopłacić.

0

@Survier Tylko, że oni mają Mane, Firmino i Salaha z przodu. My też nie musieliśmy martwić się o pomoc gdy mieliśmy MSN.

0

Ustawienie: 4-2-3-1 Pomoc: Pjanic, Busquets, Wijnaldum. Lecimy po tryplet.

36

Zaraz się okaże, że to stary Bartomeu spotka się z Messim.

3

@Adamski69 To już lepiej niech w FIFE zagrają.

11

Niech wszystkich oddadzą za darmo. Po co nam jakieś pieniądze.

1

@tristan87 Trudne sprawy, odc. 8125.

1

Jeżeli Messi nie odejdzie to mamy naprawdę ciekawą sytuację - Coutinho, Griezmann, Messi okupujący tę samą pozycję. To jest niesamowite jak nieprzemyślane transfery robił ten zarząd. Nawet jeśli Messi odejdzie to nadal mamy zawodnika za jakieś 120 baniek+, którego trzeba będzie usadzić, chyba, że Koeman okaże się jakimś geniuszem i będzie potrafił nauczyć Coutinho grać niżej. Problem jest taki, że w obronie to więcej gra od niego Griezmann.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?