Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Śmiesznie się czyta Twittera, a on tak gra w każdym meczu. Do tego to nawet nie był peak jego możliwości, on potrafi znacznie więcej. Piękny jest.
2
Christensen to się ostatnio randomowo respi w ważnych meczach. Normalnie w lidze to nie gra, ale jak gramy w Lidze Mistrzów to Hansi sobie go tam wrzuca. No i chłop jak zwykle gra swoje.
1
A mi się ten mecz bardzo podobał bo to było jedno z tych spotkań gdzie trzeba było pokazać jaja, a do tego zagrać mądrze. W przeszłości były z tym problemy, ale ta Barcelona jest zupełnie inna. Cieszcie się każdym meczem tej drużyny bo to jest fantastyczny zespół, który cały czas się uczy.
3
Gdybyśmy zagrali z Interem w końcówce tak jak dzisiaj to mielibyśmy finał. No, ale to jest to doświadczenie, które teraz procentuje. Pedri jest piękny.
3
Dobry ten Rashford nawet.
0
@Roobo Gra i to najlepiej z całej czwórki atakujących
0
Te strzały dzisiaj to takie 2/10.
0
Ten Frenkie taki cienki, ale jak tylko jest zdrowy to zawsze jest pierwszym wyborem obok Pedriego. Pewnie się nie zna.
2
@SelloutCrowd Narazie jest źle, ale jak strzelimy to będzie fantastycznie. No chyba, że stracimy to Hansi do zwolnienia i pół składu na sprzedaż.
0
Brakuje Nam dzisiaj zdecydowanie jakości na skrzydłach bo były sytuacje gdzie można było Newcastle skrzywdzić, ale ani Raphinha, ani Rashford nie grają dobrego meczu.
1
Taki mecz nawet nie z Premier League, a Championship się trafił. Piłka często lata 50 metrów nad ziemią, kości trzeszczą, mało tu piłki. Natomiast bardzo dobrze, że Barcelona się w takim meczu odnajduje bo takie mecze też trzeba umieć grać. Kiedyś to oni by Nas zjedli z tą intensywnością.
3
Rashford i Rapha narazie słabo. Fermina nie ma. Lewy gra dobrze.
1
Fajnie mieć bramkarza, który broni w Lidze Mistrzów. Aż dziwnie jakoś gdy nie każdy strzał to gol.
2
Lewe skrzydło Fati, prawe skrzydło Yamal i bierzemy Lige Mistrzów 5 razy z rzędu.
2
@Croocers Zobaczymy. Ja i tak uważam, że po miesiącu będą jakieś różowe ultra-hiper zboostowane karty.
3
@Popitek12 Kolarstwo powinno przejść tylko i wyłącznie na takie zasady.
13
Piękny dzień dzisiaj - przeciwnik, z którym Barcelona praktycznie nie miała możliwości gry czyli coś nowego, a nie jest to też słaba drużyna. To będzie ciężki mecz, ale mam nadzieje, że zagramy dobrze i wygramy.
4
@matirix20 Nadal Haalanda. Koleś to cyborg.
0
Wydali 2 mld, a wchodzi Garnacho z ławki.
2
Kane to jest kozak. Nie dość, że egzekutor to do tego kapitalny rozgrywający.
0
Ależ meczyk się szykuje w Monachium.
0
Nic wielkiego Bayern nie gra, a tu 2-0.
2
Te mecze o 18:45 to takie dla koneserów widze.
0
Oglądam skrót BVB - Juve no i drugich takich chokerów jak BVB to nie ma. Niesamowity klub.
1
@macio_944 Sprawdziłem, łysego nie trzeba. https://www.transfermarkt.com/kylian-mbappe/elfmetertore/spieler/342229
0
@macio_944 A on nie ma coś koło 10 bramek z karnych?
0
@skyline94p Nie mam żadnych problemów - śmiga bardzo dobrze.
1
@gumaz On chyba już tak miał - po Sylwestrze ze 3 dni go nie było. Zdarza mu się.
1
@spiderman1899 pojutrze
2
Mam nadzieje, że Marsylia wyśle raport do UEFA i będzie domagać się odszkodowania.