Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież Christensen jak będzie zdrowy to on najlepszym obrońcą będzie. Jeśli go nie sprzedadzą oczywiście.
4
Roony Bardghji wygląda bardzo dobrze z piłką przy nodze. Ruchy jakby go z respiarki z La Masii wypuścili.
0
@LukaszFan Zgadza się.
0
Te mecze w Stanach jednak miały większą aure. Tak czy siak miło było znowu zobaczyć Barce.
0
Lepsze skrzydła weszły i od razu widać rezultaty.
1
@misiek0318 Ale wiesz, że ludzie sobie jaja robią?
8
@kaamil1910 Dlaczego ja mam go szanować jak on nawet swoich kolegów w bramce nie szanuje?
8
Od razu mam lepszy humor gdy nie ma Ter Stegena w bramce, a jeszcze lepszy mam wiedząc, że już go nigdy nie będzie.
0
Dali się wykazać Joanowi.
1
Sprzedać tego Yamala póki żadnego nowego karła nie wystrzelił.
1
Ten Pedri to jest taki piękny.
0
Po 5 minutach jestem już pewny - tryplet to minimum.
4
Szykuje się wojna domowa?
0
@Karol145 50 baniek za niego? On może ze 20 jest wart.
1
Gdzie obejrze balet mongolski?
0
@TR3YWAY Będziesz ich oglądał jak będziemy grali na poważnie.
1
Ależ jestem go ciekawy. Bycie bramkarzem Barcy to cholernie trudna robota bo tu możesz mieć jedną/dwie ciężkie sytuacje i musisz je obronić. Brakowało tego w Europie w ostatnich latach dlatego tak się ciesze, że to koniec Ter Stegena w Barcelonie.
1
Deco chciał go opchnąć za 7 baniek, no ludzie...
0
Takie małe przypomnienie z czego nas Xavi wyciągał.
0
@A4ron Przecież Barcelona to taki mecz ma przynajmniej raz w sezonie ;p
5
3 tygodnie do startu La Ligi. Zaraz zaczną się mecze sparingowe. Jesteśmy już blisko.
1
Przypominam, że był w życiowej formie.
0
@FiscaelBarca Aktualizacja 14:35 - FC Barcelona jednak leci do Sosnowca.
4
@czudi17 Myśle, że Flick by się nie obraził jakby w ogóle nie musieli lecieć.
0
@SinMistico Gdyby się tak dało to by pewnie tak robili. Większa kasa widocznie jest za granicą.
3
@Cule1234 Czekaj, czekaj. Rabiot miał here we go do Barcy? :|
2
@Filipem Razem oglądają Sharknado.
14
Ale to była ekipa, o panie.
5
Mało im jeszcze. 44 piłkarzy w kadrze według Transfermarkt w tym momencie. Co za patologia.
0
@tbas Nie ma żadnej opłaty za wypożyczenie.