Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie karny dla realu.
0
@Messi1000000 Lepiej niż za Ancelottiego to na pewno.
0
Wróciłem do domu i włączyłem, przepraszam.
4
Atletico gra dogrywke?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Simeone do United, Amorim do Atletico.
23
Jak nie basen na murawie to bagno. Przecież to nie jest jakaś okręgówka tylko liga, którą oglądają miliony ludzi...
1
Myśle, że dla Naszych drużyn losowanie całkiem, całkiem. Nie ma co narzekać.
0
Chyba całkiem niezłe losowanie dla Legii.
0
Dobry początek losowania. Jaga ma AZ Alkmaar, ale to tyle.
3
Początek sezonu zawsze jest piękny bo mecze wracają, ale też jest beznadziejny bo dosłownie co 3-4 kolejki jest przerwa reprezentacyjna...
0
@Czajka90 Niech wraca odbudować United.
3
Coraz ciekawiej.
0
Tak jak Fermina lubie tak myśle, że w naszych warunkach 70+ milionów jest nie do odrzucenia. Poniżej tej kwoty bym go nie sprzedał.
0
@Marcelinho132 Może miał na myśli 3 pkt z Nami?
3
Dobre losowanie, dobre! Tylko to Newcastle.
0
Madryciaki ciężkie losowanie, hahahaha.
4
Tak to powinno wyglądać w normalnym klubie, ale raczej nie u Nas niestety.
5
Dopiero teraz zobaczyłem, że United dostało na łeb od czwartoligowca. Niesamowity jest ten projekt Amorima, oby tak dalej.
Powiedziałbym, że to czas na Xaviego, ale nie chciałbym żeby wylądował w tym bagnie.
2
Co za cyrk.
5
Przy obecnych cenach za zawodników wszystko poniżej ~75 milionów za Fermina to będzie kompromitacja.
9
@BialyKolorDoDupy Narazie to Cubarsi jest znacznie gorszy od Araujo.
2
To był niby foul?
1
No niestety. Tak to się kończy.
0
No i to była ta akcja.
1
Głupek - bardzo dobrze nazwany Vinicius przez kibiców gospodarzy.
1
Niestety Barcelona dała tym oszustom argument w postaci Negreiry. To jest cyrk, że ten reżimowy klub jest rok w rok ciągnięty za uszy przez sędziów czy to w LM czy w lidze i nikogo to już nie rusza. Powtórze się raz jeszcze - to co się działo w klasykach w poprzednim sezonie to jest absolutny szczyt oszustwa, w każdym jednym meczu sędzia jawnie próbował wypaczyć wynik, a ten ostatni klasyk to już bezczelność. Niestety, reżim TV robi swoje i sędziowie boją się gwizdać nie po ich myśli.
23
Kogoś to w ogóle dziwi po klasykach w tamtym sezonie? Tak jawnego oszustwa jak tamte mecze to nie pamiętam i to w każdym jednym klasyku.
0
Przecież to jest kpina.
0
@ShawnC Od mistrzowskiego sezonu za Xaviego nikt nie zbliżył się do poziomu Christensena. Inigo w poprzednim sezonie końcówke też miał przeciętną. Christensen w mistrzowskim sezonie praktycznie w każdym meczu grał bezbłędnie.