0

Będzie karny dla realu.

0

@Messi1000000 Lepiej niż za Ancelottiego to na pewno.

0

Wróciłem do domu i włączyłem, przepraszam.

4

Atletico gra dogrywke?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Simeone do United, Amorim do Atletico.

23

Jak nie basen na murawie to bagno. Przecież to nie jest jakaś okręgówka tylko liga, którą oglądają miliony ludzi...

1

Myśle, że dla Naszych drużyn losowanie całkiem, całkiem. Nie ma co narzekać.

0

Chyba całkiem niezłe losowanie dla Legii.

0

Dobry początek losowania. Jaga ma AZ Alkmaar, ale to tyle.

3

Początek sezonu zawsze jest piękny bo mecze wracają, ale też jest beznadziejny bo dosłownie co 3-4 kolejki jest przerwa reprezentacyjna...

0

@Czajka90 Niech wraca odbudować United.

3



Coraz ciekawiej.

0

Tak jak Fermina lubie tak myśle, że w naszych warunkach 70+ milionów jest nie do odrzucenia. Poniżej tej kwoty bym go nie sprzedał.

0

@Marcelinho132 Może miał na myśli 3 pkt z Nami?

3

Dobre losowanie, dobre! Tylko to Newcastle.

0

Madryciaki ciężkie losowanie, hahahaha.

4



Tak to powinno wyglądać w normalnym klubie, ale raczej nie u Nas niestety.

5

Dopiero teraz zobaczyłem, że United dostało na łeb od czwartoligowca. Niesamowity jest ten projekt Amorima, oby tak dalej.

Powiedziałbym, że to czas na Xaviego, ale nie chciałbym żeby wylądował w tym bagnie.

2



Co za cyrk.

5

Przy obecnych cenach za zawodników wszystko poniżej ~75 milionów za Fermina to będzie kompromitacja.

9

@BialyKolorDoDupy Narazie to Cubarsi jest znacznie gorszy od Araujo.

2

To był niby foul?

1

No niestety. Tak to się kończy.

0

No i to była ta akcja.

1

Głupek - bardzo dobrze nazwany Vinicius przez kibiców gospodarzy.

1

Niestety Barcelona dała tym oszustom argument w postaci Negreiry. To jest cyrk, że ten reżimowy klub jest rok w rok ciągnięty za uszy przez sędziów czy to w LM czy w lidze i nikogo to już nie rusza. Powtórze się raz jeszcze - to co się działo w klasykach w poprzednim sezonie to jest absolutny szczyt oszustwa, w każdym jednym meczu sędzia jawnie próbował wypaczyć wynik, a ten ostatni klasyk to już bezczelność. Niestety, reżim TV robi swoje i sędziowie boją się gwizdać nie po ich myśli.

23

Kogoś to w ogóle dziwi po klasykach w tamtym sezonie? Tak jawnego oszustwa jak tamte mecze to nie pamiętam i to w każdym jednym klasyku.

0

Przecież to jest kpina.

0

@ShawnC Od mistrzowskiego sezonu za Xaviego nikt nie zbliżył się do poziomu Christensena. Inigo w poprzednim sezonie końcówke też miał przeciętną. Christensen w mistrzowskim sezonie praktycznie w każdym meczu grał bezbłędnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?