2

Przecież Christensen jak będzie zdrowy to on najlepszym obrońcą będzie. Jeśli go nie sprzedadzą oczywiście.

4

Roony Bardghji wygląda bardzo dobrze z piłką przy nodze. Ruchy jakby go z respiarki z La Masii wypuścili.

0

@LukaszFan Zgadza się.

0

Te mecze w Stanach jednak miały większą aure. Tak czy siak miło było znowu zobaczyć Barce.

0

Lepsze skrzydła weszły i od razu widać rezultaty.

1

@misiek0318 Ale wiesz, że ludzie sobie jaja robią?

8

@kaamil1910 Dlaczego ja mam go szanować jak on nawet swoich kolegów w bramce nie szanuje?

8

Od razu mam lepszy humor gdy nie ma Ter Stegena w bramce, a jeszcze lepszy mam wiedząc, że już go nigdy nie będzie.

0

Dali się wykazać Joanowi.

1

Sprzedać tego Yamala póki żadnego nowego karła nie wystrzelił.

1

Ten Pedri to jest taki piękny.

0

Po 5 minutach jestem już pewny - tryplet to minimum.

4



Szykuje się wojna domowa?

0

@Karol145 50 baniek za niego? On może ze 20 jest wart.

1

Gdzie obejrze balet mongolski?

0

@TR3YWAY Będziesz ich oglądał jak będziemy grali na poważnie.

1



Ależ jestem go ciekawy. Bycie bramkarzem Barcy to cholernie trudna robota bo tu możesz mieć jedną/dwie ciężkie sytuacje i musisz je obronić. Brakowało tego w Europie w ostatnich latach dlatego tak się ciesze, że to koniec Ter Stegena w Barcelonie.

1

Deco chciał go opchnąć za 7 baniek, no ludzie...

0



Takie małe przypomnienie z czego nas Xavi wyciągał.

0

@A4ron Przecież Barcelona to taki mecz ma przynajmniej raz w sezonie ;p

5

3 tygodnie do startu La Ligi. Zaraz zaczną się mecze sparingowe. Jesteśmy już blisko.

1



Przypominam, że był w życiowej formie.

0

@FiscaelBarca Aktualizacja 14:35 - FC Barcelona jednak leci do Sosnowca.

4

@czudi17 Myśle, że Flick by się nie obraził jakby w ogóle nie musieli lecieć.

0

@SinMistico Gdyby się tak dało to by pewnie tak robili. Większa kasa widocznie jest za granicą.

3

@Cule1234 Czekaj, czekaj. Rabiot miał here we go do Barcy? :|

2

@Filipem Razem oglądają Sharknado.

14



Ale to była ekipa, o panie.

5



Mało im jeszcze. 44 piłkarzy w kadrze według Transfermarkt w tym momencie. Co za patologia.

0

@tbas Nie ma żadnej opłaty za wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?