2

@RoberDzik Będzie znaczyła jak Raphinha wygra.

1

@Seledynowy Jak ma mu odwalić to czy dostanie tego balona czy nie raczej za dużo nie zmieni.

0

@JohnnyBarca też kpina

0

Gyokeres wyżej od Lewego lol

0

Robert był w top 3-4 w wyścigu o balona tak do lutego gdzieś, ale potem niestety złapał zniżke formy i kontuzje.

0

@blakkudium Za wysoko.

4

@adamek20151 Szóste Lewy, siódme Puchacz. W sumie by się zgadzało.

0

Viniciusa to nawet w 30 nie powinno być, ale jeśli już jest to niech będzie 20. Byłoby zabawnie.


0

@Popitek12 Myślałem, że ta Fagata to inne rzeczy robi.

0

@Calcium A co to ma za znaczenie jakiej jest narodowości i w jakim klubie gra skoro głosują ludzie z całego świata?

1

@Pawlak1992 Niesprawiedliwe będzie jeśli ktokolwiek wygra poza Raphinhą.

0

@Who_you_mam Tylko, że Pedri ma realne szanse być lepszym od tej dwójki i do tego nie ma konkurencji w postaci Messiego oraz Ronaldo.

1

Będzie brakowało Fermina szczególnie w meczu z PSG no ale nie ma tragedii. Wróci na spokojnie po przerwie na reprezentacje, więc opuści tylko 4 mecze.

21

@ShawnC Można grać defensywnie, ale nie brutalnie. Budżet nie ma nic do rzeczy. Jakoś inne drużyny z podobnymi budżetami tak nie grają.

0

Ciekawe czy z Oviedo na wyjeździe znowu będą jakieś cyrki? Coś w stylu basenu, jakiegoś bagna? Ciekawe co tam dla nas mają.

6

Gdyby Rashford do tego chorego przyspieszenia dodał troche takiej ogłady i spokoju, o panie... Ten chłop ma odejście jak Mbappe.

4

Już było dobrze...

6

Kibice Czerwonych Diabłów w szoku po tej akcji defensywnej Rashforda.

0

Kolejny solidny mecz sympatycznego uszatka.

3

Niech strzela Rashford bo nikt i tak z wolnych u nas nie potrafi.

8

Brawa dla Rashforda za dobrą decyzje. Kolejna asysta w lidze.

10

Gdyby wszystkie stadiony w Hiszpanii były przygotowane jak ten "orlik" to by było pięknie. Deszcz padał jak cholera, a murawa jak dywan. Nie do porównania do tego bagna w meczu z Rayo czy basenu w Levante.

0

Jakby Ferran tyle tych setek nie marnował to by miał pewnie więcej goli od Mbappe. Dobrze gra dzisiaj.

0

Folie bombelkową pod ochraniacze, buty i stroje, i naprzód.

0

@PatrykBarca Kajakiem płynął.

10

Ten mecz wygrał Liverpool.

4

Martinelli znowu dupsko Artecie ratuje.

1

@Andi18 on ma kontuzje

1

Ale Guardiola autobus dzisiaj walnął. Niszczy Artete jego bronią.

0

Ponownie otwieram dyskusje Fati czy Vinicius. Brazol jest tak cienki ostatnio, że nie wiem czy nie przegrywa tej rywalizacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?