13



Śmiesznie się czyta Twittera, a on tak gra w każdym meczu. Do tego to nawet nie był peak jego możliwości, on potrafi znacznie więcej. Piękny jest.

2

Christensen to się ostatnio randomowo respi w ważnych meczach. Normalnie w lidze to nie gra, ale jak gramy w Lidze Mistrzów to Hansi sobie go tam wrzuca. No i chłop jak zwykle gra swoje.

1

A mi się ten mecz bardzo podobał bo to było jedno z tych spotkań gdzie trzeba było pokazać jaja, a do tego zagrać mądrze. W przeszłości były z tym problemy, ale ta Barcelona jest zupełnie inna. Cieszcie się każdym meczem tej drużyny bo to jest fantastyczny zespół, który cały czas się uczy.

3

Gdybyśmy zagrali z Interem w końcówce tak jak dzisiaj to mielibyśmy finał. No, ale to jest to doświadczenie, które teraz procentuje. Pedri jest piękny.

3

Dobry ten Rashford nawet.

0

@Roobo Gra i to najlepiej z całej czwórki atakujących

0

Te strzały dzisiaj to takie 2/10.

0

Ten Frenkie taki cienki, ale jak tylko jest zdrowy to zawsze jest pierwszym wyborem obok Pedriego. Pewnie się nie zna.

2

@SelloutCrowd Narazie jest źle, ale jak strzelimy to będzie fantastycznie. No chyba, że stracimy to Hansi do zwolnienia i pół składu na sprzedaż.

0

Brakuje Nam dzisiaj zdecydowanie jakości na skrzydłach bo były sytuacje gdzie można było Newcastle skrzywdzić, ale ani Raphinha, ani Rashford nie grają dobrego meczu.

1

Taki mecz nawet nie z Premier League, a Championship się trafił. Piłka często lata 50 metrów nad ziemią, kości trzeszczą, mało tu piłki. Natomiast bardzo dobrze, że Barcelona się w takim meczu odnajduje bo takie mecze też trzeba umieć grać. Kiedyś to oni by Nas zjedli z tą intensywnością.

3

Rashford i Rapha narazie słabo. Fermina nie ma. Lewy gra dobrze.

1

Fajnie mieć bramkarza, który broni w Lidze Mistrzów. Aż dziwnie jakoś gdy nie każdy strzał to gol.

2

Lewe skrzydło Fati, prawe skrzydło Yamal i bierzemy Lige Mistrzów 5 razy z rzędu.

2

@Croocers Zobaczymy. Ja i tak uważam, że po miesiącu będą jakieś różowe ultra-hiper zboostowane karty.

3

@Popitek12 Kolarstwo powinno przejść tylko i wyłącznie na takie zasady.

13

Piękny dzień dzisiaj - przeciwnik, z którym Barcelona praktycznie nie miała możliwości gry czyli coś nowego, a nie jest to też słaba drużyna. To będzie ciężki mecz, ale mam nadzieje, że zagramy dobrze i wygramy.

4

@matirix20 Nadal Haalanda. Koleś to cyborg.

0

Wydali 2 mld, a wchodzi Garnacho z ławki.

2

Kane to jest kozak. Nie dość, że egzekutor to do tego kapitalny rozgrywający.

0

Ależ meczyk się szykuje w Monachium.

0

Nic wielkiego Bayern nie gra, a tu 2-0.

2

Te mecze o 18:45 to takie dla koneserów widze.

0

Oglądam skrót BVB - Juve no i drugich takich chokerów jak BVB to nie ma. Niesamowity klub.

1

0

@macio_944 A on nie ma coś koło 10 bramek z karnych?

0

@skyline94p Nie mam żadnych problemów - śmiga bardzo dobrze.

1

@gumaz On chyba już tak miał - po Sylwestrze ze 3 dni go nie było. Zdarza mu się.

1

@spiderman1899 pojutrze

2

Mam nadzieje, że Marsylia wyśle raport do UEFA i będzie domagać się odszkodowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?