Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RoberDzik Będzie znaczyła jak Raphinha wygra.
1
@Seledynowy Jak ma mu odwalić to czy dostanie tego balona czy nie raczej za dużo nie zmieni.
0
@JohnnyBarca też kpina
0
Gyokeres wyżej od Lewego lol
0
Robert był w top 3-4 w wyścigu o balona tak do lutego gdzieś, ale potem niestety złapał zniżke formy i kontuzje.
0
@blakkudium Za wysoko.
4
@adamek20151 Szóste Lewy, siódme Puchacz. W sumie by się zgadzało.
0
Viniciusa to nawet w 30 nie powinno być, ale jeśli już jest to niech będzie 20. Byłoby zabawnie.
0
@Popitek12 Myślałem, że ta Fagata to inne rzeczy robi.
0
@Calcium A co to ma za znaczenie jakiej jest narodowości i w jakim klubie gra skoro głosują ludzie z całego świata?
1
@Pawlak1992 Niesprawiedliwe będzie jeśli ktokolwiek wygra poza Raphinhą.
0
@Who_you_mam Tylko, że Pedri ma realne szanse być lepszym od tej dwójki i do tego nie ma konkurencji w postaci Messiego oraz Ronaldo.
1
Będzie brakowało Fermina szczególnie w meczu z PSG no ale nie ma tragedii. Wróci na spokojnie po przerwie na reprezentacje, więc opuści tylko 4 mecze.
21
@ShawnC Można grać defensywnie, ale nie brutalnie. Budżet nie ma nic do rzeczy. Jakoś inne drużyny z podobnymi budżetami tak nie grają.
0
Ciekawe czy z Oviedo na wyjeździe znowu będą jakieś cyrki? Coś w stylu basenu, jakiegoś bagna? Ciekawe co tam dla nas mają.
6
Gdyby Rashford do tego chorego przyspieszenia dodał troche takiej ogłady i spokoju, o panie... Ten chłop ma odejście jak Mbappe.
4
Już było dobrze...
6
Kibice Czerwonych Diabłów w szoku po tej akcji defensywnej Rashforda.
0
Kolejny solidny mecz sympatycznego uszatka.
3
Niech strzela Rashford bo nikt i tak z wolnych u nas nie potrafi.
8
Brawa dla Rashforda za dobrą decyzje. Kolejna asysta w lidze.
10
Gdyby wszystkie stadiony w Hiszpanii były przygotowane jak ten "orlik" to by było pięknie. Deszcz padał jak cholera, a murawa jak dywan. Nie do porównania do tego bagna w meczu z Rayo czy basenu w Levante.
0
Jakby Ferran tyle tych setek nie marnował to by miał pewnie więcej goli od Mbappe. Dobrze gra dzisiaj.
0
Folie bombelkową pod ochraniacze, buty i stroje, i naprzód.
0
@PatrykBarca Kajakiem płynął.
10
Ten mecz wygrał Liverpool.
4
Martinelli znowu dupsko Artecie ratuje.
1
@Andi18 on ma kontuzje
1
Ale Guardiola autobus dzisiaj walnął. Niszczy Artete jego bronią.
0
Ponownie otwieram dyskusje Fati czy Vinicius. Brazol jest tak cienki ostatnio, że nie wiem czy nie przegrywa tej rywalizacji.